2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Zabezpieczenie medyczne akcji ratowniczych w Oddziałach Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część I - Zabezpieczenie akcji ratowniczych przez lekarzy, Część II - Zapewnienie opieki psychologicznej w trakcie akcji ratowniczej i po jej zakończeniu.”
Описание: Zabezpieczenie medyczne akcji ratowniczych w Oddziałach Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0084/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert: OJ S 37/2026 23/02/2026, 127329-2026.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 75241000 Услуги по опазване на обществената сигурност
Допълнителна класификация (cpv): 75252000 Услуги по аварийна безопасност, 85148000 Услуги, свързани с медицински анализи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I - Zabezpieczenie akcji ratowniczych przez lekarzy
Описание: Zabezpieczenie akcji ratowniczych przez lekarzy
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II - Zapewnienie opieki psychologicznej w trakcie akcji ratowniczej i po jej zakończeniu
Описание: Zapewnienie opieki psychologicznej w trakcie akcji ratowniczej i po jej zakończeniu
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0084/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 75241000 Veřejná bezpečnost
Další klasifikace (cpv): 75252000 Záchranné služby, 85148000 Lékařská analýza
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP-CZOK-0084/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 75241000 Tjenester i forbindelse med offentlig sikkerhed
Supplerende klassifikation (cpv): 75252000 Redningstjenester, 85148000 Medicinske analyser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-CZOK-0084/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75241000 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0084/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 75241000 Υπηρεσίες δημόσιας ασφάλειας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 75252000 Υπηρεσίες διάσωσης, 85148000 Υπηρεσίες ιατρικών αναλύσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0084/26 Część II
Internal identifier: ZP-CZOK-0084/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75241000 Public security services
Additional classification (cpv): 75252000 Rescue services, 85148000 Medical analysis services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-CZOK-0084/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75241000 Servicios de seguridad pública
Clasificación adicional (cpv): 75252000 Servicios de rescate, 85148000 Servicios de análisis médicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-CZOK-0084/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 75241000 Avaliku turvalisuse teenused
Täiendav liigitus (cpv): 75252000 Päästeteenused, 85148000 Meditsiinilise analüüsi teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0084/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 75241000 Yleiseen turvallisuuteen liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 75252000 Pelastuspalvelut, 85148000 Lääketieteelliset analyysipalvelut
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0084/26 Część I
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0084/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0084/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 75241000 Usluge na području javne sigurnosti
Dodatna klasifikacija (cpv): 75252000 Usluge spašavanja, 85148000 Usluge medicinskih analiza
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-CZOK-0084/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 75241000 Servizi di pubblica sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 75252000 Servizi di salvataggio, 85148000 Servizi di analisi mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0084/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 75241000 Visuomenės saugumo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 75252000 Gelbėjimo paslaugos, 85148000 Medicininės analizės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0084/26 Część II
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0084/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75241000 Sabiedriskās drošības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 75252000 Glābšanas pakalpojumi, 85148000 Medicīniskās analīzes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-CZOK-0084/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 75241000 Servizzi tas-sigurtà pubblika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 75252000 Servizzi ta' salvataġġ, 85148000 Servizzi ta' analiżi medika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ZP-CZOK-0084/26 Część II
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0084/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 75241000 Usługi w zakresie bezpieczeństwa publicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 75252000 Służby ratownicze, 85148000 Usługi analizy medycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0084/26 Część II
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0084/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 75241000 Verejná bezpečnosť
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 75252000 Záchranné služby, 85148000 Lekárske rozbory
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-CZOK-0084/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75241000 Tjänster för allmän säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 75252000 Räddningstjänster, 85148000 Medicinsk analys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZP-CZOK-0084/26 Część I
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ZP-CZOK-0084/26 Część II