2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Описание: Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny w ilości 500 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny, przeznaczony do stosowania w uprawie: - rzepak - burak cukrowy. Zawartość: bor (B) 10,5% (143,8 g/l) - rozpuszczalny w wodzie. Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Вътрешен идентификатор: 124/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24440000 Различни видове торове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
471249-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor124/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24440000 Ostatní hnojiva
5. Část
ČástLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 124/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 24440000 Diverse gødningsstoffer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 124/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
471249-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous fertilisers – Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier124/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 24440000 Miscellaneous fertilisers
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 124/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24440000 Abonos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
471249-2026 - Kilpailu
Puola – Erilaiset lannoitteet – Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste124/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24440000 Erilaiset lannoitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 124/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24440000 Különféle talajjavító szerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
471249-2026 - Konkursas
Lenkija – Įvairios trąšos – Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius124/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24440000 Įvairios trąšos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
471249-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Fertilizzanti varji – Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern124/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24440000 Fertilizzanti varji
5. Lott
LottLOT-0001
Interne identificatiecode: 124/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24440000 Diverse meststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 124/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24440000 Różne nawozy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
471249-2026 - Concurso
Polónia – Fertilizantes diversos – Nawóz dolistny ADOB Bor lub równoważny
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno124/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 24440000 Fertilizantes diversos
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 124/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 24440000 Diverse tipuri de îngrăşăminte
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 124/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24440000 Rôzne hnojivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 124/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24440000 Diverse gödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001