469825-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Оборудване, свързано с образованието – VZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеVZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení a pomůcek pro vzdělávací účely určených pro provoz Vědeckého výukového centra Ostrava-Jih, včetně souvisejících činností (zejména doprava, instalace, základní konfigurace/nastavení, komplexní vyzkoušení a uvedení do provozu) dle zadávací dokumentace a položkového soupisu. Součástí dodávky jsou např. koncová zařízení (PC/NTB), monitory a další periferie, případně související software a licence potřebné pro běžný provoz výukového a školicího centra. Předmět plnění díla bude realizován v rozsahu projektové dokumentace zpracované společností KANIA a.s., IČO: 26817853 a jeho poddodavatelem pro IT vybavení a pomůcky DESIGN 4AVI, s.r.o., IČO: 07303289. Akce je členěna do tří navazujících částí: • část 1 – Stavební práce vč. dodávky nábytku (není předmětem této VZ), • část 2 – IT vybavení a pomůcky (předmět této veřejné zakázky), • část 3 – dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (není předmětem této VZ). Plnění části 2 - IT vybavení a pomůcek musí probíhat v návaznosti na realizaci části 1 – Stavební práce vč. dodávky nábytku a v koordinaci s dodávkou části 3 – Věda na kouli (SoS) tak, aby byla zajištěna funkční návaznost a bezkolizní instalace v místě plnění.
Вътрешен идентификаторVZ 49.26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39162200 Оборудване, свързано с образованието
Допълнителна класификация (cpv): 39162100 Дидактично оборудване, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 38652120 Видеопроектори, 48820000 Сървъри, 30213000 Персонални компютри, 51310000 Услуги по инсталиране на професионални телевизионни и радиоприемници, апарати за записване и възпроизвеждане на звук и образ
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0002
Вътрешен идентификатор2
Допълнителна класификация (cpv): 32321200 Аудиовизуална екипировка, 39162100 Дидактично оборудване, 38652120 Видеопроектори, 48820000 Сървъри, 30213000 Персонални компютри, 51310000 Услуги по инсталиране на професионални телевизионни и радиоприемници, апарати за записване и възпроизвеждане на звук и образ
469825-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Undervisningshjælpemidler og -anordninger – VZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDVZ 49.26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39162200 Undervisningshjælpemidler og -anordninger
Supplerende klassifikation (cpv): 39162100 Undervisningsudstyr, 32321200 Av-udstyr, 38652120 Videoprojektionsapparater, 48820000 Servere, 30213000 Pc'er, 51310000 Installation af radio- og fjernsynsapparatur, lydtekniske anlæg og videoanlæg
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
Intern ID2
Supplerende klassifikation (cpv): 32321200 Av-udstyr, 39162100 Undervisningsudstyr, 38652120 Videoprojektionsapparater, 48820000 Servere, 30213000 Pc'er, 51310000 Installation af radio- og fjernsynsapparatur, lydtekniske anlæg og videoanlæg
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ 49.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38652120 Videoprojektoren, 48820000 Server, 30213000 Personalcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39162100 Lehrmittel, 38652120 Videoprojektoren, 48820000 Server, 30213000 Personalcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VZ 49.26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162200 Βοηθήματα και υλικό κατάρτισης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 48820000 Εξυπηρετητές, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 51310000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, ήχου και βίντεο
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 48820000 Εξυπηρετητές, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 51310000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, ήχου και βίντεο
469825-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierVZ 49.26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39162200 Training aids and devices
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 38652120 Video projectors, 48820000 Servers, 30213000 Personal computers, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Lot
LotLOT-0002
Internal identifier2
Additional classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment, 39162100 Teaching equipment, 38652120 Video projectors, 48820000 Servers, 30213000 Personal computers, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
469825-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoVZ 49.26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39162200 Material y útiles de formación
Clasificación adicional (cpv): 39162100 Material pedagógico, 32321200 Equipo audiovisual, 38652120 Videoproyectores, 48820000 Servidores, 30213000 Ordenadores personales, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador interno2
Clasificación adicional (cpv): 32321200 Equipo audiovisual, 39162100 Material pedagógico, 38652120 Videoproyectores, 48820000 Servidores, 30213000 Ordenadores personales, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ 49.26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39162200 Koolitusvahendid ja -seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud, 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 38652120 Videoprojektorid, 48820000 Serverid, 30213000 Personaalarvutid, 51310000 Raadio-, televisiooni-, heli- ja videoseadmete paigaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Täiendav liigitus (cpv): 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 39162100 Õppetarvikud, 38652120 Videoprojektorid, 48820000 Serverid, 30213000 Personaalarvutid, 51310000 Raadio-, televisiooni-, heli- ja videoseadmete paigaldusteenused
469825-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneVZ 49.26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39162200 Matériels et appareils de formation
Nomenclature complémentaire (cpv): 39162100 Matériel pédagogique, 32321200 Équipement audiovisuel, 38652120 Vidéoprojecteurs, 48820000 Serveurs, 30213000 Ordinateurs personnels, 51310000 Services d'installation de matériel radio, de télévision, audio et vidéo
Identifiant interne2
Nomenclature complémentaire (cpv): 32321200 Équipement audiovisuel, 39162100 Matériel pédagogique, 38652120 Vidéoprojecteurs, 48820000 Serveurs, 30213000 Ordinateurs personnels, 51310000 Services d'installation de matériel radio, de télévision, audio et vidéo
469825-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ 49.26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2
469825-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaVZ 49.26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162200 Nastavna pomagala i naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila, 32321200 Audiovizualna oprema, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Poslužitelji, 30213000 Osobna računala, 51310000 Usluge instaliranja radijske, televizijske, zvučne opreme i videoopreme
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
Dodatna klasifikacija (cpv): 32321200 Audiovizualna oprema, 39162100 Učila, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Poslužitelji, 30213000 Osobna računala, 51310000 Usluge instaliranja radijske, televizijske, zvučne opreme i videoopreme
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ 49.26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39162200 Képzési segédanyagok és eszközök
További osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések, 32321200 Audiovizuális berendezések, 38652120 Videovetítő gépek, 48820000 Szerverek, 30213000 Személyi számítógépek, 51310000 Rádió-, televízió-, hang- és videoberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
További osztályozás (cpv): 32321200 Audiovizuális berendezések, 39162100 Tanítási berendezések, 38652120 Videovetítő gépek, 48820000 Szerverek, 30213000 Személyi számítógépek, 51310000 Rádió-, televízió-, hang- és videoberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ 49.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39162200 Ausili e apparecchi per l'insegnamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 38652120 Videoproiettori, 48820000 Server, 30213000 Computer personali, 51310000 Servizi di installazione di apparecchiature radio, televisive, audio e video
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32321200 Apparecchiature audiovisive, 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento, 38652120 Videoproiettori, 48820000 Server, 30213000 Computer personali, 51310000 Servizi di installazione di apparecchiature radio, televisive, audio e video
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ 49.26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162200 Pagalbinės mokymo priemonės ir prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39162100 Mokymo priemonės, 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra, 38652120 Vaizdo projektoriai, 48820000 Serveriai, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 51310000 Radijo, televizijos, garso ir vaizdo įrangos montavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra, 39162100 Mokymo priemonės, 38652120 Vaizdo projektoriai, 48820000 Serveriai, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 51310000 Radijo, televizijos, garso ir vaizdo įrangos montavimo paslaugos
469825-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsVZ 49.26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162200 Mācību līdzekļi un ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Serveri, 30213000 Personālie datori, 51310000 Radio, televīzijas, skaņas un videoiekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
Papildu klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 39162100 Mācību aprīkojums, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Serveri, 30213000 Personālie datori, 51310000 Radio, televīzijas, skaņas un videoiekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
469825-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorVZ 49.26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162200 Pomoce i artykuły szkoleniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 38652120 Projektory wideo, 48820000 Serwery, 30213000 Komputery osobiste, 51310000 Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32321200 Urządzenia audiowizualne, 39162100 Pomoce dydaktyczne, 38652120 Projektory wideo, 48820000 Serwery, 30213000 Komputery osobiste, 51310000 Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: VZ 49.26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162200 Dispositivos e material de apoio à formação
Classificação adicional (cpv): 39162100 Equipamento de ensino, 32321200 Equipamento audiovisual, 38652120 Videoprojectores, 48820000 Servidores, 30213000 Computadores pessoais, 51310000 Serviços de instalação de equipamento de rádio, televisão, áudio e vídeo
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Classificação adicional (cpv): 32321200 Equipamento audiovisual, 39162100 Equipamento de ensino, 38652120 Videoprojectores, 48820000 Servidores, 30213000 Computadores pessoais, 51310000 Serviços de instalação de equipamento de rádio, televisão, áudio e vídeo
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VZ 49.26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning
Ytterligare klassificering (cpv): 39162100 Undervisningsutrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 38652120 Videoprojektorer, 48820000 Servrar, 30213000 Persondatorer, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Ytterligare klassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning, 39162100 Undervisningsutrustning, 38652120 Videoprojektorer, 48820000 Servrar, 30213000 Persondatorer, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning