2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΡΑΣΕΩΝ/ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
Описание: «Υπηρεσίες πραγματοποίησης Δράσεων/Εκδηλώσεων» για τις ανάγκες του Δήμου Δέλτα, συνολικού προϋπολογισμού 835.660,80 € συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 51313000 Услуги по инсталиране на професионална аудиотехника
Допълнителна класификация (cpv): 92312000 Услуги на артистичната дейност
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Α’ : «Υπηρεσίες ηχητικής κάλυψης και φωτισμού εκδηλώσεων για τριάντα εννιά μήνες»
Описание: ΟΜΑΔΑ Α’ : «Υπηρεσίες ηχητικής κάλυψης και φωτισμού εκδηλώσεων για τριάντα εννιά μήνες»
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Α'
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Γ’ : «Υπηρεσίες μουσικής κάλυψης εκδηλώσεων για τριάντα εννιά μήνες»
Описание: ΟΜΑΔΑ Γ’ : «Υπηρεσίες μουσικής κάλυψης εκδηλώσεων για τριάντα εννιά μήνες»
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Γ'
Основна класификация (cpv): 92312000 Услуги на артистичната дейност
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Ε’ : «Υπηρεσίες μεταφοράς και τοποθέτησης εξέδρας και ενοικίασης, μεταφοράς και τοποθέτησης κερκίδας, καθισμάτων, τραπεζιών για τριάντα εννιά μήνες»
Описание: ΟΜΑΔΑ Ε’ : «Υπηρεσίες μεταφοράς και τοποθέτησης εξέδρας και ενοικίασης, μεταφοράς και τοποθέτησης κερκίδας, καθισμάτων, τραπεζιών για τριάντα εννιά μήνες»
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 51313000 Installation af lydtekniske anlæg
Supplerende klassifikation (cpv): 92312000 Formidling af kunst
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Α'
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Γ'
Primær klassifikation (cpv): 92312000 Formidling af kunst
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51313000 Installation von Audiogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΟΜΑΔΑ Α'
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ΟΜΑΔΑ Γ'
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ΟΜΑΔΑ Ε'
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51313000 Installation services of sound equipment
Additional classification (cpv): 92312000 Artistic services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Α'
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Γ'
Main classification (cpv): 92312000 Artistic services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 51313000 Servicios de instalación de equipo de sonido
Clasificación adicional (cpv): 92312000 Servicios artísticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Α'
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Γ'
Clasificación principal (cpv): 92312000 Servicios artísticos
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 51313000 Heliseadmete paigaldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 92312000 Kunstiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Α'
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Γ'
Peamine liigitus (cpv): 92312000 Kunstiteenused
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 51313000 Services d'installation de matériel audio
Nomenclature complémentaire (cpv): 92312000 Services artistiques
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Α'
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Γ'
Nomenclature principale (cpv): 92312000 Services artistiques
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Α'
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Γ'
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 51313000 Usluge instaliranja tonske opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 92312000 Umjetničke usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ Α'
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ Γ'
Glavna klasifikacija (cpv): 92312000 Umjetničke usluge
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 51313000 Hangberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 92312000 Művészeti szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Α'
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Γ'
Fő osztályozás (cpv): 92312000 Művészeti szolgáltatások
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 51313000 Servizi di installazione di apparecchiature audio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 92312000 Servizi artistici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Α'
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Γ'
Classificazione principale (cpv): 92312000 Servizi artistici
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 51313000 Garso įrangos montavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 92312000 Meninės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Α'
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Γ'
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 92312000 Meninės paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Ε'
See the notice on TED website
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 51313000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat tal-ħoss
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 92312000 Servizzi artistiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Α'
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Γ'
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 92312000 Servizzi artistiċi
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Ε'
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51313000 Installatie van audio-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 92312000 Artistieke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ΟΜΑΔΑ Α'
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ΟΜΑΔΑ Γ'
Belangrijkste classificatie (cpv): 92312000 Artistieke diensten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: ΟΜΑΔΑ Ε'
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 51313000 Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 92312000 Usługi artystyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ Α'
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ Γ'
Główna klasyfikacja (cpv): 92312000 Usługi artystyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 51313000 Serviços de instalação de equipamento de áudio
Classificação adicional (cpv): 92312000 Serviços relacionados com arte
Classificação principal (cpv): 92312000 Serviços relacionados com arte
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 51313000 Inštalácia zvukových zariadení
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 92312000 Umelecké služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Α'
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Γ'
Hlavná klasifikácia (cpv): 92312000 Umelecké služby
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Ε'
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51313000 Installation av ljudutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 92312000 Artistiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Α'
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Γ'
Huvudklassificering (cpv): 92312000 Artistiska tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Ε'