See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: KU.241/pn23_2026/AT – Sukcesywne dostawy ubiorów służbowych dla pracowników MPK Sp. z o. o. we Wrocławiu w podziale na 3 zadania.
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ubiorów służbowych dla pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu, w podziale na 3 zadania: Zadanie 1: dostawy spodni, spodenek, spódnic, koszul, krawatów, apaszek Zadanie 2: dostawy koszulek polo Zadanie 3: dostawy kurtek przeciwdeszczowych na warunkach określonych w Umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: KU.241/pn23_2026/AT – Sukcesywne dostawy ubiorów służbowych dla pracowników MPK Sp. z o. o. we Wrocławiu w podziale na 3 zadania.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18110000 Работно облекло
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie 1: dostawy spodni, spódnic, koszul, krawatów, apaszek
Описание: Przedmiotem zamówienia są dostawy spodni, spódnic, koszul, krawatów, apaszek, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie 1: dostawy spodni, spódnic, koszul, krawatów, apaszek
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie nr 2: dostawy koszulek polo
Описание: Przedmiotem zamówienia są dostawy koszulek polo na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie nr 2: dostawy koszulek polo
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie nr 3: dostawy kurtek przeciwdeszczowych
Описание: Przedmiotem zamówienia są dostawy kurtek przeciwdeszczowych na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: KU.241/pn23_2026/AT - Zadanie nr 3: dostawy kurtek przeciwdeszczowych
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18110000 Ρουχισμός επαγγελματικής χρήσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18110000 Työpuvut
5. Osa
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18110000 Profesionālie apģērbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 18110000 Îmbrăcăminte de uz profesional
5. Lot
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18110000 Arbetskläder för män
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007