2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nákup dopravních automobilů pro jednotky sboru dobrovolných hasičů kategorie JPO V
Описание: Předmětem veřejné zakázky je pořízení nových dopravních automobilů v provedení „Z“ (základním), kategorie podvozku 1 „pro městský provoz“ s celkovou hmotností do 3500 kg (dále jen „DA“) pro jednotky sboru dobrovolných hasičů kategorie JPO V. Pro výrobu DA se používá pouze nový, dosud nepoužitý automobilový podvozek, který není v době převzetí vozidla kupujícím starší 18 měsíců, a pro účelovou nástavbu jsou použity pouze nové a originální součásti.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
Допълнителна класификация (cpv): 35111000 Противопожарно оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 01
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
Další klasifikace (cpv): 35111000 Hasičské vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 01
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 34144210 Brandkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 35111000 Brandbekæmpelsesudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 01
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
471211-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Clasificación adicional (cpv): 35111000 Equipo de extinción de incendios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno01
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144210 Paloautot
Lisäluokitus (cpv): 35111000 Palonsammutusvälineet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 01
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
Nomenclature complémentaire (cpv): 35111000 Matériel de lutte contre l'incendie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 01
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Aicmiú breise (cpv): 35111000 Firefighting equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 01
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35111000 Attrezzature di lotta antincendio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 01
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35111000 Gaisrų gesinimo įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 01
471211-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 35111000 Ugunsdzēsības aprīkojums
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators01
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35111000 Apparat għat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 01
471211-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35111000 Sprzęt gaśniczy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator01
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Classificação adicional (cpv): 35111000 Equipamento de combate a incêndios
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 01
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
Clasificare suplimentară (cpv): 35111000 Echipament de stingere a incendiilor
Identificator intern: 01
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 35111000 Protipožiarne zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 01
471211-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare01