See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: 142010126 Eletromedicina - 2026-2027
Описание: 142010126 Eletromedicina - 2026-2027
Вътрешен идентификатор: 142010126 Eletromedicina - 2026-2027
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Peças do Procedimento
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 1
Описание: Lote 1
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 2
Описание: Lote 2
Вътрешен идентификатор: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 3
Описание: Lote 3
Вътрешен идентификатор: LOT-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 4
Описание: Lote 4
Вътрешен идентификатор: LOT-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 5
Описание: Lote 5
Вътрешен идентификатор: LOT-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lote 6
Описание: Lote 6
Вътрешен идентификатор: LOT-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lote 7
Описание: Lote 7
Вътрешен идентификатор: LOT-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lote 8
Описание: Lote 8
Вътрешен идентификатор: LOT-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lote 9
Описание: Lote 9
Вътрешен идентификатор: LOT-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lote 10
Описание: Lote 10
Вътрешен идентификатор: LOT-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lote 11
Описание: Lote 11
Вътрешен идентификатор: LOT-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lote 12
Описание: Lote 12
Вътрешен идентификатор: LOT-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lote 13
Описание: Lote 13
Вътрешен идентификатор: LOT-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lote 14
Описание: Lote 14
Вътрешен идентификатор: LOT-0014
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lote 15
Описание: Lote 15
Вътрешен идентификатор: LOT-0015
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lote 16
Описание: Lote 16
Вътрешен идентификатор: LOT-0016
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lote 17
Описание: Lote 17
Вътрешен идентификатор: LOT-0017
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lote 18
Описание: Lote 18
Вътрешен идентификатор: LOT-0018
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lote 19
Описание: Lote 19
Вътрешен идентификатор: LOT-0019
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lote 20
Описание: Lote 20
Вътрешен идентификатор: LOT-0020
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lote 21
Описание: Lote 21
Вътрешен идентификатор: LOT-0021
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lote 22
Описание: Lote 22
Вътрешен идентификатор: LOT-0022
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Lote 23
Описание: Lote 23
Вътрешен идентификатор: LOT-0023
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Lote 24
Описание: Lote 24
Вътрешен идентификатор: LOT-0024
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Lote 25
Описание: Lote 25
Вътрешен идентификатор: LOT-0025
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Lote 26
Описание: Lote 26
Вътрешен идентификатор: LOT-0026
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Lote 27
Описание: Lote 27
Вътрешен идентификатор: LOT-0027
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Lote 28
Описание: Lote 28
Вътрешен идентификатор: LOT-0028
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Lote 29
Описание: Lote 29
Вътрешен идентификатор: LOT-0029
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Lote 30
Описание: Lote 30
Вътрешен идентификатор: LOT-0030
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Lote 31
Описание: Lote 31
Вътрешен идентификатор: LOT-0031
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Lote 32
Описание: Lote 32
Вътрешен идентификатор: LOT-0032
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Lote 33
Описание: Lote 33
Вътрешен идентификатор: LOT-0033
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Lote 34
Описание: Lote 34
Вътрешен идентификатор: LOT-0034
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Lote 35
Описание: Lote 35
Вътрешен идентификатор: LOT-0035
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Lote 36
Описание: Lote 36
Вътрешен идентификатор: LOT-0036
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Lote 37
Описание: Lote 37
Вътрешен идентификатор: LOT-0037
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Lote 38
Описание: Lote 38
Вътрешен идентификатор: LOT-0038
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Lote 39
Описание: Lote 39
Вътрешен идентификатор: LOT-0039
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Lote 40
Описание: Lote 40
Вътрешен идентификатор: LOT-0040
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Lote 41
Описание: Lote 41
Вътрешен идентификатор: LOT-0041
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Lote 42
Описание: Lote 42
Вътрешен идентификатор: LOT-0042
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Lote 43
Описание: Lote 43
Вътрешен идентификатор: LOT-0043
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Lote 44
Описание: Lote 44
Вътрешен идентификатор: LOT-0044
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Lote 45
Описание: Lote 45
Вътрешен идентификатор: LOT-0045
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Peças do Procedimento
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lote 1
Beskrivelse: Lote 1
Intern ID: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Lote 2
Beskrivelse: Lote 2
Intern ID: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lote 3
Beskrivelse: Lote 3
Intern ID: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Lote 4
Beskrivelse: Lote 4
Intern ID: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Lote 5
Beskrivelse: Lote 5
Intern ID: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Lote 6
Beskrivelse: Lote 6
Intern ID: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lote 7
Beskrivelse: Lote 7
Intern ID: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Lote 8
Beskrivelse: Lote 8
Intern ID: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Lote 9
Beskrivelse: Lote 9
Intern ID: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Lote 10
Beskrivelse: Lote 10
Intern ID: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Lote 11
Beskrivelse: Lote 11
Intern ID: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Lote 12
Beskrivelse: Lote 12
Intern ID: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Lote 13
Beskrivelse: Lote 13
Intern ID: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Lote 14
Beskrivelse: Lote 14
Intern ID: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Lote 15
Beskrivelse: Lote 15
Intern ID: LOT-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Lote 16
Beskrivelse: Lote 16
Intern ID: LOT-0016
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Lote 17
Beskrivelse: Lote 17
Intern ID: LOT-0017
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Lote 18
Beskrivelse: Lote 18
Intern ID: LOT-0018
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Lote 19
Beskrivelse: Lote 19
Intern ID: LOT-0019
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Lote 20
Beskrivelse: Lote 20
Intern ID: LOT-0020
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Lote 21
Beskrivelse: Lote 21
Intern ID: LOT-0021
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Lote 22
Beskrivelse: Lote 22
Intern ID: LOT-0022
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Lote 23
Beskrivelse: Lote 23
Intern ID: LOT-0023
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Lote 24
Beskrivelse: Lote 24
Intern ID: LOT-0024
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Lote 25
Beskrivelse: Lote 25
Intern ID: LOT-0025
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Lote 26
Beskrivelse: Lote 26
Intern ID: LOT-0026
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Lote 27
Beskrivelse: Lote 27
Intern ID: LOT-0027
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Lote 28
Beskrivelse: Lote 28
Intern ID: LOT-0028
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Lote 29
Beskrivelse: Lote 29
Intern ID: LOT-0029
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Lote 30
Beskrivelse: Lote 30
Intern ID: LOT-0030
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Lote 31
Beskrivelse: Lote 31
Intern ID: LOT-0031
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Lote 32
Beskrivelse: Lote 32
Intern ID: LOT-0032
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Lote 33
Beskrivelse: Lote 33
Intern ID: LOT-0033
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Lote 34
Beskrivelse: Lote 34
Intern ID: LOT-0034
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Lote 35
Beskrivelse: Lote 35
Intern ID: LOT-0035
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Lote 36
Beskrivelse: Lote 36
Intern ID: LOT-0036
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Lote 37
Beskrivelse: Lote 37
Intern ID: LOT-0037
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Lote 38
Beskrivelse: Lote 38
Intern ID: LOT-0038
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Lote 39
Beskrivelse: Lote 39
Intern ID: LOT-0039
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Lote 40
Beskrivelse: Lote 40
Intern ID: LOT-0040
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Lote 41
Beskrivelse: Lote 41
Intern ID: LOT-0041
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Lote 42
Beskrivelse: Lote 42
Intern ID: LOT-0042
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Lote 43
Beskrivelse: Lote 43
Intern ID: LOT-0043
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Lote 44
Beskrivelse: Lote 44
Intern ID: LOT-0044
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Lote 45
Beskrivelse: Lote 45
Intern ID: LOT-0045
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Peças do Procedimento
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Lote 1
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Beschreibung: Lote 2
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Beschreibung: Lote 3
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Beschreibung: Lote 4
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Beschreibung: Lote 5
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Beschreibung: Lote 6
Interne Kennung: LOT-0006
Los: LOT-0007
Beschreibung: Lote 7
Interne Kennung: LOT-0007
Los: LOT-0008
Beschreibung: Lote 8
Interne Kennung: LOT-0008
Los: LOT-0009
Beschreibung: Lote 9
Interne Kennung: LOT-0009
Los: LOT-0010
Beschreibung: Lote 10
Interne Kennung: LOT-0010
Los: LOT-0011
Beschreibung: Lote 11
Interne Kennung: LOT-0011
Los: LOT-0012
Beschreibung: Lote 12
Interne Kennung: LOT-0012
Los: LOT-0013
Beschreibung: Lote 13
Interne Kennung: LOT-0013
Los: LOT-0014
Beschreibung: Lote 14
Interne Kennung: LOT-0014
Los: LOT-0015
Beschreibung: Lote 15
Interne Kennung: LOT-0015
Los: LOT-0016
Beschreibung: Lote 16
Interne Kennung: LOT-0016
Los: LOT-0017
Beschreibung: Lote 17
Interne Kennung: LOT-0017
Los: LOT-0018
Beschreibung: Lote 18
Interne Kennung: LOT-0018
Los: LOT-0019
Beschreibung: Lote 19
Interne Kennung: LOT-0019
Los: LOT-0020
Beschreibung: Lote 20
Interne Kennung: LOT-0020
Los: LOT-0021
Beschreibung: Lote 21
Interne Kennung: LOT-0021
Los: LOT-0022
Beschreibung: Lote 22
Interne Kennung: LOT-0022
Los: LOT-0023
Beschreibung: Lote 23
Interne Kennung: LOT-0023
Los: LOT-0024
Beschreibung: Lote 24
Interne Kennung: LOT-0024
Los: LOT-0025
Beschreibung: Lote 25
Interne Kennung: LOT-0025
Los: LOT-0026
Beschreibung: Lote 26
Interne Kennung: LOT-0026
Los: LOT-0027
Beschreibung: Lote 27
Interne Kennung: LOT-0027
Los: LOT-0028
Beschreibung: Lote 28
Interne Kennung: LOT-0028
Los: LOT-0029
Beschreibung: Lote 29
Interne Kennung: LOT-0029
Los: LOT-0030
Beschreibung: Lote 30
Interne Kennung: LOT-0030
Los: LOT-0031
Beschreibung: Lote 31
Interne Kennung: LOT-0031
Los: LOT-0032
Beschreibung: Lote 32
Interne Kennung: LOT-0032
Los: LOT-0033
Beschreibung: Lote 33
Interne Kennung: LOT-0033
Los: LOT-0034
Beschreibung: Lote 34
Interne Kennung: LOT-0034
Los: LOT-0035
Beschreibung: Lote 35
Interne Kennung: LOT-0035
Los: LOT-0036
Beschreibung: Lote 36
Interne Kennung: LOT-0036
Los: LOT-0037
Beschreibung: Lote 37
Interne Kennung: LOT-0037
Los: LOT-0038
Beschreibung: Lote 38
Interne Kennung: LOT-0038
Los: LOT-0039
Beschreibung: Lote 39
Interne Kennung: LOT-0039
Los: LOT-0040
Beschreibung: Lote 40
Interne Kennung: LOT-0040
Los: LOT-0041
Beschreibung: Lote 41
Interne Kennung: LOT-0041
Los: LOT-0042
Beschreibung: Lote 42
Interne Kennung: LOT-0042
Los: LOT-0043
Beschreibung: Lote 43
Interne Kennung: LOT-0043
Los: LOT-0044
Beschreibung: Lote 44
Interne Kennung: LOT-0044
Los: LOT-0045
Beschreibung: Lote 45
Interne Kennung: LOT-0045
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Peças do Procedimento
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Lote 1
Περιγραφή: Lote 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Lote 2
Περιγραφή: Lote 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Lote 3
Περιγραφή: Lote 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Lote 4
Περιγραφή: Lote 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Lote 5
Περιγραφή: Lote 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Lote 6
Περιγραφή: Lote 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Lote 7
Περιγραφή: Lote 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Lote 8
Περιγραφή: Lote 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Lote 9
Περιγραφή: Lote 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Lote 10
Περιγραφή: Lote 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Lote 11
Περιγραφή: Lote 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Lote 12
Περιγραφή: Lote 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Lote 13
Περιγραφή: Lote 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Lote 14
Περιγραφή: Lote 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Lote 15
Περιγραφή: Lote 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Lote 16
Περιγραφή: Lote 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Lote 17
Περιγραφή: Lote 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0017
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Lote 18
Περιγραφή: Lote 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Lote 19
Περιγραφή: Lote 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Lote 20
Περιγραφή: Lote 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Lote 21
Περιγραφή: Lote 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Lote 22
Περιγραφή: Lote 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Lote 23
Περιγραφή: Lote 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Lote 24
Περιγραφή: Lote 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Lote 25
Περιγραφή: Lote 25
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Lote 26
Περιγραφή: Lote 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Lote 27
Περιγραφή: Lote 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0027
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Lote 28
Περιγραφή: Lote 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0028
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Lote 29
Περιγραφή: Lote 29
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Lote 30
Περιγραφή: Lote 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Lote 31
Περιγραφή: Lote 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Lote 32
Περιγραφή: Lote 32
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Lote 33
Περιγραφή: Lote 33
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0033
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Lote 34
Περιγραφή: Lote 34
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0034
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Lote 35
Περιγραφή: Lote 35
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0035
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Lote 36
Περιγραφή: Lote 36
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0036
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Lote 37
Περιγραφή: Lote 37
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0037
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Lote 38
Περιγραφή: Lote 38
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0038
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Lote 39
Περιγραφή: Lote 39
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0039
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Lote 40
Περιγραφή: Lote 40
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0040
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Lote 41
Περιγραφή: Lote 41
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0041
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Lote 42
Περιγραφή: Lote 42
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0042
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Lote 43
Περιγραφή: Lote 43
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0043
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Lote 44
Περιγραφή: Lote 44
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0044
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Lote 45
Περιγραφή: Lote 45
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0045
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Peças do Procedimento
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lote 1
Description: Lote 1
Internal identifier: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Title: Lote 2
Description: Lote 2
Internal identifier: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: Lote 3
Description: Lote 3
Internal identifier: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Lote 4
Description: Lote 4
Internal identifier: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: Lote 5
Description: Lote 5
Internal identifier: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: Lote 6
Description: Lote 6
Internal identifier: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Title: Lote 7
Description: Lote 7
Internal identifier: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Lote 8
Description: Lote 8
Internal identifier: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Title: Lote 9
Description: Lote 9
Internal identifier: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Title: Lote 10
Description: Lote 10
Internal identifier: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Title: Lote 11
Description: Lote 11
Internal identifier: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Title: Lote 12
Description: Lote 12
Internal identifier: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Title: Lote 13
Description: Lote 13
Internal identifier: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Title: Lote 14
Description: Lote 14
Internal identifier: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Title: Lote 15
Description: Lote 15
Internal identifier: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Title: Lote 16
Description: Lote 16
Internal identifier: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Title: Lote 17
Description: Lote 17
Internal identifier: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Title: Lote 18
Description: Lote 18
Internal identifier: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Title: Lote 19
Description: Lote 19
Internal identifier: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Title: Lote 20
Description: Lote 20
Internal identifier: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Title: Lote 21
Description: Lote 21
Internal identifier: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Title: Lote 22
Description: Lote 22
Internal identifier: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Title: Lote 23
Description: Lote 23
Internal identifier: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Title: Lote 24
Description: Lote 24
Internal identifier: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Title: Lote 25
Description: Lote 25
Internal identifier: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Title: Lote 26
Description: Lote 26
Internal identifier: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Title: Lote 27
Description: Lote 27
Internal identifier: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Title: Lote 28
Description: Lote 28
Internal identifier: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Title: Lote 29
Description: Lote 29
Internal identifier: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Title: Lote 30
Description: Lote 30
Internal identifier: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Title: Lote 31
Description: Lote 31
Internal identifier: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Title: Lote 32
Description: Lote 32
Internal identifier: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Title: Lote 33
Description: Lote 33
Internal identifier: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Title: Lote 34
Description: Lote 34
Internal identifier: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Title: Lote 35
Description: Lote 35
Internal identifier: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Title: Lote 36
Description: Lote 36
Internal identifier: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Title: Lote 37
Description: Lote 37
Internal identifier: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Title: Lote 38
Description: Lote 38
Internal identifier: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Title: Lote 39
Description: Lote 39
Internal identifier: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Title: Lote 40
Description: Lote 40
Internal identifier: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Title: Lote 41
Description: Lote 41
Internal identifier: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Title: Lote 42
Description: Lote 42
Internal identifier: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Title: Lote 43
Description: Lote 43
Internal identifier: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Title: Lote 44
Description: Lote 44
Internal identifier: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Title: Lote 45
Description: Lote 45
Internal identifier: LOT-0045
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Peças do Procedimento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lote 1
Descripción: Lote 1
Identificador interno: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Título: Lote 2
Descripción: Lote 2
Identificador interno: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Título: Lote 3
Descripción: Lote 3
Identificador interno: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Título: Lote 4
Descripción: Lote 4
Identificador interno: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Título: Lote 5
Descripción: Lote 5
Identificador interno: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Título: Lote 6
Descripción: Lote 6
Identificador interno: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Título: Lote 7
Descripción: Lote 7
Identificador interno: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Título: Lote 8
Descripción: Lote 8
Identificador interno: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Título: Lote 9
Descripción: Lote 9
Identificador interno: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Título: Lote 10
Descripción: Lote 10
Identificador interno: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Título: Lote 11
Descripción: Lote 11
Identificador interno: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Título: Lote 12
Descripción: Lote 12
Identificador interno: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Título: Lote 13
Descripción: Lote 13
Identificador interno: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Título: Lote 14
Descripción: Lote 14
Identificador interno: LOT-0014
Lote: LOT-0015
Título: Lote 15
Descripción: Lote 15
Identificador interno: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Título: Lote 16
Descripción: Lote 16
Identificador interno: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Título: Lote 17
Descripción: Lote 17
Identificador interno: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Título: Lote 18
Descripción: Lote 18
Identificador interno: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Título: Lote 19
Descripción: Lote 19
Identificador interno: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Título: Lote 20
Descripción: Lote 20
Identificador interno: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Título: Lote 21
Descripción: Lote 21
Identificador interno: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Título: Lote 22
Descripción: Lote 22
Identificador interno: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Título: Lote 23
Descripción: Lote 23
Identificador interno: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Título: Lote 24
Descripción: Lote 24
Identificador interno: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Título: Lote 25
Descripción: Lote 25
Identificador interno: LOT-0025
Lote: LOT-0026
Título: Lote 26
Descripción: Lote 26
Identificador interno: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Título: Lote 27
Descripción: Lote 27
Identificador interno: LOT-0027
Lote: LOT-0028
Título: Lote 28
Descripción: Lote 28
Identificador interno: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Título: Lote 29
Descripción: Lote 29
Identificador interno: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Título: Lote 30
Descripción: Lote 30
Identificador interno: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Título: Lote 31
Descripción: Lote 31
Identificador interno: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Título: Lote 32
Descripción: Lote 32
Identificador interno: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Título: Lote 33
Descripción: Lote 33
Identificador interno: LOT-0033
Lote: LOT-0034
Título: Lote 34
Descripción: Lote 34
Identificador interno: LOT-0034
Lote: LOT-0035
Título: Lote 35
Descripción: Lote 35
Identificador interno: LOT-0035
Lote: LOT-0036
Título: Lote 36
Descripción: Lote 36
Identificador interno: LOT-0036
Lote: LOT-0037
Título: Lote 37
Descripción: Lote 37
Identificador interno: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Título: Lote 38
Descripción: Lote 38
Identificador interno: LOT-0038
Lote: LOT-0039
Título: Lote 39
Descripción: Lote 39
Identificador interno: LOT-0039
Lote: LOT-0040
Título: Lote 40
Descripción: Lote 40
Identificador interno: LOT-0040
Lote: LOT-0041
Título: Lote 41
Descripción: Lote 41
Identificador interno: LOT-0041
Lote: LOT-0042
Título: Lote 42
Descripción: Lote 42
Identificador interno: LOT-0042
Lote: LOT-0043
Título: Lote 43
Descripción: Lote 43
Identificador interno: LOT-0043
Lote: LOT-0044
Título: Lote 44
Descripción: Lote 44
Identificador interno: LOT-0044
Lote: LOT-0045
Título: Lote 45
Descripción: Lote 45
Identificador interno: LOT-0045
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Peças do Procedimento
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lote 1
Kirjeldus: Lote 1
Sisemine tunnus: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Lote 2
Kirjeldus: Lote 2
Sisemine tunnus: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Lote 3
Kirjeldus: Lote 3
Sisemine tunnus: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Lote 4
Kirjeldus: Lote 4
Sisemine tunnus: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Lote 5
Kirjeldus: Lote 5
Sisemine tunnus: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Lote 6
Kirjeldus: Lote 6
Sisemine tunnus: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Lote 7
Kirjeldus: Lote 7
Sisemine tunnus: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Lote 8
Kirjeldus: Lote 8
Sisemine tunnus: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Lote 9
Kirjeldus: Lote 9
Sisemine tunnus: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Lote 10
Kirjeldus: Lote 10
Sisemine tunnus: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Lote 11
Kirjeldus: Lote 11
Sisemine tunnus: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Lote 12
Kirjeldus: Lote 12
Sisemine tunnus: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Lote 13
Kirjeldus: Lote 13
Sisemine tunnus: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Lote 14
Kirjeldus: Lote 14
Sisemine tunnus: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Lote 15
Kirjeldus: Lote 15
Sisemine tunnus: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Lote 16
Kirjeldus: Lote 16
Sisemine tunnus: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Lote 17
Kirjeldus: Lote 17
Sisemine tunnus: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Lote 18
Kirjeldus: Lote 18
Sisemine tunnus: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Lote 19
Kirjeldus: Lote 19
Sisemine tunnus: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Lote 20
Kirjeldus: Lote 20
Sisemine tunnus: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Lote 21
Kirjeldus: Lote 21
Sisemine tunnus: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Lote 22
Kirjeldus: Lote 22
Sisemine tunnus: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Lote 23
Kirjeldus: Lote 23
Sisemine tunnus: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Lote 24
Kirjeldus: Lote 24
Sisemine tunnus: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Lote 25
Kirjeldus: Lote 25
Sisemine tunnus: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Lote 26
Kirjeldus: Lote 26
Sisemine tunnus: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Lote 27
Kirjeldus: Lote 27
Sisemine tunnus: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Lote 28
Kirjeldus: Lote 28
Sisemine tunnus: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Lote 29
Kirjeldus: Lote 29
Sisemine tunnus: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Lote 30
Kirjeldus: Lote 30
Sisemine tunnus: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Lote 31
Kirjeldus: Lote 31
Sisemine tunnus: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Lote 32
Kirjeldus: Lote 32
Sisemine tunnus: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Lote 33
Kirjeldus: Lote 33
Sisemine tunnus: LOT-0033
Osa: LOT-0034
Pealkiri: Lote 34
Kirjeldus: Lote 34
Sisemine tunnus: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Pealkiri: Lote 35
Kirjeldus: Lote 35
Sisemine tunnus: LOT-0035
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Lote 36
Kirjeldus: Lote 36
Sisemine tunnus: LOT-0036
Osa: LOT-0037
Pealkiri: Lote 37
Kirjeldus: Lote 37
Sisemine tunnus: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Pealkiri: Lote 38
Kirjeldus: Lote 38
Sisemine tunnus: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Lote 39
Kirjeldus: Lote 39
Sisemine tunnus: LOT-0039
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Lote 40
Kirjeldus: Lote 40
Sisemine tunnus: LOT-0040
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Lote 41
Kirjeldus: Lote 41
Sisemine tunnus: LOT-0041
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Lote 42
Kirjeldus: Lote 42
Sisemine tunnus: LOT-0042
Osa: LOT-0043
Pealkiri: Lote 43
Kirjeldus: Lote 43
Sisemine tunnus: LOT-0043
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Lote 44
Kirjeldus: Lote 44
Sisemine tunnus: LOT-0044
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Lote 45
Kirjeldus: Lote 45
Sisemine tunnus: LOT-0045
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Peças do Procedimento
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Lote 1
Identifiant interne: LOT-0001
Titre: Lote 2
Identifiant interne: LOT-0002
Titre: Lote 3
Identifiant interne: LOT-0003
Titre: Lote 4
Identifiant interne: LOT-0004
Titre: Lote 5
Identifiant interne: LOT-0005
Titre: Lote 6
Identifiant interne: LOT-0006
Titre: Lote 7
Identifiant interne: LOT-0007
Titre: Lote 8
Identifiant interne: LOT-0008
Titre: Lote 9
Identifiant interne: LOT-0009
Titre: Lote 10
Identifiant interne: LOT-0010
Titre: Lote 11
Identifiant interne: LOT-0011
Titre: Lote 12
Identifiant interne: LOT-0012
Titre: Lote 13
Identifiant interne: LOT-0013
Titre: Lote 14
Identifiant interne: LOT-0014
Titre: Lote 15
Identifiant interne: LOT-0015
Titre: Lote 16
Identifiant interne: LOT-0016
Titre: Lote 17
Identifiant interne: LOT-0017
Titre: Lote 18
Identifiant interne: LOT-0018
Titre: Lote 19
Identifiant interne: LOT-0019
Titre: Lote 20
Identifiant interne: LOT-0020
Titre: Lote 21
Identifiant interne: LOT-0021
Titre: Lote 22
Identifiant interne: LOT-0022
Titre: Lote 23
Identifiant interne: LOT-0023
Titre: Lote 24
Identifiant interne: LOT-0024
Titre: Lote 25
Identifiant interne: LOT-0025
Titre: Lote 26
Identifiant interne: LOT-0026
Titre: Lote 27
Identifiant interne: LOT-0027
Titre: Lote 28
Identifiant interne: LOT-0028
Titre: Lote 29
Identifiant interne: LOT-0029
Titre: Lote 30
Identifiant interne: LOT-0030
Titre: Lote 31
Identifiant interne: LOT-0031
Titre: Lote 32
Identifiant interne: LOT-0032
Titre: Lote 33
Identifiant interne: LOT-0033
Titre: Lote 34
Identifiant interne: LOT-0034
Titre: Lote 35
Identifiant interne: LOT-0035
Titre: Lote 36
Identifiant interne: LOT-0036
Titre: Lote 37
Identifiant interne: LOT-0037
Titre: Lote 38
Identifiant interne: LOT-0038
Titre: Lote 39
Identifiant interne: LOT-0039
Titre: Lote 40
Identifiant interne: LOT-0040
Titre: Lote 41
Identifiant interne: LOT-0041
Titre: Lote 42
Identifiant interne: LOT-0042
Titre: Lote 43
Identifiant interne: LOT-0043
Titre: Lote 44
Identifiant interne: LOT-0044
Titre: Lote 45
Identifiant interne: LOT-0045
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 142010126 Eletromedicina - 2026-2027
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Peças do Procedimento
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lote 1
Opis: Lote 1
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: Lote 2
Opis: Lote 2
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Naslov: Lote 3
Opis: Lote 3
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Naslov: Lote 4
Opis: Lote 4
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Naslov: Lote 5
Opis: Lote 5
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Naslov: Lote 6
Opis: Lote 6
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Naslov: Lote 7
Opis: Lote 7
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Naslov: Lote 8
Opis: Lote 8
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Naslov: Lote 9
Opis: Lote 9
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Naslov: Lote 10
Opis: Lote 10
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Naslov: Lote 11
Opis: Lote 11
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Naslov: Lote 12
Opis: Lote 12
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Naslov: Lote 13
Opis: Lote 13
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Naslov: Lote 14
Opis: Lote 14
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Naslov: Lote 15
Opis: Lote 15
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Naslov: Lote 16
Opis: Lote 16
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Naslov: Lote 17
Opis: Lote 17
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Naslov: Lote 18
Opis: Lote 18
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Naslov: Lote 19
Opis: Lote 19
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Naslov: Lote 20
Opis: Lote 20
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Naslov: Lote 21
Opis: Lote 21
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Naslov: Lote 22
Opis: Lote 22
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Naslov: Lote 23
Opis: Lote 23
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Naslov: Lote 24
Opis: Lote 24
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Naslov: Lote 25
Opis: Lote 25
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
Naslov: Lote 26
Opis: Lote 26
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Naslov: Lote 27
Opis: Lote 27
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0027
Grupa: LOT-0028
Naslov: Lote 28
Opis: Lote 28
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0028
Grupa: LOT-0029
Naslov: Lote 29
Opis: Lote 29
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Naslov: Lote 30
Opis: Lote 30
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Naslov: Lote 31
Opis: Lote 31
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Naslov: Lote 32
Opis: Lote 32
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0032
Grupa: LOT-0033
Naslov: Lote 33
Opis: Lote 33
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0033
Grupa: LOT-0034
Naslov: Lote 34
Opis: Lote 34
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0034
Grupa: LOT-0035
Naslov: Lote 35
Opis: Lote 35
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0035
Grupa: LOT-0036
Naslov: Lote 36
Opis: Lote 36
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0036
Grupa: LOT-0037
Naslov: Lote 37
Opis: Lote 37
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0037
Grupa: LOT-0038
Naslov: Lote 38
Opis: Lote 38
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0038
Grupa: LOT-0039
Naslov: Lote 39
Opis: Lote 39
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0039
Grupa: LOT-0040
Naslov: Lote 40
Opis: Lote 40
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0040
Grupa: LOT-0041
Naslov: Lote 41
Opis: Lote 41
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0041
Grupa: LOT-0042
Naslov: Lote 42
Opis: Lote 42
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0042
Grupa: LOT-0043
Naslov: Lote 43
Opis: Lote 43
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0043
Grupa: LOT-0044
Naslov: Lote 44
Opis: Lote 44
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0044
Grupa: LOT-0045
Naslov: Lote 45
Opis: Lote 45
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0045
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Peças do Procedimento
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote 1
Leírás: Lote 1
Belső azonosító: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Cím: Lote 2
Leírás: Lote 2
Belső azonosító: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Cím: Lote 3
Leírás: Lote 3
Belső azonosító: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Cím: Lote 4
Leírás: Lote 4
Belső azonosító: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Cím: Lote 5
Leírás: Lote 5
Belső azonosító: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Cím: Lote 6
Leírás: Lote 6
Belső azonosító: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Cím: Lote 7
Leírás: Lote 7
Belső azonosító: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Cím: Lote 8
Leírás: Lote 8
Belső azonosító: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Cím: Lote 9
Leírás: Lote 9
Belső azonosító: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Cím: Lote 10
Leírás: Lote 10
Belső azonosító: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Cím: Lote 11
Leírás: Lote 11
Belső azonosító: LOT-0011
Rész: LOT-0012
Cím: Lote 12
Leírás: Lote 12
Belső azonosító: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Cím: Lote 13
Leírás: Lote 13
Belső azonosító: LOT-0013
Rész: LOT-0014
Cím: Lote 14
Leírás: Lote 14
Belső azonosító: LOT-0014
Rész: LOT-0015
Cím: Lote 15
Leírás: Lote 15
Belső azonosító: LOT-0015
Rész: LOT-0016
Cím: Lote 16
Leírás: Lote 16
Belső azonosító: LOT-0016
Rész: LOT-0017
Cím: Lote 17
Leírás: Lote 17
Belső azonosító: LOT-0017
Rész: LOT-0018
Cím: Lote 18
Leírás: Lote 18
Belső azonosító: LOT-0018
Rész: LOT-0019
Cím: Lote 19
Leírás: Lote 19
Belső azonosító: LOT-0019
Rész: LOT-0020
Cím: Lote 20
Leírás: Lote 20
Belső azonosító: LOT-0020
Rész: LOT-0021
Cím: Lote 21
Leírás: Lote 21
Belső azonosító: LOT-0021
Rész: LOT-0022
Cím: Lote 22
Leírás: Lote 22
Belső azonosító: LOT-0022
Rész: LOT-0023
Cím: Lote 23
Leírás: Lote 23
Belső azonosító: LOT-0023
Rész: LOT-0024
Cím: Lote 24
Leírás: Lote 24
Belső azonosító: LOT-0024
Rész: LOT-0025
Cím: Lote 25
Leírás: Lote 25
Belső azonosító: LOT-0025
Rész: LOT-0026
Cím: Lote 26
Leírás: Lote 26
Belső azonosító: LOT-0026
Rész: LOT-0027
Cím: Lote 27
Leírás: Lote 27
Belső azonosító: LOT-0027
Rész: LOT-0028
Cím: Lote 28
Leírás: Lote 28
Belső azonosító: LOT-0028
Rész: LOT-0029
Cím: Lote 29
Leírás: Lote 29
Belső azonosító: LOT-0029
Rész: LOT-0030
Cím: Lote 30
Leírás: Lote 30
Belső azonosító: LOT-0030
Rész: LOT-0031
Cím: Lote 31
Leírás: Lote 31
Belső azonosító: LOT-0031
Rész: LOT-0032
Cím: Lote 32
Leírás: Lote 32
Belső azonosító: LOT-0032
Rész: LOT-0033
Cím: Lote 33
Leírás: Lote 33
Belső azonosító: LOT-0033
Rész: LOT-0034
Cím: Lote 34
Leírás: Lote 34
Belső azonosító: LOT-0034
Rész: LOT-0035
Cím: Lote 35
Leírás: Lote 35
Belső azonosító: LOT-0035
Rész: LOT-0036
Cím: Lote 36
Leírás: Lote 36
Belső azonosító: LOT-0036
Rész: LOT-0037
Cím: Lote 37
Leírás: Lote 37
Belső azonosító: LOT-0037
Rész: LOT-0038
Cím: Lote 38
Leírás: Lote 38
Belső azonosító: LOT-0038
Rész: LOT-0039
Cím: Lote 39
Leírás: Lote 39
Belső azonosító: LOT-0039
Rész: LOT-0040
Cím: Lote 40
Leírás: Lote 40
Belső azonosító: LOT-0040
Rész: LOT-0041
Cím: Lote 41
Leírás: Lote 41
Belső azonosító: LOT-0041
Rész: LOT-0042
Cím: Lote 42
Leírás: Lote 42
Belső azonosító: LOT-0042
Rész: LOT-0043
Cím: Lote 43
Leírás: Lote 43
Belső azonosító: LOT-0043
Rész: LOT-0044
Cím: Lote 44
Leírás: Lote 44
Belső azonosító: LOT-0044
Rész: LOT-0045
Cím: Lote 45
Leírás: Lote 45
Belső azonosító: LOT-0045
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Peças do Procedimento
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 1
Descrizione: Lote 1
Identificativo interno: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lote 2
Descrizione: Lote 2
Identificativo interno: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lote 3
Descrizione: Lote 3
Identificativo interno: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Titolo: Lote 4
Descrizione: Lote 4
Identificativo interno: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Titolo: Lote 5
Descrizione: Lote 5
Identificativo interno: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Titolo: Lote 6
Descrizione: Lote 6
Identificativo interno: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Titolo: Lote 7
Descrizione: Lote 7
Identificativo interno: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Titolo: Lote 8
Descrizione: Lote 8
Identificativo interno: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Titolo: Lote 9
Descrizione: Lote 9
Identificativo interno: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
Titolo: Lote 10
Descrizione: Lote 10
Identificativo interno: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Titolo: Lote 11
Descrizione: Lote 11
Identificativo interno: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Titolo: Lote 12
Descrizione: Lote 12
Identificativo interno: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Titolo: Lote 13
Descrizione: Lote 13
Identificativo interno: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Titolo: Lote 14
Descrizione: Lote 14
Identificativo interno: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
Titolo: Lote 15
Descrizione: Lote 15
Identificativo interno: LOT-0015
Lotto: LOT-0016
Titolo: Lote 16
Descrizione: Lote 16
Identificativo interno: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Titolo: Lote 17
Descrizione: Lote 17
Identificativo interno: LOT-0017
Lotto: LOT-0018
Titolo: Lote 18
Descrizione: Lote 18
Identificativo interno: LOT-0018
Lotto: LOT-0019
Titolo: Lote 19
Descrizione: Lote 19
Identificativo interno: LOT-0019
Lotto: LOT-0020
Titolo: Lote 20
Descrizione: Lote 20
Identificativo interno: LOT-0020
Lotto: LOT-0021
Titolo: Lote 21
Descrizione: Lote 21
Identificativo interno: LOT-0021
Lotto: LOT-0022
Titolo: Lote 22
Descrizione: Lote 22
Identificativo interno: LOT-0022
Lotto: LOT-0023
Titolo: Lote 23
Descrizione: Lote 23
Identificativo interno: LOT-0023
Lotto: LOT-0024
Titolo: Lote 24
Descrizione: Lote 24
Identificativo interno: LOT-0024
Lotto: LOT-0025
Titolo: Lote 25
Descrizione: Lote 25
Identificativo interno: LOT-0025
Lotto: LOT-0026
Titolo: Lote 26
Descrizione: Lote 26
Identificativo interno: LOT-0026
Lotto: LOT-0027
Titolo: Lote 27
Descrizione: Lote 27
Identificativo interno: LOT-0027
Lotto: LOT-0028
Titolo: Lote 28
Descrizione: Lote 28
Identificativo interno: LOT-0028
Lotto: LOT-0029
Titolo: Lote 29
Descrizione: Lote 29
Identificativo interno: LOT-0029
Lotto: LOT-0030
Titolo: Lote 30
Descrizione: Lote 30
Identificativo interno: LOT-0030
Lotto: LOT-0031
Titolo: Lote 31
Descrizione: Lote 31
Identificativo interno: LOT-0031
Lotto: LOT-0032
Titolo: Lote 32
Descrizione: Lote 32
Identificativo interno: LOT-0032
Lotto: LOT-0033
Titolo: Lote 33
Descrizione: Lote 33
Identificativo interno: LOT-0033
Lotto: LOT-0034
Titolo: Lote 34
Descrizione: Lote 34
Identificativo interno: LOT-0034
Lotto: LOT-0035
Titolo: Lote 35
Descrizione: Lote 35
Identificativo interno: LOT-0035
Lotto: LOT-0036
Titolo: Lote 36
Descrizione: Lote 36
Identificativo interno: LOT-0036
Lotto: LOT-0037
Titolo: Lote 37
Descrizione: Lote 37
Identificativo interno: LOT-0037
Lotto: LOT-0038
Titolo: Lote 38
Descrizione: Lote 38
Identificativo interno: LOT-0038
Lotto: LOT-0039
Titolo: Lote 39
Descrizione: Lote 39
Identificativo interno: LOT-0039
Lotto: LOT-0040
Titolo: Lote 40
Descrizione: Lote 40
Identificativo interno: LOT-0040
Lotto: LOT-0041
Titolo: Lote 41
Descrizione: Lote 41
Identificativo interno: LOT-0041
Lotto: LOT-0042
Titolo: Lote 42
Descrizione: Lote 42
Identificativo interno: LOT-0042
Lotto: LOT-0043
Titolo: Lote 43
Descrizione: Lote 43
Identificativo interno: LOT-0043
Lotto: LOT-0044
Titolo: Lote 44
Descrizione: Lote 44
Identificativo interno: LOT-0044
Lotto: LOT-0045
Titolo: Lote 45
Descrizione: Lote 45
Identificativo interno: LOT-0045
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Peças do Procedimento
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lote 1
Apraksts: Lote 1
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Lote 2
Apraksts: Lote 2
Iekšējais identifikators: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lote 3
Apraksts: Lote 3
Iekšējais identifikators: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Lote 4
Apraksts: Lote 4
Iekšējais identifikators: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lote 5
Apraksts: Lote 5
Iekšējais identifikators: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Lote 6
Apraksts: Lote 6
Iekšējais identifikators: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lote 7
Apraksts: Lote 7
Iekšējais identifikators: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Lote 8
Apraksts: Lote 8
Iekšējais identifikators: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Lote 9
Apraksts: Lote 9
Iekšējais identifikators: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Lote 10
Apraksts: Lote 10
Iekšējais identifikators: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Lote 11
Apraksts: Lote 11
Iekšējais identifikators: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Lote 12
Apraksts: Lote 12
Iekšējais identifikators: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Lote 13
Apraksts: Lote 13
Iekšējais identifikators: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Lote 14
Apraksts: Lote 14
Iekšējais identifikators: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Lote 15
Apraksts: Lote 15
Iekšējais identifikators: LOT-0015
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Lote 16
Apraksts: Lote 16
Iekšējais identifikators: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Lote 17
Apraksts: Lote 17
Iekšējais identifikators: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Lote 18
Apraksts: Lote 18
Iekšējais identifikators: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Lote 19
Apraksts: Lote 19
Iekšējais identifikators: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Lote 20
Apraksts: Lote 20
Iekšējais identifikators: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Lote 21
Apraksts: Lote 21
Iekšējais identifikators: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Lote 22
Apraksts: Lote 22
Iekšējais identifikators: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Lote 23
Apraksts: Lote 23
Iekšējais identifikators: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Lote 24
Apraksts: Lote 24
Iekšējais identifikators: LOT-0024
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Lote 25
Apraksts: Lote 25
Iekšējais identifikators: LOT-0025
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Lote 26
Apraksts: Lote 26
Iekšējais identifikators: LOT-0026
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Lote 27
Apraksts: Lote 27
Iekšējais identifikators: LOT-0027
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Lote 28
Apraksts: Lote 28
Iekšējais identifikators: LOT-0028
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Lote 29
Apraksts: Lote 29
Iekšējais identifikators: LOT-0029
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Lote 30
Apraksts: Lote 30
Iekšējais identifikators: LOT-0030
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Lote 31
Apraksts: Lote 31
Iekšējais identifikators: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Lote 32
Apraksts: Lote 32
Iekšējais identifikators: LOT-0032
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Lote 33
Apraksts: Lote 33
Iekšējais identifikators: LOT-0033
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Lote 34
Apraksts: Lote 34
Iekšējais identifikators: LOT-0034
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Lote 35
Apraksts: Lote 35
Iekšējais identifikators: LOT-0035
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Lote 36
Apraksts: Lote 36
Iekšējais identifikators: LOT-0036
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Lote 37
Apraksts: Lote 37
Iekšējais identifikators: LOT-0037
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Lote 38
Apraksts: Lote 38
Iekšējais identifikators: LOT-0038
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Lote 39
Apraksts: Lote 39
Iekšējais identifikators: LOT-0039
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Lote 40
Apraksts: Lote 40
Iekšējais identifikators: LOT-0040
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Lote 41
Apraksts: Lote 41
Iekšējais identifikators: LOT-0041
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Lote 42
Apraksts: Lote 42
Iekšējais identifikators: LOT-0042
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Lote 43
Apraksts: Lote 43
Iekšējais identifikators: LOT-0043
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Lote 44
Apraksts: Lote 44
Iekšējais identifikators: LOT-0044
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Lote 45
Apraksts: Lote 45
Iekšējais identifikators: LOT-0045
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Peças do Procedimento
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lote 1
Deskrizzjoni: Lote 1
Identifikatur intern: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Titlu: Lote 2
Deskrizzjoni: Lote 2
Identifikatur intern: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Titlu: Lote 3
Deskrizzjoni: Lote 3
Identifikatur intern: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Titlu: Lote 4
Deskrizzjoni: Lote 4
Identifikatur intern: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Titlu: Lote 5
Deskrizzjoni: Lote 5
Identifikatur intern: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Titlu: Lote 6
Deskrizzjoni: Lote 6
Identifikatur intern: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Titlu: Lote 7
Deskrizzjoni: Lote 7
Identifikatur intern: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Titlu: Lote 8
Deskrizzjoni: Lote 8
Identifikatur intern: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Titlu: Lote 9
Deskrizzjoni: Lote 9
Identifikatur intern: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Titlu: Lote 10
Deskrizzjoni: Lote 10
Identifikatur intern: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Titlu: Lote 11
Deskrizzjoni: Lote 11
Identifikatur intern: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Titlu: Lote 12
Deskrizzjoni: Lote 12
Identifikatur intern: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Titlu: Lote 13
Deskrizzjoni: Lote 13
Identifikatur intern: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Titlu: Lote 14
Deskrizzjoni: Lote 14
Identifikatur intern: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Titlu: Lote 15
Deskrizzjoni: Lote 15
Identifikatur intern: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Titlu: Lote 16
Deskrizzjoni: Lote 16
Identifikatur intern: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Titlu: Lote 17
Deskrizzjoni: Lote 17
Identifikatur intern: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Titlu: Lote 18
Deskrizzjoni: Lote 18
Identifikatur intern: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Titlu: Lote 19
Deskrizzjoni: Lote 19
Identifikatur intern: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Titlu: Lote 20
Deskrizzjoni: Lote 20
Identifikatur intern: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Titlu: Lote 21
Deskrizzjoni: Lote 21
Identifikatur intern: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Titlu: Lote 22
Deskrizzjoni: Lote 22
Identifikatur intern: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Titlu: Lote 23
Deskrizzjoni: Lote 23
Identifikatur intern: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Titlu: Lote 24
Deskrizzjoni: Lote 24
Identifikatur intern: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Titlu: Lote 25
Deskrizzjoni: Lote 25
Identifikatur intern: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Titlu: Lote 26
Deskrizzjoni: Lote 26
Identifikatur intern: LOT-0026
Lott: LOT-0027
Titlu: Lote 27
Deskrizzjoni: Lote 27
Identifikatur intern: LOT-0027
Lott: LOT-0028
Titlu: Lote 28
Deskrizzjoni: Lote 28
Identifikatur intern: LOT-0028
Lott: LOT-0029
Titlu: Lote 29
Deskrizzjoni: Lote 29
Identifikatur intern: LOT-0029
Lott: LOT-0030
Titlu: Lote 30
Deskrizzjoni: Lote 30
Identifikatur intern: LOT-0030
Lott: LOT-0031
Titlu: Lote 31
Deskrizzjoni: Lote 31
Identifikatur intern: LOT-0031
Lott: LOT-0032
Titlu: Lote 32
Deskrizzjoni: Lote 32
Identifikatur intern: LOT-0032
Lott: LOT-0033
Titlu: Lote 33
Deskrizzjoni: Lote 33
Identifikatur intern: LOT-0033
Lott: LOT-0034
Titlu: Lote 34
Deskrizzjoni: Lote 34
Identifikatur intern: LOT-0034
Lott: LOT-0035
Titlu: Lote 35
Deskrizzjoni: Lote 35
Identifikatur intern: LOT-0035
Lott: LOT-0036
Titlu: Lote 36
Deskrizzjoni: Lote 36
Identifikatur intern: LOT-0036
Lott: LOT-0037
Titlu: Lote 37
Deskrizzjoni: Lote 37
Identifikatur intern: LOT-0037
Lott: LOT-0038
Titlu: Lote 38
Deskrizzjoni: Lote 38
Identifikatur intern: LOT-0038
Lott: LOT-0039
Titlu: Lote 39
Deskrizzjoni: Lote 39
Identifikatur intern: LOT-0039
Lott: LOT-0040
Titlu: Lote 40
Deskrizzjoni: Lote 40
Identifikatur intern: LOT-0040
Lott: LOT-0041
Titlu: Lote 41
Deskrizzjoni: Lote 41
Identifikatur intern: LOT-0041
Lott: LOT-0042
Titlu: Lote 42
Deskrizzjoni: Lote 42
Identifikatur intern: LOT-0042
Lott: LOT-0043
Titlu: Lote 43
Deskrizzjoni: Lote 43
Identifikatur intern: LOT-0043
Lott: LOT-0044
Titlu: Lote 44
Deskrizzjoni: Lote 44
Identifikatur intern: LOT-0044
Lott: LOT-0045
Titlu: Lote 45
Deskrizzjoni: Lote 45
Identifikatur intern: LOT-0045
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Peças do Procedimento
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Lote 1
Interne identificatiecode: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Lote 2
Interne identificatiecode: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Lote 3
Interne identificatiecode: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Lote 4
Interne identificatiecode: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Lote 5
Interne identificatiecode: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Lote 6
Interne identificatiecode: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Lote 7
Interne identificatiecode: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Lote 8
Interne identificatiecode: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Lote 9
Interne identificatiecode: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Lote 10
Interne identificatiecode: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Lote 11
Interne identificatiecode: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: Lote 12
Interne identificatiecode: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Lote 13
Interne identificatiecode: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: Lote 14
Interne identificatiecode: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: Lote 15
Interne identificatiecode: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: Lote 16
Interne identificatiecode: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: Lote 17
Interne identificatiecode: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: Lote 18
Interne identificatiecode: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: Lote 19
Interne identificatiecode: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: Lote 20
Interne identificatiecode: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: Lote 21
Interne identificatiecode: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Beschrijving: Lote 22
Interne identificatiecode: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Beschrijving: Lote 23
Interne identificatiecode: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Beschrijving: Lote 24
Interne identificatiecode: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Beschrijving: Lote 25
Interne identificatiecode: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: Lote 26
Interne identificatiecode: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Beschrijving: Lote 27
Interne identificatiecode: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Beschrijving: Lote 28
Interne identificatiecode: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: Lote 29
Interne identificatiecode: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: Lote 30
Interne identificatiecode: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Beschrijving: Lote 31
Interne identificatiecode: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Beschrijving: Lote 32
Interne identificatiecode: LOT-0032
Perceel: LOT-0033
Beschrijving: Lote 33
Interne identificatiecode: LOT-0033
Perceel: LOT-0034
Beschrijving: Lote 34
Interne identificatiecode: LOT-0034
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: Lote 35
Interne identificatiecode: LOT-0035
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: Lote 36
Interne identificatiecode: LOT-0036
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: Lote 37
Interne identificatiecode: LOT-0037
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: Lote 38
Interne identificatiecode: LOT-0038
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: Lote 39
Interne identificatiecode: LOT-0039
Perceel: LOT-0040
Beschrijving: Lote 40
Interne identificatiecode: LOT-0040
Perceel: LOT-0041
Beschrijving: Lote 41
Interne identificatiecode: LOT-0041
Perceel: LOT-0042
Beschrijving: Lote 42
Interne identificatiecode: LOT-0042
Perceel: LOT-0043
Beschrijving: Lote 43
Interne identificatiecode: LOT-0043
Perceel: LOT-0044
Beschrijving: Lote 44
Interne identificatiecode: LOT-0044
Perceel: LOT-0045
Beschrijving: Lote 45
Interne identificatiecode: LOT-0045
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Peças do Procedimento
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Descrição: Lote 1
Descrição: Lote 2
Descrição: Lote 3
Descrição: Lote 4
Descrição: Lote 5
Descrição: Lote 6
Descrição: Lote 7
Descrição: Lote 8
Descrição: Lote 9
Descrição: Lote 10
Descrição: Lote 11
Descrição: Lote 12
Descrição: Lote 13
Descrição: Lote 14
Descrição: Lote 15
Descrição: Lote 16
Descrição: Lote 17
Descrição: Lote 18
Descrição: Lote 19
Descrição: Lote 20
Descrição: Lote 21
Descrição: Lote 22
Descrição: Lote 23
Descrição: Lote 24
Descrição: Lote 25
Descrição: Lote 26
Descrição: Lote 27
Descrição: Lote 28
Descrição: Lote 29
Descrição: Lote 30
Descrição: Lote 31
Descrição: Lote 32
Descrição: Lote 33
Descrição: Lote 34
Descrição: Lote 35
Descrição: Lote 36
Descrição: Lote 37
Descrição: Lote 38
Descrição: Lote 39
Descrição: Lote 40
Descrição: Lote 41
Descrição: Lote 42
Descrição: Lote 43
Descrição: Lote 44
Descrição: Lote 45
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Peças do Procedimento
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lote 1
Interný identifikátor: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Lote 2
Interný identifikátor: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Názov: Lote 3
Interný identifikátor: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Lote 4
Interný identifikátor: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Názov: Lote 5
Interný identifikátor: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Názov: Lote 6
Interný identifikátor: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Názov: Lote 7
Interný identifikátor: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Názov: Lote 8
Interný identifikátor: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Názov: Lote 9
Interný identifikátor: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Názov: Lote 10
Interný identifikátor: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Názov: Lote 11
Interný identifikátor: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Názov: Lote 12
Interný identifikátor: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Názov: Lote 13
Interný identifikátor: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Názov: Lote 14
Interný identifikátor: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Názov: Lote 15
Interný identifikátor: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Názov: Lote 16
Interný identifikátor: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Názov: Lote 17
Interný identifikátor: LOT-0017
Časť: LOT-0018
Názov: Lote 18
Interný identifikátor: LOT-0018
Časť: LOT-0019
Názov: Lote 19
Interný identifikátor: LOT-0019
Časť: LOT-0020
Názov: Lote 20
Interný identifikátor: LOT-0020
Časť: LOT-0021
Názov: Lote 21
Interný identifikátor: LOT-0021
Časť: LOT-0022
Názov: Lote 22
Interný identifikátor: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Názov: Lote 23
Interný identifikátor: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Názov: Lote 24
Interný identifikátor: LOT-0024
Časť: LOT-0025
Názov: Lote 25
Interný identifikátor: LOT-0025
Časť: LOT-0026
Názov: Lote 26
Interný identifikátor: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Názov: Lote 27
Interný identifikátor: LOT-0027
Časť: LOT-0028
Názov: Lote 28
Interný identifikátor: LOT-0028
Časť: LOT-0029
Názov: Lote 29
Interný identifikátor: LOT-0029
Časť: LOT-0030
Názov: Lote 30
Interný identifikátor: LOT-0030
Časť: LOT-0031
Názov: Lote 31
Interný identifikátor: LOT-0031
Časť: LOT-0032
Názov: Lote 32
Interný identifikátor: LOT-0032
Časť: LOT-0033
Názov: Lote 33
Interný identifikátor: LOT-0033
Časť: LOT-0034
Názov: Lote 34
Interný identifikátor: LOT-0034
Časť: LOT-0035
Názov: Lote 35
Interný identifikátor: LOT-0035
Časť: LOT-0036
Názov: Lote 36
Interný identifikátor: LOT-0036
Časť: LOT-0037
Názov: Lote 37
Interný identifikátor: LOT-0037
Časť: LOT-0038
Názov: Lote 38
Interný identifikátor: LOT-0038
Časť: LOT-0039
Názov: Lote 39
Interný identifikátor: LOT-0039
Časť: LOT-0040
Názov: Lote 40
Interný identifikátor: LOT-0040
Časť: LOT-0041
Názov: Lote 41
Interný identifikátor: LOT-0041
Časť: LOT-0042
Názov: Lote 42
Interný identifikátor: LOT-0042
Časť: LOT-0043
Názov: Lote 43
Interný identifikátor: LOT-0043
Časť: LOT-0044
Názov: Lote 44
Interný identifikátor: LOT-0044
Časť: LOT-0045
Názov: Lote 45
Interný identifikátor: LOT-0045
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Peças do Procedimento
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: LOT-0036
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: LOT-0040
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: LOT-0041
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: LOT-0044
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: LOT-0045
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Peças do Procedimento
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Lote 1
Intern identifierare: LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Lote 2
Intern identifierare: LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Lote 3
Intern identifierare: LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Lote 4
Intern identifierare: LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Lote 5
Intern identifierare: LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: Lote 6
Intern identifierare: LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Lote 7
Intern identifierare: LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: Lote 8
Intern identifierare: LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Lote 9
Intern identifierare: LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Lote 10
Intern identifierare: LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: Lote 11
Intern identifierare: LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Beskrivning: Lote 12
Intern identifierare: LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Beskrivning: Lote 13
Intern identifierare: LOT-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Beskrivning: Lote 14
Intern identifierare: LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Beskrivning: Lote 15
Intern identifierare: LOT-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016
Beskrivning: Lote 16
Intern identifierare: LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Beskrivning: Lote 17
Intern identifierare: LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Beskrivning: Lote 18
Intern identifierare: LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: Lote 19
Intern identifierare: LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Beskrivning: Lote 20
Intern identifierare: LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Beskrivning: Lote 21
Intern identifierare: LOT-0021
Del (anbudsområde): LOT-0022
Beskrivning: Lote 22
Intern identifierare: LOT-0022
Del (anbudsområde): LOT-0023
Beskrivning: Lote 23
Intern identifierare: LOT-0023
Del (anbudsområde): LOT-0024
Beskrivning: Lote 24
Intern identifierare: LOT-0024
Del (anbudsområde): LOT-0025
Beskrivning: Lote 25
Intern identifierare: LOT-0025
Del (anbudsområde): LOT-0026
Beskrivning: Lote 26
Intern identifierare: LOT-0026
Del (anbudsområde): LOT-0027
Beskrivning: Lote 27
Intern identifierare: LOT-0027
Del (anbudsområde): LOT-0028
Beskrivning: Lote 28
Intern identifierare: LOT-0028
Del (anbudsområde): LOT-0029
Beskrivning: Lote 29
Intern identifierare: LOT-0029
Del (anbudsområde): LOT-0030
Beskrivning: Lote 30
Intern identifierare: LOT-0030
Del (anbudsområde): LOT-0031
Beskrivning: Lote 31
Intern identifierare: LOT-0031
Del (anbudsområde): LOT-0032
Beskrivning: Lote 32
Intern identifierare: LOT-0032
Del (anbudsområde): LOT-0033
Beskrivning: Lote 33
Intern identifierare: LOT-0033
Del (anbudsområde): LOT-0034
Beskrivning: Lote 34
Intern identifierare: LOT-0034
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: Lote 35
Intern identifierare: LOT-0035
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: Lote 36
Intern identifierare: LOT-0036
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: Lote 37
Intern identifierare: LOT-0037
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: Lote 38
Intern identifierare: LOT-0038
Del (anbudsområde): LOT-0039
Beskrivning: Lote 39
Intern identifierare: LOT-0039
Del (anbudsområde): LOT-0040
Beskrivning: Lote 40
Intern identifierare: LOT-0040
Del (anbudsområde): LOT-0041
Beskrivning: Lote 41
Intern identifierare: LOT-0041
Del (anbudsområde): LOT-0042
Beskrivning: Lote 42
Intern identifierare: LOT-0042
Del (anbudsområde): LOT-0043
Beskrivning: Lote 43
Intern identifierare: LOT-0043
Del (anbudsområde): LOT-0044
Beskrivning: Lote 44
Intern identifierare: LOT-0044
Del (anbudsområde): LOT-0045
Beskrivning: Lote 45
Intern identifierare: LOT-0045