2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodávky spotřebního materiálu s výpůjčkou imunochemického analyzátoru
Описание: Předmětem plnění zakázky je uzavření smlouvy s jedním vybraným dodavatelem na dobu 4 let, na dodávky veškerého spotřebního materiálu pro imunochemický analyzátor včetně bezplatné výpůjčky imunochemického analyzátoru pro oddělení klinické biochemie a hematologie Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech.
Вътрешен идентификатор: VZ 38/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696200 Реактиви за кръвен анализ
Допълнителна класификация (cpv): 33124110 Системи за диагностика, 33124100 Уреди за диагностика
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: 1) Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení. 2) Zadavatel si v průběhu trvání smluvního vztahu vyhrazuje právo v rámci smluvních podmínek ve všech sjednaných položkách odebírat inovované či nové výrobky, pokud budou svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení. 3) Změna ceny: - V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění předmětu veřejné zakázky. - Vybraný dodavatel má právo navrhnout dodatkem ke smlouvě změnu ceny zdravotnického spotřebního materiálu blíže uvedeného v příloze smlouvy, a to z důvodu růstu vstupních cen věcí, z nichž se skládá zboží (dále „vstupní ceny věcí“). Zadavatel je oprávněn dodatek ke smlouvě uzavřít v případě, že nedojde k překročení limitu pro úpravy ceny plnění veřejné zakázky v souladu se zákonem. Nárůst vstupních cen věcí se vypočítává oproti vstupním cenám věcí platným ke dni uzavření smlouvy. Nárůst vstupních cen zdravotnického spotřebního materiálu musí být vybraným dodavatelem řádně odůvodněn a dokladován, jinak nelze dodatek ke smlouvě uzavřít. O uzavření dodatku rozhoduje zadavatel na základě vlastního uvážení. - V případě snížení výrobní ceny zdravotnického spotřebního materiálu uvedeného v ceníku tvořícího přílohu č. 1 smlouvy, bude vybraným dodavatelem při fakturaci nejbližší dodávky adekvátně snížena celková cena a smluvní strany stvrdí tuto skutečnost v dodatku ke smlouvě.
471900-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorVZ 38/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízení§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696200 Činidla pro krevní testy
Další klasifikace (cpv): 33124110 Diagnostické systémy, 33124100 Diagnostické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VZ 38/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Additional classification (cpv): 33124110 Diagnostic systems, 33124100 Diagnostic devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ 38/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696200 Reactivos para análisis de sangre
Clasificación adicional (cpv): 33124110 Sistemas de diagnóstico, 33124100 Aparatos para diagnóstico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ 38/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696200 Vereanalüüsi reaktiivid
Täiendav liigitus (cpv): 33124110 Diagnostikasüsteemid, 33124100 Diagnostikaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
471900-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteVZ 38/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteet§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696200 Verikoereagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33124110 Diagnostiikkajärjestelmät, 33124100 Diagnostiikkalaitteet
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VZ 38/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696200 Réactifs pour analyses de sang
Nomenclature complémentaire (cpv): 33124110 Systèmes de diagnostic, 33124100 Appareils de diagnostic
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VZ 38/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ 38/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696200 Vérvizsgálati reagensek
További osztályozás (cpv): 33124110 Diagnosztikai rendszerek, 33124100 Diagnosztikai készülékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ 38/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696200 Reattivi per l'analisi del sangue
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33124110 Sistemi diagnostici, 33124100 Apparecchi diagnostici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
471900-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusVZ 38/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumai§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696200 Kraujui tirti skirti reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33124110 Diagnostikos sistemos, 33124100 Diagnostikos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Iekšējais identifikators: VZ 38/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696200 Reaģenti asins analīžu veikšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 33124110 Diagnostikas sistēmas, 33124100 Diagnostikas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: VZ 38/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696200 Reagentia voor bloedanalyse
Aanvullende classificatie (cpv): 33124110 Diagnosesystemen, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: VZ 38/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696200 Odczynniki do badania krwi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33124110 Systemy diagnostyczne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696200 Reagentes para análises ao sangue
Classificação adicional (cpv): 33124110 Sistemas de diagnóstico, 33124100 Aparelhos para diagnóstico
Opções:
471900-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ 38/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale procedurii§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696200 Reactivi pentru analize de sânge
Clasificare suplimentară (cpv): 33124110 Sisteme de diagnosticare, 33124100 Aparate de diagnosticare
LotLOT-0001
Opțiuni
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VZ 38/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696200 Činidlá na zisťovanie krvných faktorov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33124110 Diagnostické systémy, 33124100 Diagnostické prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
471900-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ 38/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste kännetecken§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696200 Blodprovsreagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 33124110 Diagnostiska system, 33124100 Diagnostisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner