2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa fabrycznie nowych filtrów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i quadów służbowych na podstawie zapotrzebowań na obsługi pojazdów w rejonie odpowiedzialności 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w latach 2026-2028 r. – Umowa ramowa.
Описание: Zakup i dostawa fabrycznie nowych filtrów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i quadów służbowych na podstawie zapotrzebowań na obsługi pojazdów w rejonie odpowiedzialności 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w latach 2026-2028 r. – Umowa ramowa.
Вътрешен идентификатор: ZP/67/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: W związku z unieważnieniem postępowania trwającego od października 2025 r., brakiem możliwości zakupu filtrów w celu utrzymania sprawności sprzętu wojskowego w Rejonie Odpowiedzialności oraz spowodowanym przez to dużym nawisem obsługowym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert do 15 dni.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42913000 Маслени, бензинови и въздушни филтри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/67/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42913000 Olejové, benzínové nebo vzduchové sací filtry
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/67/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42913000 Olie-, benzin- og luftfiltre
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/67/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: ZP/67/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42913000 Oil, petrol and air-intake filters
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/67/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42913000 Õli-, bensiini- ja õhufiltrid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/67/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42913000 Öljyn- ja polttoaineensuodattimet sekä imuilmansuodattimet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/67/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42913000 Filtres à huile, filtres à essence et filtres à air
471906-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Oil, petrol and air-intake filters – Zakup i dostawa fabrycznie nowych filtrów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i quadów służbowych na podstawie zapotrzebowań na obsługi pojazdów w rejonie odpowiedzialności 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w latach 2026-2028 r. – Umowa ramowa.
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP/67/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42913000 Oil, petrol and air-intake filters
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/67/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42913000 Filtri dell'olio, dell'aria e della benzina
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/67/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42913000 Alyvos, degalų ir oro filtrai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP/67/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42913000 Eļļas, degvielas un gaisa sūkņu filtri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/67/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42913000 Filtri taż-żejt, petrol u tad-dħul ta' l-arja
5. Lott
Lott: LOT-0001
471906-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP/67/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42913000 Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/67/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42913000 Filtre de ulei, de benzină şi filtre de aspiraţie a aerului