2. Процедура
Процедура
Заглавие: Stroomvoorziening MFA de Kei
Описание: In 2024 is multifunctionele accommodatie De Kei opgeleverd en op 8 november feestelijk geopend. Het gebouw vervult een belangrijke rol in Reusel‑De Mierden als centrum voor cultuur, leesbevordering en sociale ontmoeting. Doordat de multifunctionele accommodatie De Kei op 8 november 2024 in gebruik is genomen is er een tijdelijke externe energievoorziening opgesteld, accu met aggregaat (HVO100 diesel). Deze voorziet in de aanvulling van het tekort. Aanwezig is een klein zakelijke aansluiting met een afgezekerd vermogen van 3 x 80A (55 kW). Omdat De Kei sinds 2023 op de wachtlijst staat voor een grotere benutting van de grootverbruik aansluiting bij Enexis, moet het gebouw tijdelijk worden voorzien van een permanente energieoplossing. De gemeenteraad heeft op 3 februari 2026 ingestemd met een EOS. Het EOS wordt ingezet tot 2031 en kan daarna worden hergebruikt op andere gemeentelijke locaties, waardoor de investering blijvend rendement oplevert. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente Reusel een leverancier te contracteren die een EOS kan leveren, installeren en onderhouden, en op deze manier bijdraagt aan een duurzame en toekomstbestendige energievoorziening. De opdracht bestaat uit het leveren van een EOS die voldoet aan de energiebehoefte van het gebouw. De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd. Er is gekozen voor het samenvoegen van het leveren van een EOS en het onderhoud op deze oplossing voor de komende 2 jaar na plaatsing. Een robuuste en continue voorziening van energie voor het buurtcentrum, de horeca, de bibliotheek, vergaderruimtes en het theater waarbij de totale bedrijfsvoering van De Kei gewaarborgd is tot minimaal 2034. Het EOS dient ook na honorering van de grootverbruiksaansluiting elders inzetbaar te zijn voor de gemeente. De opstelling van de EOS mag qua ruimtebeslag niet groter zijn dan in de bijlage aangegeven situatietekening (zie bijlage 10) De oplossing die beoogd is heeft idealiter de volgende functies: - Opvangen energieverbruik boven de huidig gecontracteerde waarde van de afgezekerde klein zakelijke aansluiting circa 55 kW), met name voor in de winter (peak shaving). Verwacht wordt dat een vermogenslevering van circa 88 kW benodigd is. Het resulterende tekort van ca. 33 kW dient uit een EOS te komen. Verwacht wordt dat een energie inhoud van 550kWh en een 150kW omvormer volstaat, om de pieken op te vangen. - Opslaan overtollige energie uit op het ENGgebouw aanwezige 68 PV-panelen, voor verbruik nacht, met name in lente en zomer (time shifting). - Daarnaast zoeken we naar een EOS met een maximale geluidsproductie van <67 dB op 1 meter afstand per unit. De bijbehorende accu mag bij gebruik van meerdere units 70 dB ter plaatse van de EOSopstelling zijn. - De EOS systeem dient in een container uitgevoerd te worden. In de aanbestedingsdocumenten kunnen verschillende termen voor de contractpartijen als synoniem van elkaar worden gebruikt: - opdrachtgever, aanbestedende dienst, organisatienaam, gemeente - opdrachtnemer, leverancier, dienstverlener, contractant, aannemer De genoemde termen hoeven niet alleen in het enkelvoud, maar kunnen ook in het meervoud worden gebruikt.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 31422000 Групи от батерии
Допълнителна класификация (cpv): 31440000 Батерии, 31682510 Системи за аварийно електрическо захранване, 65400000 Други източници за снабдяване с енергия и нейното разпределяне
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: Stroomvoorziening MFA de Kei
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 31422000 Jednotky bateriových zdrojů
Další klasifikace (cpv): 31440000 Baterie, 31682510 Pohotovostní energetické systémy, 65400000 Dodávky a rozvod jiných zdrojů energie
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Stroomvoorziening MFA de Kei
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 31422000 Batteripakker
Supplerende klassifikation (cpv): 31440000 Batterier, 31682510 Nødstrømssystemer, 65400000 Andre kilder til energiforsyning og -distribution
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Title: Stroomvoorziening MFA de Kei
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 31422000 Battery packs
Additional classification (cpv): 31440000 Batteries, 31682510 Emergency power systems, 65400000 Other sources of energy supplies and distribution
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Stroomvoorziening MFA de Kei
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 31422000 Patareikomplektid
Täiendav liigitus (cpv): 31440000 Patareid, 31682510 Avarii-energiasüsteemid, 65400000 Muu energiavarustus ja -jaotamine
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Stroomvoorziening MFA de Kei
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Stroomvoorziening MFA de Kei
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 31422000 Kompleti baterija
Dodatna klasifikacija (cpv): 31440000 Baterije, 31682510 Elektroenergetski sustavi u nuždi, 65400000 Ostali izvori opskrbe energijom i distribucije energije
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
471751-2026 - Verseny
Hollandia – Cellacsomagok – Stroomvoorziening MFA de Kei
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímStroomvoorziening MFA de Kei
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 31422000 Cellacsomagok
További osztályozás (cpv): 31440000 Elemek, 31682510 Vészhelyzeti energiaellátó rendszerek, 65400000 Egyéb energiaforrás és annak szolgáltatása
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Stroomvoorziening MFA de Kei
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 31422000 Pacchetti di batterie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31440000 Batterie, 31682510 Sistemi di alimentazione di emergenza, 65400000 Altre fonti di approvvigionamento e distribuzione di energia
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Stroomvoorziening MFA de Kei
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31422000 Akumuliatorių baterijos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31440000 Baterijos, 31682510 Avarinės energijos sistemos, 65400000 Kiti energijos ištekliai ir jų paskirstymas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: Stroomvoorziening MFA de Kei
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 31422000 Bateriju paketes
Papildu klasifikācija (cpv): 31440000 Baterijas, 31682510 Avārijas elektropadeves sistēmas, 65400000 Citi energopadeves un sadales avoti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Stroomvoorziening MFA de Kei
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31422000 Pakki tal-batteriji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31440000 Batteriji, 31682510 Sistemi ta' l-enerġija f'każ ta' emerġenza, 65400000 Sorsi oħrajn u distribuzzjoni ta' fornimenti ta' l-enerġija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 31422000 Batterijpacks
Aanvullende classificatie (cpv): 31440000 Accu's/batterijen, 31682510 Noodstroomsystemen, 65400000 Andere bronnen van energievoorziening en -distributie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Tytuł: Stroomvoorziening MFA de Kei
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 31422000 Zestawy baterii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31440000 Baterie, 31682510 Awaryjne układy energetyczne, 65400000 Przesył i stacje innych źródeł energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Título: Stroomvoorziening MFA de Kei
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 31422000 Pacotes de baterias
Classificação adicional (cpv): 31440000 Baterias, 31682510 Sistemas eléctricos de emergência, 65400000 Aprovisionamento e distribuição de outras fontes de energia
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 31422000 Ansambluri de baterii
Clasificare suplimentară (cpv): 31440000 Baterii, 31682510 Sisteme electrice de urgenţă, 65400000 Alte surse de alimentare şi de distribuţie a energiei electrice
2. Postup
Postup
Názov: Stroomvoorziening MFA de Kei
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 31422000 Sady batérií
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31440000 Batérie, 31682510 Núdzové/pohotovostné napájacie systémy, 65400000 Zásobovanie a rozvod iných druhov energie
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31422000 Kompleti baterij
Dodatna klasifikacija (cpv): 31440000 Baterije, 31682510 Zasilni električni sistemi, 65400000 Drugi viri oskrbe z energijo in distribucije
5. Sklop
Sklop: LOT-0000