2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa gazów medycznych i ciekłego azotu wraz z transportem i dzierżawą zbiorników dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych w postaci sprężonej i ciekłej oraz ciekłego azotu wraz z transportem i dzierżawą butli i zbiorników dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 i 2a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Вътрешен идентификатор: ZP-15/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24111500 Газове с медицинска употреба
Допълнителна класификация (cpv): 24111800 Течен азот, 60100000 Пътни транспортни услуги, 98300000 Други услуги за населението
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: sukcesywna dostawa gazów medycznych i ciekłego azotu wraz z transportem i dzierżawą zbiorników
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych w postaci sprężonej i ciekłej oraz ciekłego azotu wraz z transportem i dzierżawą butli i zbiorników dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 i 2a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Wymagania dodatkowe: a) Gazy medyczne winny być dostarczane w oryginalnych opakowaniach producenta. Dla dostawy tlenu ciekłego wymagane świadectwo/atest jakości. b) Dostawa w/w przedmiotu zamówienia nastąpi na podstawie pisemnego zgłoszenia lub w formie dokumentu elektronicznego doręczanego środkami komunikacji elektronicznej zamówieniami w terminie 2 dni roboczych. Dostawy tlenu ciekłego na podstawie wskazań telemetrii (Wykonawca zobowiązany jest do kontrolowania poziomu tlenu ciekłego). c) Dzierżawa zbiorników magazynowych tlenu ciekłego oraz zbiornika magazynowego ciekłego azotu w okresie 24 miesięcy. d) Termin ważności oferowanych gazów sprężonych (produktów leczniczych i wyrobów medycznych) nie krótszy niż okres trwania umowy tj. 24 miesiące. e) Dostęp do bezpłatnej platformy internetowej, która pozwala na składnie zamówień oraz dostęp do aktualnego salda, historii zamówień i dostaw wraz z kopiami faktur i dowodów dostaw oraz przeglądania stanów butlowych wraz z numerami seryjnymi butli, dostępu do monitorowania poziomu ciekłego tlenu w zbiornikach.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości i wartości przedmiotu umowy o maksymalnie 40 %, co nie stanowi zmiany umowy, o której mowa w §8. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego co najmniej 50% wartości umowy, Strony mają prawo do jednorazowego przedłużenia czasu trwania umowy, o którym mowa w §9 ust. 1, o okres nie dłuższy niż rok.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP-15/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24111500 Lékařské plyny
Další klasifikace (cpv): 24111800 Tekutý dusík, 60100000 Služby silniční dopravy, 98300000 Různé služby
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP-15/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 24111500 Medicinske gasser
Supplerende klassifikation (cpv): 24111800 Flydende nitrogen, 60100000 Vejtransport, 98300000 Diverse tjenesteydelser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
469890-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP-15/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24111500 Ιατρικά αέρια
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 24111800 Υγροποιημένο άζωτο, 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών, 98300000 Διάφορες υπηρεσίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
469890-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP-15/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 24111500 Gases medicinales
Clasificación adicional (cpv): 24111800 Nitrógeno líquido, 60100000 Servicios de transporte por carretera, 98300000 Servicios diversos
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-15/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 24111500 Meditsiinilised gaasid
Täiendav liigitus (cpv): 24111800 Veeldatud lämmastik, 60100000 Maanteetransporditeenused, 98300000 Mitmesugused teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-15/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24111500 Lääkintäkaasut
Lisäluokitus (cpv): 24111800 Nestemäinen typpi, 60100000 Tieliikennepalvelut, 98300000 Sekalaiset palvelut
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-15/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 24111500 Medicinski plinovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 24111800 Tekući dušik, 60100000 Usluge cestovnog prijevoza, 98300000 Razne usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP-15/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24111500 Gyógyászati gázok
További osztályozás (cpv): 24111800 Folyékony nitrogén, 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások, 98300000 Különféle szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-15/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 24111500 Gas medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 24111800 Azoto liquido, 60100000 Servizi di trasporto terrestre, 98300000 Servizi vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-15/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24111500 Gasijiet għal skopijiet mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 24111800 Nitroġenu likwidu, 60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq, 98300000 Servizzi varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: ZP-15/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24111500 Medische gassen
Aanvullende classificatie (cpv): 24111800 Vloeibare stikstof, 60100000 Wegvervoersdiensten, 98300000 Diverse diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: ZP-15/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24111500 Gazy medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24111800 Azot ciekły, 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego, 98300000 Różne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZP-15/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 24111500 Gases médicos
Classificação adicional (cpv): 24111800 Azoto líquido, 60100000 Serviços de transporte rodoviário, 98300000 Serviços diversos
Lote: LOT-0001
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-15/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24111500 Plini za medicinske namene
Dodatna klasifikacija (cpv): 24111800 Tekoči dušik, 60100000 Storitve cestnega prevoza, 98300000 Razne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001