See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH
Описание: Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: GRUPA 1.
Описание: Potrošni materijal za hemodijalizu
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: GRUPA 2.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: GRUPA 3.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: GRUPA 4.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: GRUPA 5.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: GRUPA 6.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: GRUPA 7.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: GRUPA 8.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: GRUPA 9.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: GRUPA 10.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: GRUPA 11.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: GRUPA 12.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: GRUPA 13.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: GRUPA 14.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: GRUPA 15.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: GRUPA 16.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: GRUPA 17.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: GRUPA 18.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: GRUPA 19.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: GRUPA 20.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: GRUPA 21.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: GRUPA 22.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: GRUPA 23.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: GRUPA 24.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: GRUPA 25.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: GRUPA 26.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: GRUPA 27.
Вътрешен идентификатор: EVV_35-26_KBM-27
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: GRUPA 1.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-1
Část: LOT-0002
Název: GRUPA 2.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-2
Část: LOT-0003
Název: GRUPA 3.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-3
Část: LOT-0004
Název: GRUPA 4.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-4
Část: LOT-0005
Název: GRUPA 5.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-5
Část: LOT-0006
Název: GRUPA 6.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-6
Část: LOT-0007
Název: GRUPA 7.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-7
Část: LOT-0008
Název: GRUPA 8.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-8
Část: LOT-0009
Název: GRUPA 9.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-9
Část: LOT-0010
Název: GRUPA 10.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-10
Část: LOT-0011
Název: GRUPA 11.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-11
Část: LOT-0012
Název: GRUPA 12.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-12
Část: LOT-0013
Název: GRUPA 13.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-13
Část: LOT-0014
Název: GRUPA 14.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-14
Část: LOT-0015
Název: GRUPA 15.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-15
Část: LOT-0016
Název: GRUPA 16.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-16
Část: LOT-0017
Název: GRUPA 17.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-17
Část: LOT-0018
Název: GRUPA 18.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-18
Část: LOT-0019
Název: GRUPA 19.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-19
Část: LOT-0020
Název: GRUPA 20.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-20
Část: LOT-0021
Název: GRUPA 21.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-21
Část: LOT-0022
Název: GRUPA 22.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-22
Část: LOT-0023
Název: GRUPA 23.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-23
Část: LOT-0024
Název: GRUPA 24.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-24
Část: LOT-0025
Název: GRUPA 25.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-25
Část: LOT-0026
Název: GRUPA 26.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-26
Část: LOT-0027
Název: GRUPA 27.
Interní identifikátor: EVV_35-26_KBM-27
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EVV_35-26_KBM
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: GRUPA 1.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: GRUPA 2.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: GRUPA 3.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: GRUPA 4.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: GRUPA 5.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: GRUPA 6.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: GRUPA 7.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: GRUPA 8.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: GRUPA 9.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: GRUPA 10.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: GRUPA 11.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: GRUPA 12.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: GRUPA 13.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: GRUPA 14.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: GRUPA 15.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: GRUPA 16.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: GRUPA 17.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: GRUPA 18.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: GRUPA 19.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: GRUPA 20.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: GRUPA 21.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: GRUPA 22.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: GRUPA 23.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: GRUPA 24.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: GRUPA 25.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: GRUPA 26.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: GRUPA 27.
Intern ID: EVV_35-26_KBM-27
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: EVV_35-26_KBM-27
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: GRUPA 1.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: GRUPA 2.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: GRUPA 3.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: GRUPA 4.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: GRUPA 5.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: GRUPA 6.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: GRUPA 7.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: GRUPA 8.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: GRUPA 9.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: GRUPA 10.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: GRUPA 11.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: GRUPA 12.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: GRUPA 13.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: GRUPA 14.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: GRUPA 15.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: GRUPA 16.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: GRUPA 17.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: GRUPA 18.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: GRUPA 19.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: GRUPA 20.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: GRUPA 21.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: GRUPA 22.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: GRUPA 23.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: GRUPA 24.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: GRUPA 25.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: GRUPA 26.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: GRUPA 27.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV_35-26_KBM-27
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: GRUPA 1.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: GRUPA 2.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: GRUPA 3.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: GRUPA 4.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: GRUPA 5.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: GRUPA 6.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: GRUPA 7.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: GRUPA 8.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: GRUPA 9.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: GRUPA 10.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: GRUPA 11.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: GRUPA 12.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: GRUPA 13.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: GRUPA 14.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: GRUPA 15.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: GRUPA 16.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: GRUPA 17.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: GRUPA 18.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: GRUPA 19.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: GRUPA 20.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: GRUPA 21.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: GRUPA 22.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: GRUPA 23.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: GRUPA 24.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: GRUPA 25.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-25
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: GRUPA 26.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: GRUPA 27.
Sisäinen tunniste: EVV_35-26_KBM-27
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: GRUPA 1.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-1
Lot: LOT-0002
Titre: GRUPA 2.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-2
Lot: LOT-0003
Titre: GRUPA 3.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-3
Lot: LOT-0004
Titre: GRUPA 4.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-4
Lot: LOT-0005
Titre: GRUPA 5.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-5
Lot: LOT-0006
Titre: GRUPA 6.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-6
Lot: LOT-0007
Titre: GRUPA 7.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-7
Lot: LOT-0008
Titre: GRUPA 8.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-8
Lot: LOT-0009
Titre: GRUPA 9.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-9
Lot: LOT-0010
Titre: GRUPA 10.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-10
Lot: LOT-0011
Titre: GRUPA 11.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-11
Lot: LOT-0012
Titre: GRUPA 12.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-12
Lot: LOT-0013
Titre: GRUPA 13.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-13
Lot: LOT-0014
Titre: GRUPA 14.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-14
Lot: LOT-0015
Titre: GRUPA 15.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-15
Lot: LOT-0016
Titre: GRUPA 16.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-16
Lot: LOT-0017
Titre: GRUPA 17.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-17
Lot: LOT-0018
Titre: GRUPA 18.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-18
Lot: LOT-0019
Titre: GRUPA 19.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-19
Lot: LOT-0020
Titre: GRUPA 20.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-20
Lot: LOT-0021
Titre: GRUPA 21.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-21
Lot: LOT-0022
Titre: GRUPA 22.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-22
Lot: LOT-0023
Titre: GRUPA 23.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-23
Lot: LOT-0024
Titre: GRUPA 24.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-24
Lot: LOT-0025
Titre: GRUPA 25.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-25
Lot: LOT-0026
Titre: GRUPA 26.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-26
Lot: LOT-0027
Titre: GRUPA 27.
Identifiant interne: EVV_35-26_KBM-27
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: GRUPA 1.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-1
Grupa: LOT-0002
Naslov: GRUPA 2.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-2
Grupa: LOT-0003
Naslov: GRUPA 3.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-3
Grupa: LOT-0004
Naslov: GRUPA 4.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-4
Grupa: LOT-0005
Naslov: GRUPA 5.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-5
Grupa: LOT-0006
Naslov: GRUPA 6.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-6
Grupa: LOT-0007
Naslov: GRUPA 7.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-7
Grupa: LOT-0008
Naslov: GRUPA 8.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-8
Grupa: LOT-0009
Naslov: GRUPA 9.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-9
Grupa: LOT-0010
Naslov: GRUPA 10.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-10
Grupa: LOT-0011
Naslov: GRUPA 11.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-11
Grupa: LOT-0012
Naslov: GRUPA 12.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-12
Grupa: LOT-0013
Naslov: GRUPA 13.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-13
Grupa: LOT-0014
Naslov: GRUPA 14.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-14
Grupa: LOT-0015
Naslov: GRUPA 15.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-15
Grupa: LOT-0016
Naslov: GRUPA 16.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-16
Grupa: LOT-0017
Naslov: GRUPA 17.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-17
Grupa: LOT-0018
Naslov: GRUPA 18.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-18
Grupa: LOT-0019
Naslov: GRUPA 19.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-19
Grupa: LOT-0020
Naslov: GRUPA 20.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-20
Grupa: LOT-0021
Naslov: GRUPA 21.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-21
Grupa: LOT-0022
Naslov: GRUPA 22.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-22
Grupa: LOT-0023
Naslov: GRUPA 23.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-23
Grupa: LOT-0024
Naslov: GRUPA 24.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-24
Grupa: LOT-0025
Naslov: GRUPA 25.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-25
Grupa: LOT-0026
Naslov: GRUPA 26.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-26
Grupa: LOT-0027
Naslov: GRUPA 27.
Interna identifikacijska oznaka: EVV_35-26_KBM-27
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: GRUPA 1.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-1
Rész: LOT-0002
Cím: GRUPA 2.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-2
Rész: LOT-0003
Cím: GRUPA 3.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-3
Rész: LOT-0004
Cím: GRUPA 4.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-4
Rész: LOT-0005
Cím: GRUPA 5.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-5
Rész: LOT-0006
Cím: GRUPA 6.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-6
Rész: LOT-0007
Cím: GRUPA 7.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-7
Rész: LOT-0008
Cím: GRUPA 8.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-8
Rész: LOT-0009
Cím: GRUPA 9.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-9
Rész: LOT-0010
Cím: GRUPA 10.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-10
Rész: LOT-0011
Cím: GRUPA 11.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-11
Rész: LOT-0012
Cím: GRUPA 12.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-12
Rész: LOT-0013
Cím: GRUPA 13.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-13
Rész: LOT-0014
Cím: GRUPA 14.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-14
Rész: LOT-0015
Cím: GRUPA 15.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-15
Rész: LOT-0016
Cím: GRUPA 16.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-16
Rész: LOT-0017
Cím: GRUPA 17.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-17
Rész: LOT-0018
Cím: GRUPA 18.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-18
Rész: LOT-0019
Cím: GRUPA 19.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-19
Rész: LOT-0020
Cím: GRUPA 20.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-20
Rész: LOT-0021
Cím: GRUPA 21.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-21
Rész: LOT-0022
Cím: GRUPA 22.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-22
Rész: LOT-0023
Cím: GRUPA 23.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-23
Rész: LOT-0024
Cím: GRUPA 24.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-24
Rész: LOT-0025
Cím: GRUPA 25.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-25
Rész: LOT-0026
Cím: GRUPA 26.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-26
Rész: LOT-0027
Cím: GRUPA 27.
Belső azonosító: EVV_35-26_KBM-27
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: GRUPA 1.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-1
Lotto: LOT-0002
Titolo: GRUPA 2.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-2
Lotto: LOT-0003
Titolo: GRUPA 3.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-3
Lotto: LOT-0004
Titolo: GRUPA 4.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-4
Lotto: LOT-0005
Titolo: GRUPA 5.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-5
Lotto: LOT-0006
Titolo: GRUPA 6.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-6
Lotto: LOT-0007
Titolo: GRUPA 7.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-7
Lotto: LOT-0008
Titolo: GRUPA 8.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-8
Lotto: LOT-0009
Titolo: GRUPA 9.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-9
Lotto: LOT-0010
Titolo: GRUPA 10.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-10
Lotto: LOT-0011
Titolo: GRUPA 11.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-11
Lotto: LOT-0012
Titolo: GRUPA 12.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-12
Lotto: LOT-0013
Titolo: GRUPA 13.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-13
Lotto: LOT-0014
Titolo: GRUPA 14.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-14
Lotto: LOT-0015
Titolo: GRUPA 15.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-15
Lotto: LOT-0016
Titolo: GRUPA 16.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-16
Lotto: LOT-0017
Titolo: GRUPA 17.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-17
Lotto: LOT-0018
Titolo: GRUPA 18.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-18
Lotto: LOT-0019
Titolo: GRUPA 19.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-19
Lotto: LOT-0020
Titolo: GRUPA 20.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-20
Lotto: LOT-0021
Titolo: GRUPA 21.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-21
Lotto: LOT-0022
Titolo: GRUPA 22.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-22
Lotto: LOT-0023
Titolo: GRUPA 23.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-23
Lotto: LOT-0024
Titolo: GRUPA 24.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-24
Lotto: LOT-0025
Titolo: GRUPA 25.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-25
Lotto: LOT-0026
Titolo: GRUPA 26.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-26
Lotto: LOT-0027
Titolo: GRUPA 27.
Identificativo interno: EVV_35-26_KBM-27
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: GRUPA 1.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: GRUPA 2.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: GRUPA 3.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: GRUPA 4.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: GRUPA 5.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: GRUPA 6.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: GRUPA 7.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: GRUPA 8.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: GRUPA 9.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: GRUPA 10.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: GRUPA 11.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: GRUPA 12.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: GRUPA 13.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: GRUPA 14.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: GRUPA 15.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: GRUPA 16.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: GRUPA 17.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: GRUPA 18.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: GRUPA 19.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: GRUPA 20.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: GRUPA 21.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: GRUPA 22.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: GRUPA 23.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: GRUPA 24.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: GRUPA 25.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: GRUPA 26.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: GRUPA 27.
Vidaus identifikatorius: EVV_35-26_KBM-27
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: GRUPA 1.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-1
Lott: LOT-0002
Titlu: GRUPA 2.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-2
Lott: LOT-0003
Titlu: GRUPA 3.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-3
Lott: LOT-0004
Titlu: GRUPA 4.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-4
Lott: LOT-0005
Titlu: GRUPA 5.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-5
Lott: LOT-0006
Titlu: GRUPA 6.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-6
Lott: LOT-0007
Titlu: GRUPA 7.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-7
Lott: LOT-0008
Titlu: GRUPA 8.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-8
Lott: LOT-0009
Titlu: GRUPA 9.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-9
Lott: LOT-0010
Titlu: GRUPA 10.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-10
Lott: LOT-0011
Titlu: GRUPA 11.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-11
Lott: LOT-0012
Titlu: GRUPA 12.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-12
Lott: LOT-0013
Titlu: GRUPA 13.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-13
Lott: LOT-0014
Titlu: GRUPA 14.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-14
Lott: LOT-0015
Titlu: GRUPA 15.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-15
Lott: LOT-0016
Titlu: GRUPA 16.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-16
Lott: LOT-0017
Titlu: GRUPA 17.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-17
Lott: LOT-0018
Titlu: GRUPA 18.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-18
Lott: LOT-0019
Titlu: GRUPA 19.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-19
Lott: LOT-0020
Titlu: GRUPA 20.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-20
Lott: LOT-0021
Titlu: GRUPA 21.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-21
Lott: LOT-0022
Titlu: GRUPA 22.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-22
Lott: LOT-0023
Titlu: GRUPA 23.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-23
Lott: LOT-0024
Titlu: GRUPA 24.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-24
Lott: LOT-0025
Titlu: GRUPA 25.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-25
Lott: LOT-0026
Titlu: GRUPA 26.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-26
Lott: LOT-0027
Titlu: GRUPA 27.
Identifikatur intern: EVV_35-26_KBM-27
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: EVV_35-26_KBM-27
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: GRUPA 1.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: GRUPA 2.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: GRUPA 3.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: GRUPA 4.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: GRUPA 5.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: GRUPA 6.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: GRUPA 7.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: GRUPA 8.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: GRUPA 9.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: GRUPA 10.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: GRUPA 11.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: GRUPA 12.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: GRUPA 13.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: GRUPA 14.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: GRUPA 15.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: GRUPA 16.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: GRUPA 17.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: GRUPA 18.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: GRUPA 19.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: GRUPA 20.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: GRUPA 21.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: GRUPA 22.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: GRUPA 23.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: GRUPA 24.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: GRUPA 25.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: GRUPA 26.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: GRUPA 27.
Wewnętrzny identyfikator: EVV_35-26_KBM-27