2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Описание: Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer. Projekt uključuje opremanje, rekonstrukciju i dogradnju. Postojeća dilatacija B i topla veza sa dvoranom (dio dilatacija C) u cijelosti se ruše, te se dilatacija B u rekonstruira i dograđuje etažnosti Su+P+2. U ovoj se dilataciji predviđa dizalo koje će povezivati sve etaže dilatacija B i D. U postojećoj dvorani (dilatacija C) ne vrše se nikakvi konstruktivni zahvati, osim postavljanja dvije krovne kupole u prostoru svlačionice i garderobe, a sve iz razloga što se rekonstrukcijom i dogradnjom dilatacije B zatvaraju prozori navedenih prostorija. Dograđuje se novo krilo dilatacija D etažnosti P+2. Cilj rekonstrukcije i dogradnje ove osnove škole je stvoriti uvjete u kojima će biti moguće provoditi odgojno obrazovni program cjelodnevne nastave. Oblik i veličina te smještaj građevine na čestici Zgrada je slobodnostojeća, smještena u centralnom dijelu parcele. Smještaj zgrade na građevnoj čestici, odnosno unutar obuhvata zahvata u prostoru je prikazan na odgovarajućoj posebnoj geodetskoj podlozi. Oblik građevine: građevina je nepravilnog tlocrtnog oblika. Veličina građevine: cca 72,60 x 85,10 m (maksimalne dimenzije). Ukupna površina zemljišta pod građevinom nakon rekonstrukcije i dogradnje iznosi: 2 696,17 m2. Koeficijent izgrađenosti građevne čestice iznosi: 0,29. Građevinska ( bruto ) površina iznosi 6.045,53 m2. Koeficijent iskoristivosti građevne čestice iznosi: 0,64
Вътрешен идентификатор: 4-26-VV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45214210 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на основни училища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 4-26-VV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45214210 Výstavba základních škol
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4-26-VV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45214210 Opførelse af grundskoler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4-26-VV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45214210 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 4-26-VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
470759-2026 - Licitación
Croacia – Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno4-26-VV
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoOtvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45214210 Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria
5. Lote
LoteLOT-0000
470759-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4-26-VV
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusOtvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45214210 Algkoolide ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4-26-VV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45214210 Travaux de construction d'écoles primaires
470759-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító4-26-VV
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45214210 Elemi iskola építése
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4-26-VV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45214210 Lavori di costruzione di scuole elementari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4-26-VV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45214210 Pradinių mokyklų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 4-26-VV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45214210 Pamatskolas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
470759-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel primarji – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4-26-VV
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45214210 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel primarji
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: 4-26-VV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 4-26-VV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45214210 Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 4-26-VV
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45214210 Construção de escola primária
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4-26-VV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45214210 Lucrări de construcţii de şcoli primare
470759-2026 - Konkurrensutsättning
Kroatien – Byggnation av låg- och mellanstadieskola – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4-26-VV
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenOtvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000