469509-2026 - Състезателна процедура
Унгapия – Услуги по почистване на сгради, без жилищните – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеTakarítási feladatok ellátása 2026-2028.
ОписаниеVállalkozási szerződés a BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Kft. kezelésében lévő kereskedelmi létesítmények külső és belső rendszeres takarítása, nagytakarítása, valamint a kapcsolódó egyéb takarítási szolgáltatások teljesítése 24 hó időtartamban. A Közbeszerzési Dokumentum (a továbbiakban: KD) részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint.
Вътрешен идентификаторEKR001158122026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеBUDAPEST VÁSÁRCSARNOK Kft kezelésében lévő kereskedelmi létesítmények, így Vásárcsarnokok, Piacok és Üzletközpontok napi, heti, havi, negyedéves, éves takarítása, félévenkénti nagytakarítása, napi hulladékmozgatása, külső és belső rendszeres takarítása, nagytakarítása, valamint a kapcsolódó egyéb takarítási szolgáltatások teljesítése vállalkozási szerződés keretében 24 hónap időtartam alatt (tervezetten 91 260 óra/év) – mely magában foglalja - az egyes telephelyeken végzendő napi takarítási feladatokat (nyitás előtti, nyitvatartás alatti folyamatosan végzendő, zárási), - az egyes telephelyeken végzendő nagytakarítási feladatokat (hétvégi, havi, negyedéves, féléves), - alpin technikával végzendő feladatok ellátását, és az - az egyedileg megrendelt takarítási feladatokat - időjárási helyzethez igazodó járda-, út- áruszállító rámpa és kapubejáratok takarítása Takarítandó terület helyszínenként: 1. Kórház utcai Vásárcsarnok 3.577,48 m2 2. Bosnyák téri Vásárcsarnok 10.165,29 m2 3. Fehérvári úti Vásárcsarnok 10.701,88 m2 4. Tétényi úti Üzletközpont 7.030,17 m2 5. Vámház körúti Vásárcsarnok 15.086,57 m2 6. Rákóczi téri Vásárcsarnok 4.052,70 m2 7. Flórián Üzletközpont 8.846,61 m2 8. Nagykőrösi úti Használatcikk Piac 6.262,34 m2 9. Fővárosi Autópiac 256,36 m2 10. BUDAPEST VÁSÁRCSARNOK Kft. központi irodaépület 924,32 m2 11. Ligeti téri Üzletközpont 2.860,65 m2 12. Római téri Üzletközpont 1.657,14 m2 13. Nagysándor József utcai Üzletház 765,52 m2 Ajánlatkérő a kezelésében lévő helyszínek változása esetén a fent megjelölt alapterületektől és helyszínektől - a nyertes ajánlattevő előzetes értesítése mellett - 30 %-ban eltérhet. Ajánlattevő feladata a megfelelő higiéniai előírások maximális betartása, betartatása, melyre vonatkozó további részletes ajánlatkérői előírásokat a Közbeszerzési Dokumentáció Műszaki leírása, valamint a Vállalkozási Szerződése határozza meg.
Вътрешен идентификаторEKR001158122026/1
Допълнителна класификация (cpv): 90900000 Услуги по почистване и хигиенизиране, 90911300 Услуги по почистване на прозорци, 90919200 Услуги по почистване на канцеларии
Варианти
Описание на опциитеA BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Kft. kezelésében lévő létesítményekben eseti takarítási feladatok ellátása összesen maximum 2500 óra/év (20 %) mennyiségben, melyet Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozatával jogosult megrendelni a vállalkozási szerződés időbeli hatálya alatt. Ajánlatkérő opcionálisan jogosult megrendelni a Városháza Vásár és kapcsolódó rendezvény és vásárterületén (A14. 24357 helyrajzi számú, természetben a Budapest V. kerület, Városház utca 9-11. szám alatt található Városháza ingatlan III. számú udvar kijelölt ingatlanrészén, összesen: 9.800m2), a Batthyány téri Vásárcsarnokban (6.562 m2), és egyéb telephelyén, bérleményében, rendezvény és vásártér helyszínen takarítási szolgáltatást az opcionális keret terhére. Az opciós órakeret terhére megrendelésre kerülő eseti takarítási feladatokat a Közbeszerzési Dokumentáció V. Műszaki leírása határozza meg.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EKR001158122026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: EKR001158122026/1
Supplerende klassifikation (cpv): 90900000 Rengørings- og sanitetstjenester, 90911300 Vinduespudsning, 90919200 Rengøring af kontorer
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR001158122026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001158122026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
Optionen:
469509-2026 - Competition
Hungary – Building-cleaning services – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028.
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierEKR001158122026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierEKR001158122026/1
Additional classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services, 90911300 Window-cleaning services, 90919200 Office cleaning services
Options
469509-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachEKR001158122026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachEKR001158122026/1
Roghanna
469509-2026 - Nadmetanje
Mađarska – Usluge čišćenja zgrada – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028.
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaEKR001158122026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaEKR001158122026/1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90900000 Usluge čišćenja i sanitacije, 90911300 Usluge čišćenja prozora, 90919200 Usluge čišćenja ureda
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR001158122026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90911200 Servizi di pulizia di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: EKR001158122026/1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90900000 Servizi di pulizia e disinfestazione, 90911300 Servizi di pulizia finestre, 90919200 Servizi di pulizia di uffici
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001158122026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001158122026/1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos, 90911300 Langų valymo paslaugos, 90919200 Biurų valymo paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: EKR001158122026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR001158122026/1
Papildu klasifikācija (cpv): 90900000 Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi, 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi, 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EKR001158122026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: EKR001158122026/1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90900000 Servizzi ta' tindif u iġene, 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi, 90919200 Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini
Għażliet:
Interne identificatiecode: EKR001158122026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001158122026/1
Aanvullende classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten, 90911300 Wassen van ramen, 90919200 Schoonmaken van kantoren
Opties:
469509-2026 - Procedura konkurencyjna
Węgry – Usługi sprzątania budynków – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorEKR001158122026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorEKR001158122026/1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90919200 Usługi sprzątania biur
Opcje
469509-2026 - Concurso
Hungria – Serviços de limpeza de edifícios – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR001158122026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR001158122026/1
Classificação adicional (cpv): 90900000 Serviços de limpeza e saneamento, 90911300 Serviços de limpeza de janelas, 90919200 Serviços de limpeza de escritórios
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EKR001158122026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Lot: LOT-0001
Identificator intern: EKR001158122026/1
Clasificare suplimentară (cpv): 90900000 Servicii de curăţenie şi igienizare, 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor, 90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Opțiuni: