471863-2026 - Състезателна процедура
България – Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
ОписаниеПредмет на настоящата обществена поръчка е: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“.. Предметът и обемът на обществената поръчка, в това число и на всяка една от обособените позиции, включва изпълнението на периодични доставки на храни и хранителни продукти, с характеристики и прогнозни количества, посочени в Техническата спецификация по съответната обособена позиция, както следва: - Обособена позиция № 1 – „Доставка на месо и месни продукти“; - Обособена позиция № 2 – „Доставка на мляко и млечни продукти“; - Обособена позиция № 3 – „Доставка на хляб, хлебни изделия и брашно“; - Обособена позиция № 4 – „Доставка на варива, подправки, захарни изделия, ядки и др.“; - Обособена позиция № 5 – „Доставка на плодове, зеленчуци и консерви“; - Обособена позиция № 6 – „Доставка на яйца“; Видът и характеристиките на хранителните продукти са посочени в Техническата спецификация – за всяка обособена позиция. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни. Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. В предмета на обществената поръчка в отделните групи хранителни продукти се включени продукти с маркировка „БИО“, които ще бъдат доставяни по време на изпълнението на договора, като същите следва да са в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Вътрешен идентификатор556531
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеДоставка на месо и месни продукти за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 1 е свързано с периодични доставки на месо и месни продукти с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Свински бут без кост – 25 675 кг., Телешки шол – 8 541 кг., Агнешко месо – 2 850 кг., Мляно месо – 45 681 кг., Пиле и пилешки разфасовки – 97 019 кг., Риба и рибни продукти – 78 288 кг., Колбаси – 9 475 кг., и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.1 за Позиция № 1. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 1 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане. ​​​​​
Вътрешен идентификатор556553
Основна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеДоставка на мляко и млечни продукти за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 2 е свързано с периодични доставки на мляко и млечни продукти с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Краве прясно мляко, 1.5/2/3/3,6 % масленост – 360 654 л., Краве кисело мляко 2/3/3,6 % масленост в кофички по 0,400 кг.– 912 370 бр., Краве сирене – 66 194 кг., Кашкавал – 24 960 кг., и др. продукти на млечна основа. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.2 за Позиция № 2. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 2 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане. ​​​​​​ ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор556580
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеДоставка на хляб, хлебни изделия и брашно за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 3 е свързано с периодични доставки на доставки на хляб, хлебни изделия и брашно с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Хляб „Добруджа“, 0,650 кг. – 123 739 бр., Хляб бял, 0,650 кг. – 207 253 бр., Брашно – 60 468 кг., Бяло брашно / био/ – 25 588 кг., Козунак , 0400 кг. – 15 005 бр., и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.3 за Позиция № 3. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 3 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане. ​​​​​​ ​​​​​
Вътрешен идентификатор556583
Основна класификация (cpv): 15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеДоставка на варива, подправки, захарни изделия, ядки и др. за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 4 е свързано с периодични доставки на варива, подправки, захарни изделия, ядки и др. с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Зрял фасул – 17 713 кг., Леща – 21 741 кг., Ориз – 8 569 кг., Жито за варене в пакет по 0,500 кг. – 15 566 бр., Нишесте разфасовка 0,600 кг.– 142 686 бр., Захар /бяла,пудра/ – 7 278 кг., Олио/Зехтин – 28 366 л., Подправки /различни разфасовки/- 193 082 бр., Шоколадови изделия /различни видове/- 92 935 бр. и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.4 за Позиция № 4. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 4 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Вътрешен идентификатор556585
Основна класификация (cpv): 15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеДоставка на плодове, зеленчуци и консерви за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 5 е свързано с периодични доставки на плодове, зеленчуци и консерви и др. с ориентировъчни количества за целият срок на договора: - Консерви :различни видове – домати, грах, пюре, нахут, зелен боб, паприкаш, гювеч и др., различни разфасовки – 190 790 бр., Лютеница /различни разфасовки/ – 38 166 бр., нектари и плодови компоти /различни видове и разфасовки/ – 69 151 бр. и др. - Плодове : Банани – 195 642 кг., Дини – 48 351 кг., Ябълки – 195 662 кг., Круши – 59 207 кг., Портокали – 63 061 кг., Мандарини – 33 257 кг., Кайсии – 19 907 кг., Грозде – 25 583 кг., Сушени плодове – 1 192 кг. и др. - Зеленчуци : Картофи – 106 638 кг., Домати – 25 059 кг., Краставици – 45 613 кг., Зеле – 44 222 кг., Лук/Чесън – 52 380 кг., Чушки : зелени/червени29 306 кг., Моркови – 54 415 кг. и др. - Замразени зеленчуци : Грах, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг – 60 087 бр., Чушки – 3 994 кг., Гювеч разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 9 896 бр., Царевица, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 9 243 бр., Замразени зеленчуци, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 8 142 бр. и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.5 за Позиция № 5. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 5 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане. ​​​​
Вътрешен идентификатор556588
Основна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеДоставка на яйца за населени места на територията на Община Плевен
ОписаниеИзпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 6 е свързано с периодични доставки на яйца с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Кокоши яйца, клас "А", размер "L" 846 116 бл., Кокоши, клас "А", размер "M" – 708 099 бр. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.6 за Позиция № 5. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя.
Вътрешен идентификатор556589
Основна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 556531
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Изпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 1 е свързано с периодични доставки на месо и месни продукти с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Свински бут без кост – 25 675 кг., Телешки шол – 8 541 кг., Агнешко месо – 2 850 кг., Мляно месо – 45 681 кг., Пиле и пилешки разфасовки – 97 019 кг., Риба и рибни продукти – 78 288 кг., Колбаси – 9 475 кг., и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.1 за Позиция № 1. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 1 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Interní identifikátor: 556553
Hlavní klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Část: LOT-0002
Popis: Изпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 2 е свързано с периодични доставки на мляко и млечни продукти с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Краве прясно мляко, 1.5/2/3/3,6 % масленост – 360 654 л., Краве кисело мляко 2/3/3,6 % масленост в кофички по 0,400 кг.– 912 370 бр., Краве сирене – 66 194 кг., Кашкавал – 24 960 кг., и др. продукти на млечна основа. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.2 за Позиция № 2. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 2 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Interní identifikátor: 556580
Hlavní klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky
Část: LOT-0003
Popis: Изпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 3 е свързано с периодични доставки на доставки на хляб, хлебни изделия и брашно с ориентировъчни количества за целият срок на договора: Хляб „Добруджа“, 0,650 кг. – 123 739 бр., Хляб бял, 0,650 кг. – 207 253 бр., Брашно – 60 468 кг., Бяло брашно / био/ – 25 588 кг., Козунак , 0400 кг. – 15 005 бр., и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.3 за Позиция № 3. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 3 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Interní identifikátor: 556583
Hlavní klasifikace (cpv): 15810000 Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 556585
Hlavní klasifikace (cpv): 15890000 Různé potravinářské výrobky a sušené zboží
Část: LOT-0005
Popis: Изпълнението на настоящата обществена поръчка по обособена позиция № 5 е свързано с периодични доставки на плодове, зеленчуци и консерви и др. с ориентировъчни количества за целият срок на договора: - Консерви :различни видове – домати, грах, пюре, нахут, зелен боб, паприкаш, гювеч и др., различни разфасовки – 190 790 бр., Лютеница /различни разфасовки/ – 38 166 бр., нектари и плодови компоти /различни видове и разфасовки/ – 69 151 бр. и др. - Плодове : Банани – 195 642 кг., Дини – 48 351 кг., Ябълки – 195 662 кг., Круши – 59 207 кг., Портокали – 63 061 кг., Мандарини – 33 257 кг., Кайсии – 19 907 кг., Грозде – 25 583 кг., Сушени плодове – 1 192 кг. и др. - Зеленчуци : Картофи – 106 638 кг., Домати – 25 059 кг., Краставици – 45 613 кг., Зеле – 44 222 кг., Лук/Чесън – 52 380 кг., Чушки : зелени/червени29 306 кг., Моркови – 54 415 кг. и др. - Замразени зеленчуци : Грах, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг – 60 087 бр., Чушки – 3 994 кг., Гювеч разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 9 896 бр., Царевица, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 9 243 бр., Замразени зеленчуци, разфасовки. от 0.400 и 0,500 кг.– 8 142 бр. и др. Видът, характеристиките и прогнозните количества са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.5 за Позиция № 5. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни . Възложителят си запазва правото да не заяви цялото посочено количество хранителни продукти по вид и/или брой, без от това да произтичат каквито и да са неблагоприятни последици за него. Възложителят ще заявява доставянето на хранителни продукти, съобразно възникналата необходимост на Възложителя. Отделни продукти от продуктовата листа по Обособена позиция № 5 са обозначени с маркировка „БИО“, като изпълнението на доставките на същите следва да е в съответствие с Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 година относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане.
Interní identifikátor: 556588
Hlavní klasifikace (cpv): 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 556589
Hlavní klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
471863-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID556531
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID556553
Primær klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
DelkontraktLOT-0002
Intern ID556580
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
DelkontraktLOT-0003
Intern ID556583
Primær klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
DelkontraktLOT-0004
Intern ID556585
Primær klassifikation (cpv): 15890000 Diverse fødevarer og tørrede varer
DelkontraktLOT-0005
Intern ID556588
Primær klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
DelkontraktLOT-0006
Intern ID556589
Primær klassifikation (cpv): 03142500 Æg
471863-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό556531
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό556553
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό556580
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό556583
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15810000 Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό556585
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15890000 Διάφορα προϊόντα διατροφής και ξηρά τροφή
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό556588
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό556589
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
471863-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier556531
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier556553
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
LotLOT-0002
Internal identifier556580
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
LotLOT-0003
Internal identifier556583
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
LotLOT-0004
Internal identifier556585
Main classification (cpv): 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
LotLOT-0005
Internal identifier556588
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
LotLOT-0006
Internal identifier556589
Main classification (cpv): 03142500 Eggs
471863-2026 - Hange
Bulgaaria – Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus556531
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus556553
Peamine liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus556580
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus556583
Peamine liigitus (cpv): 15810000 Leivatooted, värsked valikpagaritooted ja koogid
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus556585
Peamine liigitus (cpv): 15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus556588
Peamine liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus556589
Peamine liigitus (cpv): 03142500 Munad
471863-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach556531
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach556553
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach556580
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach556583
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach556585
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach556588
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach556589
Príomhaicmiú (cpv): 03142500 Eggs
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 556531
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 556553
Classificazione principale (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 556580
Classificazione principale (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 556583
Classificazione principale (cpv): 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 556585
Classificazione principale (cpv): 15890000 Prodotti alimentari e prodotti secchi vari
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 556588
Classificazione principale (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 556589
Classificazione principale (cpv): 03142500 Uova
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 556531
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 556553
Galvenā klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 556580
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 556583
Galvenā klasifikācija (cpv): 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 556585
Galvenā klasifikācija (cpv): 15890000 Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 556588
Galvenā klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 556589
Galvenā klasifikācija (cpv): 03142500 Olas
Interne identificatiecode: 556531
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 556553
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 556580
Belangrijkste classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 556583
Belangrijkste classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 556585
Belangrijkste classificatie (cpv): 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 556588
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 556589
Belangrijkste classificatie (cpv): 03142500 Eieren
471863-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator556531
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator556553
Główna klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator556580
Główna klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator556583
Główna klasyfikacja (cpv): 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator556585
Główna klasyfikacja (cpv): 15890000 Różne produkty spożywcze i produkty suszone
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator556588
Główna klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator556589
Główna klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
471863-2026 - Concurso
Bulgária – Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска кухня, Общински домашен социален патронаж, Дом за стари хора с. Бохот, социални и детски заведения на територията на Община Плевен“ по шест обособени позиции
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno556531
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno556553
Classificação principal (cpv): 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne
LoteLOT-0002
Identificador interno556580
Classificação principal (cpv): 15500000 Lacticínios
LoteLOT-0003
Identificador interno556583
Classificação principal (cpv): 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos
LoteLOT-0004
Identificador interno556585
Classificação principal (cpv): 15890000 Produtos alimentares diversos e produtos secos
LoteLOT-0005
Identificador interno556588
Classificação principal (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
LoteLOT-0006
Identificador interno556589
Classificação principal (cpv): 03142500 Ovos
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 556531
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 556553
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 556580
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 556583
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 556585
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 556588
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 556589
Huvudklassificering (cpv): 03142500 Ägg