2. Процедура
Процедура
Заглавие: Inzameling, afvoer en verwerking van oud papier en karton
Описание: De opdracht omvat de inzameling, afvoer en de verwerking van oud papier en karton (hierna: OPK) van huishoudens uit de gemeente Groningen en commerciële partijen. ca. 10.000 ton per jaar.
Вътрешен идентификатор: 2026-17
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Допълнителна класификация (cpv): 90510000 Отстраняване и третиране на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Perceel 1: Inzamelen van OPK met verenigingen
Описание: De gemeente Groningen besteedt een deel van de inzameling van OPK uit aan de opdrachtnemer van perceel 1, die hiervoor samen dient te werken met verenigingen, stichtingen en kerken. Opdrachtnemer is ook verantwoordelijk voor de verdere afvoer en verwerking van het OPK. ca. 1.800 ton per jaar.
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Verlengingsoptie
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Описание: Het door de gemeente Groningen ingezamelde OPK wordt met eigen transport van de gemeente Groningen gelost op een ontvangstlocatie van de opdrachtnemer van perceel 2. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de verdere afvoer en verwerking van het OPK. ca. 8.300 ton per jaar.
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026-17
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Další klasifikace (cpv): 90510000 Odstraňování a čištění odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Verlengingsoptie
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026-17
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Supplerende klassifikation (cpv): 90510000 Bortskaffelse og behandling af affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Verlengingsoptie
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-17
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90000000 Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Verlengingsoptie
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Internal identifier: 2026-17
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Internal identifier: 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-17
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90000000 Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
Täiendav liigitus (cpv): 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Verlengingsoptie
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-17
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90000000 Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90510000 Jätteiden poiskuljetus ja käsittely
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Verlengingsoptie
Ilmoituksen nimi: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026-17
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90000000 Services d'évacuation des eaux usées et d'élimination des déchets, services d'hygiénisation et services relatifs à l'environnement
Nomenclature complémentaire (cpv): 90510000 Élimination et traitement des ordures
Identifiant interne: 1
Description des options: Verlengingsoptie
Titre: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-17
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Verlengingsoptie
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-17
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90000000 Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
Dodatna klasifikacija (cpv): 90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Verlengingsoptie
Grupa: LOT-0002
Naslov: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-17
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90000000 Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: Verlengingsoptie
Rész: LOT-0002
Cím: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026-17
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Verlengingsoptie
Lotto: LOT-0002
Titolo: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-17
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90000000 Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Verlengingsoptie
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: 2026-17
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Verlengingsoptie
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Iekšējais identifikators: 2
Interne identificatiecode: 2026-17
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Wewnętrzny identyfikator: 2026-17
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: Verlengingsoptie
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-17
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90000000 Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deşeurilor, de igienizare şi servicii privind mediul
Clasificare suplimentară (cpv): 90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Verlengingsoptie
Titlu: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-17
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90000000 Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Perceel 2: Ontvangen van OPK
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-17
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Dodatna klasifikacija (cpv): 90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: Verlengingsoptie
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2