2. Процедура
Процедура
Заглавие: Communicatieplatform CS
Описание: Wij zoeken vanaf 1 december 2026 één dienstverlener voor de levering, implementatie en het beheer van het beoogde landelijk communicatieplatform voor BVO NL. Onder communicatieplatform verstaan wij één geïntegreerde, complete oplossing voor zowel kantoortelefonie als contactcenter functionaliteit De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 875.000, - exclusief btw voor de initiële looptijd van vier jaar. Inclusief de maximale verlengingsopties bedraagt de totale geraamde waarde € 1.750.000, - exclusief btw voor de totale maximale looptijd van 8 jaar.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64200000 Далекосъобщителни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 48510000 Софтуерни пакети за комуникация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Vier opties tot verlengen van maximaal twaalf maanden per keer.
2. Řízení
Řízení
Název: Communicatieplatform CS
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64200000 Telekomunikační služby
Další klasifikace (cpv): 48510000 Balík programů pro komunikaci
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Titel: Communicatieplatform CS
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64200000 Telekommunikation
Supplerende klassifikation (cpv): 48510000 Programpakke til kommunikationsformål
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Communicatieplatform CS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64200000 Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48510000 Πακέτα λογισμικού επικοινωνίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Communicatieplatform CS
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
Clasificación adicional (cpv): 48510000 Paquetes de software de comunicación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Communicatieplatform CS
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 64200000 Telekommunikatsiooniteenused
Täiendav liigitus (cpv): 48510000 Sidetarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Communicatieplatform CS
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 64200000 Televiestintäpalvelut
Lisäluokitus (cpv): 48510000 Viestintäohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Communicatieplatform CS
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 64200000 Telecommunications services
Aicmiú breise (cpv): 48510000 Communication software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Communicatieplatform CS
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 64200000 Telekomunikacijske usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 48510000 Komunikacijski programski paket
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Communicatieplatform CS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48510000 Sakaru programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Communicatieplatform CS
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48510000 Pakkett ta' softwer għall-komunikazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48510000 Communicatiesoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Communicatieplatform CS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48510000 Pakiety oprogramowania komunikacyjnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64200000 Serviços de telecomunicações
Classificação adicional (cpv): 48510000 Pacote de software para comunicações
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64200000 Servicii de telecomunicaţii
Clasificare suplimentară (cpv): 48510000 Pachete software de comunicaţii
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64200000 Telekomunikacijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 48510000 Programski paket za komunikacijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: