2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕΥΑ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Описание: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕΥΑ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ-ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ-ΥΠΟΔΟΜΩΝ –ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ-ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ Δ.Ε.Υ.Α. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ - Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ– ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΛΥΜΑΤΩΝ –ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Описание: Η παρούσα αφορά την παροχή εργασίας για την παρακολούθηση, τη λειτουργία συντήρηση και την επισκευή των υποδομών δικτύων, κτιρίων, Η/Μ εγκαταστάσεων και αυτοματισμών Ύδρευσης – Αποχέτευσης της Δ.Ε.Υ.Α. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ, καθώς και η παροχή εργασίας που αφορούν τον έλεγχο της ποιότητας – αναλύσεις σε πόσιμο νερό και λύματα και ειδικότερα τις δειγματοληψίες αλλά και αναλύσεις τόσο στο πόσιμο νερό , όσο και στα λύματα ,αλλά και στο θαλασσινό νερό κατά την κολυμβητική περίοδο.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
5. Časť
Časť: LOT-0001