See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sierakowice wraz z prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2027 roku
Описание: 1. Tytułowe zamierzenie obejmuje wykonanie następujących usług w ramach dwóch części zamówienia: A) Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.2 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach, niezamieszkałych na których w sposób ciągły prowadzone są usługi w zakresie administracji publicznej, oświaty i kultury, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.3 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.4 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z koszy ulicznych i odpadów luzem z miejsc publicznych na terenie Gminy Sierakowice; 1.5 zbieranie i unieszkodliwianie zwłok bezdomnych zwierząt bądź zabitych w wyniku kolizji drogowych z terenu Gminy Sierakowice; B) Części II zamówienia (prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, przy ul. Brzozowej 2a w Sierakowicach, zwanego w dalszej części SOPZ jako PSZOK; 1.2 obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Brzozowa 2a w Sierakowicach.
Вътрешен идентификатор: SUE.271.60.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90511300 Услуги по събиране на битови отпадъци по домовете
Допълнителна класификация (cpv): 90533000 Услуги по управление на сметища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice)
Описание: A) Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.2 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach, niezamieszkałych na których w sposób ciągły prowadzone są usługi w zakresie administracji publicznej, oświaty i kultury, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.3 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.4 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z koszy ulicznych i odpadów luzem z miejsc publicznych na terenie Gminy Sierakowice; 1.5 zbieranie i unieszkodliwianie zwłok bezdomnych zwierząt bądź zabitych w wyniku kolizji drogowych z terenu Gminy Sierakowice;
Вътрешен идентификатор: Część I
Основна класификация (cpv): 90513100 Услуги по отстраняване на битови отпадъци
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Części II zamówienia (prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, przy ul. Brzozowej 2a w Sierakowicach, zwanego w dalszej części SOPZ jako PSZOK; 1.2 obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Brzozowa 2a w Sierakowicach.
Вътрешен идентификатор: Część II
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SUE.271.60.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90511300 Sběr odpadků
Další klasifikace (cpv): 90533000 Správa skládky odpadů
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część I
Hlavní klasifikace (cpv): 90513100 Likvidace odpadu z domácností
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część II
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SUE.271.60.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90511300 Indsamling af henkastet affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90533000 Forvaltning af losseplads
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część I
Primær klassifikation (cpv): 90513100 Bortskaffelse af husholdningsaffald
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część II
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SUE.271.60.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część II
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SUE.271.60.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90511300 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων από υπαίθρια δοχεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część I
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90513100 Υπηρεσίες διάθεσης οικιακών απορριμμάτων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część II
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SUE.271.60.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90511300 Roskien keruupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Część I
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90513100 Kotitalouksien jätehuolto
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Część II
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SUE.271.60.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90511300 Services de collecte des déchets sauvages
Nomenclature complémentaire (cpv): 90533000 Services de gestion de décharges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Część I
Nomenclature principale (cpv): 90513100 Services d'élimination des ordures ménagères
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Część II
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SUE.271.60.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90511300 Szemétgyűjtési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90533000 Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część I
Fő osztályozás (cpv): 90513100 Háztartásihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część II
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SUE.271.60.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część I
Classificazione principale (cpv): 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część II
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SUE.271.60.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90511300 Šiukšlių rinkimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90533000 Atliekų aikštelių tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część I
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90513100 Buitinių atliekų šalinimo paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część II
Iekšējais identifikators: SUE.271.60.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90511300 Atkritumu savākšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część I
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513100 Mājsaimniecību atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część II
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SUE.271.60.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90511300 Servizzi ta' ġbir ta' skart ħafif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część I
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90513100 Servizzi tad-disponiment taż-żibel domestiku
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część II
Interne identificatiecode: SUE.271.60.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
Aanvullende classificatie (cpv): 90533000 Beheer van afvalstortplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część I
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513100 Verwijderen van huisvuil
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część II
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SUE.271.60.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90511300 Služby na zber odpadkov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90533000 Správa odvalov odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część I
Hlavná klasifikácia (cpv): 90513100 Likvidácia odpadu z domácností
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część II
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SUE.271.60.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90511300 Storitve zbiranja smeti
Dodatna klasifikacija (cpv): 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część I
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90513100 Storitve odstranjevanja gospodinjskih odpadkov
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część II
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SUE.271.60.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część I
Huvudklassificering (cpv): 90513100 Disponering av hushållssopor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część II