2. Процедура
Процедура
Заглавие: Βελτίωση προσβασιμότητας ΑμεΑ σε παραλίες του Δήμου Ελαφονήσου
Описание: Βελτίωση προσβασιμότητας ΑμεΑ σε παραλίες του Δήμου Ελαφονήσου
Вътрешен идентификатор: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33196200 Оборудване за лица с физически увреждания
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Προμήθεια συστήματος για την πρόσβαση στη θάλασσα ατόμων με κινητικά προβλήματα
Описание: Προμήθεια συστήματος για την πρόσβαση στη θάλασσα ατόμων με κινητικά προβλήματα
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ 1
Количество: 4 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Προμήθεια συστήματος για την καθοδήγηση στη θάλασσα & στην ακτή ατόμων με προβλήματα όρασης
Описание: Προμήθεια συστήματος για την καθοδήγηση στη θάλασσα & στην ακτή ατόμων με προβλήματα όρασης
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ 2
Количество: 1 брой
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Προμήθεια εξοπλισμού για την πρόσβαση στην ακτή και στη θάλασσα εμποδιζομένων ατόμων
Описание: Προμήθεια εξοπλισμού για την πρόσβαση στην ακτή και στη θάλασσα εμποδιζομένων ατόμων
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ 3
Количество: 1
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Προμήθεια Βοηθητικού εξοπλισμού στην παραλία
Описание: Προμήθεια Βοηθητικού εξοπλισμού στην παραλία
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ 4
Количество: 33 броя
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33196200 Pomůcky pro invalidy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ 1
Množství: 4 kusy
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ 2
Množství: 1 kus
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ 3
Množství: 1
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ 4
Množství: 33 kusy
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33196200 Εξοπλισμός για άτομα με ειδικές ανάγκες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 1
Ποσότητα: 4 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 2
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 3
Ποσότητα: 1
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 4
Ποσότητα: 33 τεμάχια
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ 1
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ 2
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ 3
Quantity: 1
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ 4
Quantity: 33 pieces
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33196200 Aparatos para minusválidos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ 1
Cantidad: 4 piezas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ 2
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ 3
Cantidad: 1
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ 4
Cantidad: 33 piezas
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33196200 Vammaisille tarkoitetut laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ 1
Määrä: 4 kappaletta
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ 2
Määrä: 1 kappale
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ 3
Määrä: 1
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ 4
Määrä: 33 kappaletta
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33196200 Équipement pour handicapés
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ 1
Quantité: 4 pièces
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ 2
Quantité: 1 pièce
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ 3
Quantité: 1
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ 4
Quantité: 33 pièces
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ 1
Cainníocht: 4 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ 2
Cainníocht: 1 píosa
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ 3
Cainníocht: 1
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ 4
Cainníocht: 33 píosa
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33196200 Naprave za invalide
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ 1
Količina: 4 komadi
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ 2
Količina: 1 komad
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ 3
Količina: 1
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ 4
Količina: 33 komadi
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33196200 Segédeszközök mozgássérültek számára
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ 1
Mennyiség: 4 darab
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ 2
Mennyiség: 1 darab
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ 3
Mennyiség: 1
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ 4
Mennyiség: 33 darab
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33196200 Ausili per disabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ 1
Quantità: 4 pezzi
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ 2
Quantità: 1 pezzo
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ 3
Quantità: 1
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ 4
Quantità: 33 pezzi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196200 Palīgierīces invalīdiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ 1
Daudzums: 4 gabali
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ 2
Daudzums: 1 gabals
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ 3
Daudzums: 1
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ 4
Daudzums: 33 gabali
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33196200 Apparati għal nies diżabilitati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ 1
Kwantità: 4 bċejjeċ
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ 2
Kwantità: 1 biċċa
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ 3
Kwantità: 1
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ 4
Kwantità: 33 bċejjeċ
Wewnętrzny identyfikator: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33196200 Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ 1
Ilość: 4 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ 2
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ 3
Ilość: 1
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ 4
Ilość: 33 sztuki
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33196200 Equipamento para pessoas com deficiência
Quantidade: 4 artigos
Quantidade: 1 artigo
Quantidade: 1
Quantidade: 33 artigos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33196200 Prístroje pre invalidných občanov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ 1
Množstvo: 4 kusy
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ 2
Množstvo: 1 kus
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ 3
Množstvo: 1
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ 4
Množstvo: 33 kusy
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33196200 Pripomočki za funkcionalno ovirane osebe
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ 1
Količina: 4 kosi
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ 2
Količina: 1 kos
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ 4
Količina: 33 kosi