471096-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Услуги, свързани с увеличаване на възможностите на компютри – Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint, subscripții pentru soluțiile de securitate software existente și subscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSubscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint, subscripții pentru soluțiile de securitate software existente și subscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT
ОписаниеSubscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint, subscripții pentru soluțiile de securitate software existente și subscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT conform documentației de atribuire. Termenul de solicitare de clarificări cu privire la Documentația de atribuire: a 18 -a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor; Termen de răspuns la solicitările de clarificări: a - 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор14838148_2026_PAAPD
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72540000 Услуги, свързани с увеличаване на възможностите на компютри
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеSubscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint
ОписаниеComponență lot: 1.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru următoarele echipamente de securitate Checkpoint - Subscripții și Suport tehnic Smart-15050 cu upgrade la Smart-1 7000-L 1.2 Subscripții și suport tehnic necesare pentru următoarele echipamente de securitate Checkpoint - Subscripții și Suport tehnic Smart-15050 cu upgrade la Sandblast TE 250X (s/n: 2036BA1544) 1.3 Subscripții și suport tehnic necesare pentru următoarele echipamente de securitate Checkpoint – Checkpoint Appliance Gateway 1590 - 14 locații 1.4 Subscripții și suport tehnic necesare pentru următoarele echipamente de securitate Checkpoint - Checkpoint Appliance Gateway 1500 6 locații: NGFW/Collaborative Premium Support 1.5 Subscripții și suport tehnic necesare pentru următoarele echipamente de securitate Checkpoint – soluție avansată – Antivirus Harmony Endpoint – 596 bucăți Conform specificațiilor tehnice și cantităților prevăzute în documentația de atribuire.
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеSubscripții pentru soluțiile de securitate software existente
ОписаниеComponență lot: 2.1 Subscripții pentru soluțiile de securitate software existente: Barracuda Spam & Virus 300 EUpdates 2.2 Subscripții pentru soluțiile de securitate software existente: Barracuda Spam & Virus 300 Instant Replacement Conform specificațiilor tehnice și cantităților din documentația de atribuire.
Вътрешен идентификатор2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - Solarwinds DameWare Remote Support (per technician)
ОписаниеSubscripții pentru soluțiile de securitate software existente - Solarwinds DameWare Remote Support (per technician), conform specificațiilor tehnice și cantităților prevăzute în documentația de atribuire
Вътрешен идентификатор3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - Manage Engine OpUtils Professional
ОписаниеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - Manage Engine OpUtils Professional conform specificațiilor și cantitățiilor prevăzute în documentația de atribuire
Вътрешен идентификатор4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - PDQ Deploy & Inventory – single user
ОписаниеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - PDQ Deploy & Inventory – single user conform specificațiilor tehnice și cantităților din documentația de atribuire.
Вътрешен идентификатор5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - Telefonie VOIP NEC 3C
ОписаниеSubscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT - Telefonie VOIP NEC 3C conform specificațiilor tehnice și cantităților din documentația de atribuire
Вътрешен идентификатор6
471096-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Tjenesteydelser i forbindelse med opgradering af datamater – Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint, subscripții pentru soluțiile de securitate software existente și subscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID14838148_2026_PAAPD
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72540000 Tjenesteydelser i forbindelse med opgradering af datamater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
Intern ID6
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14838148_2026_PAAPD
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72540000 Υπηρεσίες αναβάθμισης ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Internal identifier: 14838148_2026_PAAPD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72540000 Computer upgrade services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 14838148_2026_PAAPD
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 14838148_2026_PAAPD
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72540000 Servizi di upgrade di computer
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
471096-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecode14838148_2026_PAAPD
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72540000 Computerupgrading
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
471096-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikator14838148_2026_PAAPD
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72540000 Usługi modernizowania komputerów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator6
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72540000 Serviços de actualização informática
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
471096-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern14838148_2026_PAAPD
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72540000 Servicii de actualizare informatică
LotLOT-0001
Identificator intern1
LotLOT-0002
Identificator intern2
LotLOT-0003
Identificator intern3
LotLOT-0004
Identificator intern4
LotLOT-0005
Identificator intern5
LotLOT-0006
Identificator intern6
471096-2026 - Súťaž
Rumunsko – Služby pri zdokonaľovaní (upgrade) počítačov – Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente de securitate Checkpoint, subscripții pentru soluțiile de securitate software existente și subscripții pentru soluțiile software necesare activităților DNA și ale Compartimentului IT
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor14838148_2026_PAAPD
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72540000 Služby pri zdokonaľovaní (upgrade) počítačov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor6