470845-2026 - Състезателна процедура
Полша – Мрежово оборудване – Dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu - postępowanie 16/PN/2026
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu - postępowanie 16/PN/2026
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ
Вътрешен идентификатор16/PN/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ.
470845-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό16/PN/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
470845-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier16/PN/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
470845-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító16/PN/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32420000 Hálózati berendezések
5. Rész
RészLOT-0001
470845-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno16/PN/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
LottoLOT-0001
470845-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator16/PN/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
470845-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator16/PN/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
SklopLOT-0001
470845-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare16/PN/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001