2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicecontract inspectie en onderhoud van pompen ten behoeve van riool en waterbouwkundige voorzieningen op Defensiecomplexen in Nederland
Описание: Deze opdracht houdt in: - het uitvoeren van wettelijke keuringen en het opstellen van keuringsdocumenten, het jaarlijks preventief onderhoud en correctief onderhoud (storingen en het oplossen manco’s) van pompinstallaties op diverse Defensielocaties in Nederland. De pompinstallaties bevinden zich op/in Defensiecomplexen zoals bijvoorbeeld vliegvelden, kazernes, mob(ilisatie)complexen en dergelijke. De werkzaamheden moeten met inachtneming van vigerende wet- en regelgeving, voorschriften en eisen worden uitgevoerd. Zie paragraaf 2.2. van de Aanbestedingsleidraad
Вътрешен идентификатор: [...invullen projectnummer...]
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50511000 Услуги по ремонт и поддържане на помпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Perceel 1: Regio Noord, regio Oost, regio Noordwest en regio Zuidwest
Описание: Perceel 1 omvat regio Noord, regio Oost, regio Noordwest en regio Zuidwest Zie paragraaf 2.2. van de Aanbestedingsleidraad.
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: De dienstverleningsovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar met een optie tot verlenging van 1x een periode van 2 jaar.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perceel 2: Regio Zuid
Описание: Perceel 2 omvat regio Zuid Zie paragraaf 2.2. van de Aanbestedingsleidraad.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Perceel 3: Landelijk Waterbouwpompen
Описание: Perceel 3 omvat Landelijk Waterbouwpompen Zie paragraaf 2.2. van de Aanbestedingsleidraad.
Вътрешен идентификатор: 3
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: [...invullen projectnummer...]
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50511000 Opravy a údržba čerpadel
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2: Regio Zuid
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50511000 Reparation og vedligeholdelse af pumper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Regio Zuid
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50511000 Repair and maintenance services of pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Regio Zuid
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50511000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Regio Zuid
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50511000 Pumpade remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Perceel 2: Regio Zuid
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50511000 Pumppujen korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Perceel 2: Regio Zuid
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: [...invullen projectnummer...]
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Perceel 2: Regio Zuid
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: [...invullen projectnummer...]
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50511000 Usluge popravaka i održavanja crpki
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Perceel 2: Regio Zuid
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50511000 Szivattyújavítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Perceel 2: Regio Zuid
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: [...invullen projectnummer...]
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50511000 Servizi di riparazione e manutenzione di pompe
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Perceel 2: Regio Zuid
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: [...invullen projectnummer...]
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50511000 Siurblių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Perceel 2: Regio Zuid
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Iekšējais identifikators: [...invullen projectnummer...]
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50511000 Sūkņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Perceel 2: Regio Zuid
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50511000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-pompi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Perceel 2: Regio Zuid
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Interne identificatiecode: [...invullen projectnummer...]
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Perceel 2: Regio Zuid
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50511000 Serviços de reparação e manutenção de bombas
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50511000 Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50511000 Opravy a údržba čerpadiel
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Perceel 2: Regio Zuid
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50511000 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3