471080-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Услуги по окастряне на дървета – Arboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеArboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
ОписаниеPredmetom zákazky je zabezpečenie komplexných arboristických prác na vzrastlých drevinách rastúcich v mestskej časti Bratislava-Ružinov vrátane výsadby nových stromov a dodávky rastlinného materiálu. Arboristické práce v rámci predmetnej zákazky zahŕňajú tie najdôležitejšie práce pri ošetrovaní vzrastlých stromov od posúdenia zdravotného stavu, rezov korún ako aj úprava koreňového priestoru injektážou až po výrub a výsadbu novej dreviny. Služby požadované v zákazke zahŕňajú súbor odborných činností zameraných na udržanie a zlepšenie zdravotného stavu ako aj zabezpečenie optimálneho rozvoja drevín rastúcich vo verejných priestranstvách Ružinova. Arboristické práce zahŕňajú: - rezy korún, - pôdnu injektáž vrátane aplikácie prípravkov zlepšujúcich zdravotný stav a vitalitu stromu, - strojný výrub stromov s automatickou rezacou hlavou, - výsadby stromov, - rezy kríkových skupín, - frézovanie pňov, - posudky zdravotnej vitality stromov, - prístrojové vyšetrenie stromov tomografom. - dodávku rastlinného materiálu. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, Prílohe č. 8 Cenník poskytovaných služieb a Prílohe č. 11 Rámcová dohoda na poskytovanie arboristických prác.
Вътрешен идентификаторCS 3645/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 77211500 Услуги по окастряне на дървета
Допълнителна класификация (cpv): 77211400 Услуги по сеч на дървета, 77341000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета, 90524300 Услуги по третиране и обезвреждане на биологични отпадъци, 77300000 Услуги по озеленяване, 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
471080-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóCS 3645/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211500 Faápolási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77211400 Favágási szolgáltatások, 77341000 Fametszés, 90524300 Biológiaihulladék-eltávolítási szolgáltatások, 77300000 Kertészeti szolgáltatások, 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
471080-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoCS 3645/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 77211500 Servizi di manutenzione alberi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77211400 Servizi di taglio alberi, 77341000 Potatura di alberi, 90524300 Servizi di smaltimento di rifiuti biologici, 77300000 Servizi di orticoltura, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
5. Lotto
LottoLOT-0001
471080-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeCS 3645/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211400 Vellen van bomen, 77341000 Snoeien van bomen, 90524300 Diensten voor het verwijderen van biologisch afval, 77300000 Tuinbouwdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
471080-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCS 3645/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211500 Storitve vzdrževanja dreves
Dodatna klasifikacija (cpv): 77211400 Storitve sečnje dreves, 77341000 Obrezovanje dreves, 90524300 Storitve odstranjevanja bioloških odpadkov, 77300000 Vrtnarske storitve, 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
5. Sklop
SklopLOT-0001
471080-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareCS 3645/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
Ytterligare klassificering (cpv): 77211400 Trädfällning, 77341000 Beskärning av träd, 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall, 77300000 Trädgårdstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001