469658-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Стрителни и монтажни работи по пристрояване на сгради – Izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеIzvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd
ОписаниеPredmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd koja se nalazi na adresi Ulica dr. Franje Tuđmana 27, 23210 Biograd na Moru, k.č.br. 1181/1, k.o. Biograd na Moru, odnosno sukladno priloženoj projektno-tehničkoj dokumentaciji, Troškovnicima te ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji. Predmet nabave je detaljno opisan u projektno-tehničkoj dokumentaciji i u Troškovniku, koji su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Projektno-tehnička dokumentacija, tj. Tehničke i druge specifikacije za cjelokupan predmet nabave navedene su u Glavnom projektu, Izvedbenom projektu te pripadajućim elaboratima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi i čini njezin sastavni dio, tj. Projektno-tehničku dokumentaciju.
Вътрешен идентификаторNVV 01/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45262800 Стрителни и монтажни работи по пристрояване на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ОписаниеPredmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd koja se nalazi na adresi Ulica dr. Franje Tuđmana 27, 23210 Biograd na Moru, k.č.br. 1181/1, k.o. Biograd na Moru, odnosno sukladno priloženoj projektno-tehničkoj dokumentaciji, Troškovnicima te ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji. Predmet nabave je detaljno opisan u projektno-tehničkoj dokumentaciji i u Troškovniku, koji su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Projektno-tehnička dokumentacija, tj. Tehničke i druge specifikacije za cjelokupan predmet nabave navedene su u Glavnom projektu, izmjenama i dopunama Glavnog projekta te pripadajućim elaboratima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi i čini njezin sastavni dio, tj. Projektno-tehničku dokumentaciju. GLAVNI projekt: Rekonstrukcija i nadogradnja: Zajednička oznaka projekta: ZOP 050-06, Broj projekta: 050 / 06, Glavni projektant Nela Rubin, dipl.ing.arh., STUDIO ARHING d.o.o. sa pripadajućim mapama i elaboratima GLAVNI projekt - izmjene i dopune: Rekonstrukcija, nadogradnja i dogradnja: Zajednička oznaka projekta: Z.O.P. :BnM-OŠ-EM-07-22, Broj projekta: B.P. : 07-22, Glavni projektant Ervin Mihelj, dipl.ing.arh., HEXIM d.o.o. sa pripadajućim mapama i elaboratima
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45351000 Строителни и монтажни работи на механични инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45450000 Други довършителни строителни работи, 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули, 09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия, 45251100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на електроцентрали, 45454000 Строителни работи по преустройство
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NVV 01/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45262800 Trabajos de ampliación de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45450000 Otros trabajos de acabado de edificios, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos, 09332000 Instalación solar, 45251100 Trabajos de construcción de centrales eléctricas, 45454000 Trabajos de reestructuración
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: NVV 01/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45262800 Juurdeehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd, 09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid, 09332000 Päikeseenergiaseadmed, 45251100 Elektrijaamade ehitustööd, 45454000 Ümberehitustööd
469658-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneNVV 01/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureOtvoreni postupak
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45262800 Travaux d'extension de bâtiments
5. Lot
LotLOT-0000
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45450000 Autres travaux de parachèvement de bâtiment, 09331200 Modules solaires photovoltaïques, 09332000 Installation solaire, 45251100 Travaux de construction de centrales électriques, 45454000 Travaux de restructuration
469658-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNVV 01/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45262800 Radovi dogradnje zgrade
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45351000 Strojarski instalaterski radovi, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45450000 Ostali završni građevinski radovi, 09331200 Solarni fotonaponski moduli, 09332000 Solarne instalacije, 45251100 Građevinski radovi na elektrani, 45454000 Radovi na rekonstrukciji
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: NVV 01/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45262800 Lavori di ampliamento di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45351000 Lavori di installazione di ingegneria meccanica, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici, 09331200 Moduli fotovoltaici solari, 09332000 Impianto solare, 45251100 Lavori di costruzione di centrali elettriche, 45454000 Lavori di ristrutturazione
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NVV 01/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45262800 Pastato išplėtimo darbas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45351000 Mechaninės inžinerijos montavimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai, 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai, 09332000 Saulės energijos įranga, 45251100 Elektros jėgainių statybos darbai, 45454000 Pertvarkymo darbai
Iekšējais identifikators: NVV 01/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45262800 Ēku paplašināšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45351000 Mašīnbūves iekārtu uzstādīšanas darbi, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45450000 Citi ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 09331200 Saules fotoelementu moduļi, 09332000 Saules enerģijas iekārtas, 45251100 Elektrostaciju celtniecības darbi, 45454000 Pārbūves darbi
Wewnętrzny identyfikator: NVV 01/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45262800 Rozbudowa budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45351000 Mechaniczne instalacje inżynieryjne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne, 09332000 Instalacje słoneczne, 45251100 Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni, 45454000 Roboty restrukturyzacyjne
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NVV 01/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45262800 Lucrări de extindere a clădirilor
Lot: LOT-0000
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45351000 Lucrări de instalare de inginerie mecanică, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor, 09331200 Module solare fotovoltaice, 09332000 Instalaţie solară, 45251100 Lucrări de construcţii de centrale electrice, 45454000 Lucrări de restructurare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NVV 01/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45262800 Práce na dostavbe budov
5. Časť
Časť: LOT-0000
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45351000 Práce na strojárskych inštaláciách, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov, 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly, 09332000 Solárne zariadenia, 45251100 Výstavba elektrární, 45454000 Obnovovacie práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: NVV 01/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45262800 Dozidava stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45351000 Strojna inštalacijska dela, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45450000 Druga zaključna gradbena dela, 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami, 09332000 Solarna naprava, 45251100 Gradbena dela na elektrarni, 45454000 Rekonstrukcijska dela