469956-2026 - Състезателна процедура
България – Почистващи продукти – „Доставка на спомагателни материали за почистване“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на спомагателни материали за почистване“
ОписаниеПредметът на настоящата обществена поръчка е доставка на спомагателни материали за почистване, обособени в 47 номенклатурни единици и включващи следните основни артикули: бутилки с пулверизатор, бърсалка за под – различни видове, гумено перо за миене на стъкла, гъба с абразив, тоалетна хартия, поставка за тоалетна хартия, диспенсър – различни видове - за кърпи за ръце /тоалетна хартия/кухненска ролка/течен сапун/дезинфектант, дървена дръжка - за шнуров моп, индустриална хартия, конци за забърсване при сервизна дейност, Кухненска ролка, Кърпи за ръце, лопати – различни видове; метла – различни водове, моп, пяна за ръце, ръкавици – различни видове, ръчна пръскачка – различни видове, домакинска тел, четки – различни видове, кърпа 100% микрофибър, шпакла, таблетирана сол, сламка и други. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Вътрешен идентификатор595499
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39830000 Почистващи продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33741100 Почистващи продукти за ръце, 39525800 Почистващи кърпи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеНа основание чл. 5, ал. 1 от ППЗОП, през срока на действие на договора за обществена поръчка, в обема му са предвидени и допълнителни доставки на (спомагателни материали за почистване), които не са включени в Техническата спецификация и няма как да бъдат включени в нея, поради огромния обем на спомагателните материали за почистване. Ето защо, в случай на възникнала необходимост от доставки на артикул, извън изброените в Техническата спецификация, Възложителят предвижда опция на стойност до 20 % от стойността на договора за обществена поръчка, при която си запазва правото да направи заявка на спомагателни материали за почистване, извън посочените. Стойността на опцията е включена в общата стойност на поръчката и не може да бъде надвишавана. В този случай цените калкулирани в стойността на всяка фактура, касаеща артикули, извън изброените в Техническата спецификация, не следва да са по-високи от доставните цени на доставчика на изпълнителя с добавена към тях надценка (която е процент от единичната доставна цена за всеки артикул), която всеки участник е оферирал в ценовото си предложение, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представя необходимите документи за това (предоставени на изпълнителя от съответния доставчик – каталог, ценова листа, стокова разписка и др.), от които да е видна доставната цена на спомагателни материали за почистване. В случай,бче изпълнителят е производител на доставените артикули, за база, върху която се начислява предложената надценка се използват производствените му разходи, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представи документи, доказващи тези разходи. При възникване на тази хипотеза, Възложителят има право да измени съответния договор на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
469956-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID595499
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39830000 Rengøringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33741100 Håndrensemiddel, 39525800 Rengøringsklude
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
469956-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό595499
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39830000 Προϊόντα καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33741100 Προϊόντα καθαρισμού των χεριών, 39525800 Πανιά καθαρισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
469956-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier595499
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Additional classification (cpv): 33741100 Hand cleaner, 39525800 Cleaning cloths
5. Lot
LotLOT-0001
Options
469956-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno595499
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39830000 Productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 33741100 Jabón de manos, 39525800 Bayetas
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
469956-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne595499
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39830000 Produits de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 33741100 Produits nettoyants pour les mains, 39525800 Torchons de nettoyage
469956-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka595499
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39830000 Proizvodi za čišćenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 33741100 Sredstvo za čišćenje ruku, 39525800 Krpe za čišćenje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
469956-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító595499
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39830000 Tisztítószerek
További osztályozás (cpv): 33741100 Kéztisztító, 39525800 Felmosóruha
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
469956-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno595499
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39830000 Prodotti per la pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33741100 Pulitori per le mani, 39525800 Strofinacci per pulire
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
469956-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius595499
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39830000 Valikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33741100 Rankų valikliai, 39525800 Pašluostės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
469956-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators595499
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39830000 Tīrīšanas līdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 33741100 Roku tīrīšanas līdzekļi, 39525800 Drānas tīrīšanai
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
469956-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern595499
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39830000 Prodotti għat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33741100 Prodott għat-tindif ta' l-idejn, 39525800 Biċċiet tat-tindif
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
469956-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode595499
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33741100 Handenreiniger, 39525800 Schoonmaakdoekjes
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
469956-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39830000 Produtos de limpeza
Classificação adicional (cpv): 33741100 Produtos para limpar as mãos, 39525800 Panos de limpeza
Opções
469956-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern595499
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39830000 Produse de curăţat
Clasificare suplimentară (cpv): 33741100 Produse de curăţare a mâinilor, 39525800 Cârpe pentru curăţat
Opțiuni
469956-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor595499
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39830000 Čistiace výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33741100 Čistiace prostriedky na ruky, 39525800 Handry na čistenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
469956-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator595499
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39830000 Čistilna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 33741100 Čistilec za roke, 39525800 Krpe za čiščenje
5. Sklop
SklopLOT-0001
469956-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare595499
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33741100 Handrengöringsmedel, 39525800 Trasor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner