2. Процедура
Процедура
Заглавие: Služby software house III
Описание: Předmětem zakázky je poskytování služeb, při zajišťování činností profesionálního software house (SWH) v rámci informačního systému ŘSD. Plnění bude poskytováno prostřednictvím specializovaných rolí a dovedností dle aktuálních potřeb ŘSD. Jedná se o poskytování zejména služeb konzultantů, projektových manažerů, IT a BI analytiků, vývojářů (v celém spektru od architektů a návrhářů po programátory/kodéry, „technical writery“ a „release specialisty“) a maintenance specialisty/inženýry všech úrovní podpory, při návrhu, vývoji, provozu (údržbě a podpoře) a rozvoji nezbytných částí informačního systému.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72211000 Услуги по програмиране на системен софтуер и потребителски софтуерни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 01IN-006085
2. Procedure
Procedure
Titel: Služby software house III
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72211000 Programmeringsservice i forbindelse med systemer og brugerprogrammel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 01IN-006085
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Služby software house III
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72211000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικών συστήματος και χρήστη
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 01IN-006085
469869-2026 - Competition
Czechia – Programming services of systems and user software – Služby software house III
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
TitleSlužby software house III
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72211000 Programming services of systems and user software
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier01IN-006085
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Služby software house III
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72211000 Servicios de programación de sistemas y software de usuario
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 01IN-006085
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Služby software house III
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72211000 Süsteemide ja kasutajatarkvara programmeerimine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 01IN-006085
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Služby software house III
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72211000 Varus- ja käyttäjäohjelmiston ohjelmointipalvelut
Sisäinen tunniste: 01IN-006085
2. Procédure
Procédure
Titre: Služby software house III
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72211000 Services de programmation de systèmes et de logiciels utilitaires
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 01IN-006085
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Služby software house III
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72211000 Programming services of systems and user software
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 01IN-006085
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Služby software house III
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72211000 Rendszer- és felhasználói szoftverek programozási szolgáltatásai
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 01IN-006085
2. Procedura
Procedura
Titolo: Služby software house III
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72211000 Servizi di programmazione di software di sistemi e di utente
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 01IN-006085
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Služby software house III
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72211000 Programavimo paslaugos, susijusios su sistemomis ir vartotojo programine įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 01IN-006085
Nosaukums: Služby software house III
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 01IN-006085
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Služby software house III
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72211000 Servizzi ta' programmizzar tas-sistemi u tas-software ta' l-utenti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 01IN-006085
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 01IN-006085
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72211000 Serviços de programação de sistemas e de software para o utilizador
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72211000 Servicii de programare de sisteme informatice şi software utilitare
Identificator intern: 01IN-006085
2. Postup
Postup
Názov: Služby software house III
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72211000 Programovanie systémového a používateľského softvéru
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 01IN-006085
2. Postopek
Postopek
Naslov: Služby software house III
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72211000 Storitve programiranja sistemske in uporabniške programske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 01IN-006085