2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa 2-ch szt. serwerów z opcją 1 szt. dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch szt. serwerów w ramach zamówienia podstawowego wraz z prawem opcji obejmującym możliwość zakupu dodatkowo jednego serwera, zwanego dalej Sprzętem, 2. Sprzęt musi spełniać wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji Producenta na rynek polski. Wszystkie elementy dostarczonego Sprzętu muszą być fabrycznie nowe (nieużywane).
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/175/2026/WMIM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Количество: 2 броя
Варианти:
Описание на опциите: Opcja obejmuje możliwość zakupu dodatkowo jednego serwera
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POUZ-361/175/2026/WMIM
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48820000 Servery
5. Část
Část: LOT-0001
Množství: 2 kusy
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POUZ-361/175/2026/WMIM
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Mængde: 2 stykker
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/175/2026/WMIM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POUZ-361/175/2026/WMIM
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 2 piezas
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POUZ-361/175/2026/WMIM
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 2 tükki
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: POUZ-361/175/2026/WMIM
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Perustelu nopeutetun menettelyn käytölle: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Määrä: 2 kappaletta
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POUZ-361/175/2026/WMIM
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Justification de la procédure accélérée: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantité: 2 pièces
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/175/2026/WMIM
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 2 píosa
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/175/2026/WMIM
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Količina: 2 komadi
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POUZ-361/175/2026/WMIM
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
A gyorsított eljárás indoklása: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48820000 Szerverek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 2 darab
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48820000 Server
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 2 pezzi
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/175/2026/WMIM
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Pagreitintos procedūros pagrindimas: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiekis: 2 víenetai
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: POUZ-361/175/2026/WMIM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 2 gabali
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POUZ-361/175/2026/WMIM
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Ġustifikazzjoni għall-proċedura aċċellerata: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
5. Lott
Lott: LOT-0001
Kwantità: 2 bċejjeċ
Għażliet:
Interne identificatiecode: POUZ-361/175/2026/WMIM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 2 stuks
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Quantidade: 2 artigos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Justificarea procedurii accelerate: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Cantitate: 2 unități
Opțiuni:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POUZ-361/175/2026/WMIM
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Ogłoszenie 282899-2026 - Plan zakupu
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 2 stycken
Optioner: