See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawy artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i podległych jednostek
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i podległych jednostek. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części: Część 1 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Kielcach Część 2 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Krakowie Część 3 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Nowym Sączu Część 4 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Sandomierzu Część 5 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Żywcu Część 6 Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników gospodarstw rybackich Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Posiłki regeneracyjne powinny spełniać następujące kryteria: 1) wymagania określone w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. 1996 nr 60 poz. 279) 2) przedmiot zamówienia dobrej jakości bez zawartości mięsa oddzielonego mechanicznie (MOM), bez GMO, bez dodatku barwników. 3) posiłki wymienione w tabeli w pkt.2 dostarczane mają być w opakowaniach oryginalnych, fabrycznie zamkniętych, bez fizycznych oznak i śladów uszkodzeń 4) każde opakowanie jednostkowe musi posiadać etykietę zawierającą dane szczegółowe przewidziane w obowiązujących przepisach, w szczególności w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. 5) okres przydatności do spożycia posiłków regeneracyjnych w momencie dostawy nie może być krótszy niż 9 miesięcy liczony od daty dostawy do Zamawiającego, udokumentowanej dowodem dostawy. 6) Przedmiot zamówienia powinien spełniać szczegółowe wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności a w szczególności: - Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. 2023 poz. 1448 z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi - Ustawie z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz.U. 2021 poz. 222 z późn. zm.) - Ustawie z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (Dz.U. 2023 poz. 1980).
Вътрешен идентификатор: K.ROZ.270.2.67.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15894200 Приготвени ястия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Kielcach
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych okreśłonych w OPZ 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji Zarządu Zlewni w Kielcach, ul. Robotnicza 5, 25-662 Kielce. 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieodbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, ze palety stają się nieodpłatnie własnością Zarządu Zlewni w Kielcach. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Krakowie
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych okreśłonych w OPZ 2) 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do: Góra Jałowcowa 1 32-410 Dobczyce 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nie naruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie odbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, ze palety stają się nieodpłatnie własnością Zarządu Zlewni w Krakowie. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 2
Варианти:
Описание на опциите: W zakresie części nr 2, 3, 5 i6 Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji. W przypadku zwiększonych potrzeb Zamawiającego lub wyczerpania wartości umowy przed upływem terminu jej realizacji, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa Opcji, w zakresie zakupu dodatkowego asortymentu o wartości 5% wartości brutto zawartej umowy. Prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) realizacja zamówienia w ramach opcji odbywa się na zasadach właściwych dla zamówienia podstawowego. Od momentu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji do przedmiotu zamówienia udzielanego w ramach opcji odnoszą się wszystkie zapisy umowy bezpośrednio regulujące kwestie opcji oraz regulujące sposób wykonania umowy oraz obowiązki Wykonawcy w sposób ogólny. b) Zamawiający będzie składał Wykonawcy oświadczenie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Wykonawcę. Moment złożenia oświadczenia jest momentem uruchomienia opcji. c) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych właściwych dla zamówienia. d) Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. e) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Nowym Sączu
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych okreśłonych w OPZ 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji Zarządu Zlewni w Nowym Sączu, ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz. 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieodbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, że palety stają się nieodpłatnie własnością Zarządu Zlewni w Nowym Sączu. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Sandomierzu
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych określonych w OPZ 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji Nadzoru Wodnego w Sandomierzu, ul. Staromiejska 14, 27-600 Sandomierz 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nie naruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie odbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, ze palety stają się nieodpłatnie własnością Zarządu Zlewni w Sandomierzu. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Żywcu
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych okreśłonych w OPZ 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do lokalizacji: Pompownia P2Bis, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec. 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nie naruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie odbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, ze palety stają się nieodpłatnie własnością Zarządu Zlewni w Żywcu. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników gospodarstw rybackich Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie
Описание: 1) Wykonawca zapewnia sukcesywne dostawy artykułów spożywczych okreśłonych w OPZ 2) 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu do następujących lokalizacji: Brzączowice 287, 32-410 Dobczyce oraz Świnna Poręba 258, 34-106 Mucharz. 3) Wykonawca dostarczy zamawianą partię artykułów za każdym razem do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez przedstawiciela Zamawiającego. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego faxem lub e-mailem, o planowanym terminie dostawy. Zamawiający może odmówić odbioru dostawy, jeśli nastąpi ona po godz. 14.00 – niezależnie od zaistniałych przyczyn opóźnienia dostawy. 5) Przedmiot zamówienia zostanie rozładowany przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego pomieszczeniu. 6) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 7) Koszty dostawy i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego obciążają Wykonawcę i nie stanowią dla Wykonawcy podstawy do dodatkowych należności. 8) W przypadku nieterminowej dostawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieodbierania jej bez jakichkolwiek konsekwencji. 9) Zamawiający wyznaczy osoby, które w dniu dostawy dokonają odbioru dostarczonych artykułów spożywczych. 10) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole reklamacyjnym. 11) Dostawca zobowiązany będzie do odbioru palet z dostawy, chyba że w dokumentach z dostawy zaznaczy, że palety stają się nieodpłatnie własnością RZGW w Krakowie. 12) Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zakupie dodatkowego asortymentu o wartości 5 % zamówienia gwarantowanego.
Вътрешен идентификатор: Część nr 6
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.67.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2
Optionen:
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część nr 6
470141-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierK.ROZ.270.2.67.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15894200 Prepared meals
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść nr 1
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść nr 2
Options
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść nr 3
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść nr 4
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść nr 5
LotLOT-0006
Internal identifierCzęść nr 6
470141-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoK.ROZ.270.2.67.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15894200 Comidas preparadas
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCzęść nr 1
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść nr 2
Opciones
LoteLOT-0003
Identificador internoCzęść nr 3
LoteLOT-0004
Identificador internoCzęść nr 4
LoteLOT-0005
Identificador internoCzęść nr 5
LoteLOT-0006
Identificador internoCzęść nr 6
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: K.ROZ.270.2.67.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15894200 Repas préparés
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Część nr 2
Options:
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: Część nr 6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: K.ROZ.270.2.67.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15894200 Prepared meals
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część nr 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część nr 2
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Część nr 6
470141-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóK.ROZ.270.2.67.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15894200 Készételek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóCzęść nr 1
RészLOT-0002
Belső azonosítóCzęść nr 2
Opciók
RészLOT-0003
Belső azonosítóCzęść nr 3
RészLOT-0004
Belső azonosítóCzęść nr 4
RészLOT-0005
Belső azonosítóCzęść nr 5
RészLOT-0006
Belső azonosítóCzęść nr 6
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: K.ROZ.270.2.67.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15894200 Sagatavotas maltītes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część nr 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część nr 2
Iespējas:
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część nr 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część nr 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część nr 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część nr 6
470141-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internK.ROZ.270.2.67.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15894200 Ikliet ippreparati
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść nr 1
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść nr 2
Għażliet
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść nr 3
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść nr 4
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść nr 5
LottLOT-0006
Identifikatur internCzęść nr 6
470141-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorK.ROZ.270.2.67.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15894200 Pripravené jedlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorCzęść nr 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorCzęść nr 2
Možnosti
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorCzęść nr 3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorCzęść nr 4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorCzęść nr 5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorCzęść nr 6
470141-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareK.ROZ.270.2.67.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15894200 Färdiglagad mat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść nr 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść nr 2
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść nr 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść nr 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść nr 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść nr 6