See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – gazy okulistyczne pakiet nr 2 – preparat do barwienia oka pakiet nr 3 – roztwór błękitu pakiet nr 4 – oleje silikonowe pakiet nr 5 – perfuorowęglowodór dziesięciowęglowy pakiet nr 6 - materiały silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Вътрешен идентификатор: ZP.2710.10.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – gazy okulistyczne 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości asortymentu w granicach - 30% wartości podstawowej zamówienia, stosownie do potrzeb wynikających ze stanu hospitalizowanych pacjentów. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 2 – preparat do barwienia oka 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 3 – roztwór błękitu 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 4 – oleje silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 5 – perfuorowęglowodór dziesięciowęglowy 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6. Dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych: gazów okulistycznych, olejów silikonowych i innych preparatów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 6 - materiały silikonowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
469474-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZP.2710.10.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
ČástLOT-0006
469474-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP.2710.10.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
DelkontraktLOT-0004
DelkontraktLOT-0005
DelkontraktLOT-0006
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Riik: Poola
Hanke tingimused
Esitamise tingimused:
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Šalis: Lenkija
Pirkimo sąlygos
Pateikimo sąlygos:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.2710.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Local de execução
País: Polónia
Condições do concurso
Condições de apresentação:
469474-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP.2710.10.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006