2. Процедура
Процедура
Заглавие: VD Josefův Důl, posílení kapacity převodem vody z Jeleního potoka
Описание: Realizace opatření vedoucích k posílení kapacity vodárenské nádrže Josefův Důl v Jizerských horách, a to prostřednictvím převodu vody z Jeleního potoka. Součástí předmětu plnění je zřízení odběrného objektu umístěného v korytě Jeleního potoka a realizace samotného převodu vody prostřednictvím podzemního potrubního vedení s proměnným jmenovitým průměrem DN 400–700 v celkové délce cca 2 105 m, vedeného převážně v trase podél stávající lesní komunikace. Potrubí bude ukončeno na levém břehu Hlubokého potoka v blízkosti mostního objektu, a to ve sdruženém objektu převodu vody. Ve sdruženém objektu budou umístěny armatury pro řízení průtoku převáděné surové vody, technologické zařízení malé vodní elektrárny a dále trafostanice včetně rozvodů vysokého a nízkého napětí. Bližší specifikace viz projektová dokumentace a smlouva o dílo.
Вътрешен идентификатор: 219170021
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45240000 Строителни и монтажни работи на хидротехнически съоръжения
Допълнителна класификация (cpv): 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 127 549 000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota změn závazků ze smlouvy, jejichž možnost byla vyhrazena podle § 100 a jejichž podmínky jsou vymezeny zněním smlouvy: 6 557 000 Kč bez DPH. Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky: 134 106 000 Kč bez DPH.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 219170021
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45240000 Výstavba vodních děl
Další klasifikace (cpv): 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
471839-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Arbejder i forbindelse med udførelse af vandbygningsanlæg – VD Josefův Důl, posílení kapacity převodem vody z Jeleního potoka
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID219170021
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45240000 Arbejder i forbindelse med udførelse af vandbygningsanlæg
Supplerende klassifikation (cpv): 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 219170021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 219170021
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45240000 Κατασκευαστικές εργασίες για υδραυλικά έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: 219170021
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
Additional classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 219170021
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45240000 Vesiehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 219170021
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45240000 Travaux de construction d'ouvrages hydrauliques
Nomenclature complémentaire (cpv): 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 219170021
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45240000 Lavori di costruzione per opere idrauliche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 219170021
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45240000 Ūdens projektu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 219170021
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45240000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal proġetti ta’ l-ilma
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: 219170021
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: 219170021
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 219170021
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45240000 Lucrări de construcţii de lucrări hidraulice
Clasificare suplimentară (cpv): 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă
Opțiuni:
471839-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator219170021
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45240000 Gradbena dela na vodnih objektih
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 219170021
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45240000 Anläggningsarbete för vattenprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: