2. Процедура
Процедура
Заглавие: Czyszczenie komory OS z nagromadzonego osadu na poziomie 1080 w JSW S.A. KWK „Borynia- Zofiówka” Ruch „Zofiówka”
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: 23/P/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71330000 Разнообразни инженерни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Основна класификация (cpv): 90913000 Услуги, свързани с почистването на цистерни и резервоари
Допълнителна класификация (cpv): 90513600 Услуги по отстраняване на утайки
470556-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID23/P/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71330000 Diverse former for ingeniørvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 90913000 Rengøring af tanke og reservoirer
Supplerende klassifikation (cpv): 90513600 Fjernelse af slam
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 23/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90913000 Tank- und Behälterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Internal identifier: 23/P/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71330000 Miscellaneous engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 90913000 Tank and reservoir cleaning services
Additional classification (cpv): 90513600 Sludge removal services
470556-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno23/P/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71330000 Servicios diversos de ingeniería
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación principal (cpv): 90913000 Servicios de limpieza de tanques y depósitos
Clasificación adicional (cpv): 90513600 Servicios de retirada de lodos
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 23/P/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71330000 Mitmesugused tehnilised teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 90913000 Vedelikupaagi ja reservuaari puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90513600 Sette-eemaldusteenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 23/P/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71330000 Erilaiset insinööripalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90913000 Säiliöiden ja altaiden puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90513600 Lietteenpoistopalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 23/P/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 23/P/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71330000 Vari servizi di ingegneria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 90913000 Servizi di pulizia di cisterne e serbatoi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90513600 Servizi di rimozione fanghi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 23/P/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71330000 Įvairios inžinerijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90913000 Cisternų ir rezervuarų valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90513600 Dumblo išgabenimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 23/P/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71330000 Dažādi inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 90913000 Cisternu un rezervuāru tīrīšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
470556-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern23/P/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71330000 Servizzi varji ta' l-inġinerija
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90913000 Servizzi ta' tindif ta' tankijiet u ġibjuni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90513600 Servizzi ta' tneħħija ta' ħama
Interne identificatiecode: 23/P/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71330000 Diverse technische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 90913000 Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs
Aanvullende classificatie (cpv): 90513600 Diensten voor slibverwijdering
Wewnętrzny identyfikator: 23/P/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71330000 Różne usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 90913000 Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513600 Usługi usuwania osadów
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 23/P/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71330000 Serviços diversos de engenharia
Lote: LOT-0001
Classificação principal (cpv): 90913000 Serviços de limpeza de tanques e reservatórios
Classificação adicional (cpv): 90513600 Serviços de remoção de lamas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 23/P/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71330000 Diverse servicii de inginerie
Clasificarea principală (cpv): 90913000 Servicii de curăţare a cisternelor şi a rezervoarelor
Clasificare suplimentară (cpv): 90513600 Servicii de înlăturare a nămolului
470556-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor23/P/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71330000 Rôzne inžinierske služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 90913000 Služby na čistenie cisterien a nádrží
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513600 Služby na odstraňovanie kalu