472031-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по наблюдение и контрол – Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju”
Описание1. Przedmiotem zamówienia będzie pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju”, obejmującego w szczególności: 1) kontrolowanie i monitorowanie Wykonawcy prac projektowych i robót budowlanych w zakresie całego zadania inwestycyjnego p.n. „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju” w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 2) zapewnienie zespołu nadzoru i jego koordynacja co najmniej w każdej z branż, w których Zamawiający oczekuje od Wykonawcy kierowników robót 3) wsparcie Zamawiającego w uzgodnieniach oraz odbiorach dokumentacji projektowej oraz wykonawczej 4) udział w imieniu i na rzecz Zamawiającego w postępowania administracyjnych w procesie przygotowania i wykonania inwestycji, w szczególności o wydanie decyzji o ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagana), zatwierdzenie projektu budowlanego i udzielenie pozwolenia na budowę, udzielenie pozwolenia na użytkowanie – wszystkie wraz z opiniami i uzgodnieniami 5) kontrolowanie i monitorowanie procesu zbierania materiałów i informacji do dokumentacji projektowej oraz przygotowania branżowego zespołu projektowego wraz z wymaganymi uprawnieniami, a także nadzór nad zgodnością dokumentacji projektowej i kosztorysowej z założeniami Programu Funkcjonalno- Użytkowego, przepisami powszechnie obowiązującymi, zasadami sztuki i Polskimi Normami. 6) Monitorowanie Wykonawcy co do terminowości jego wykonania zgodnie z umową zawartą z Zamawiającym oraz informowanie Zamawiającego o postępach prac w terminach i w zakresie uzgodnionym z Zamawiający 7) Osobisty udział (nie zdalnie) chyba, że Zamawiający postanowi inaczej: a) w naradach konsultacyjnych i radach budowy b) w przekazaniu i odbiorze terenu budowy c) w odbiorach koncepcji i dokumentacji oraz ich wcześniejszych uzgodnieniach d) w odbiorach przerobów oraz wykonanych prac (częściowych i końcowych) e) w ustaleniach konieczności i wad lub usterek f) w odbiorach po usuwaniu wad lub wykonawstwie zastępczym g) w prowadzonej budowie, poprzez wizyty (minimum raz w tygodniu) nadzorcze na terenie budowy -obecność wymagana jest dla odpowiednio umocowanego przedstawiciela nadzoru, który będzie przygotowany merytorycznie i branżowo do tematów, które będą aktualnie wymagały analizy; nie jest konieczny udział zawsze całego zespołu nadzoru. Pozostałe - zgodnie z SWZ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71700000 Услуги по наблюдение и контрол
Допълнителна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описание1. Przedmiotem zamówienia będzie pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju”, obejmującego w szczególności: 1) kontrolowanie i monitorowanie Wykonawcy prac projektowych i robót budowlanych w zakresie całego zadania inwestycyjnego p.n. „Rozbudowa i przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Pokoju” w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 2) zapewnienie zespołu nadzoru i jego koordynacja co najmniej w każdej z branż, w których Zamawiający oczekuje od Wykonawcy kierowników robót 3) wsparcie Zamawiającego w uzgodnieniach oraz odbiorach dokumentacji projektowej oraz wykonawczej 4) udział w imieniu i na rzecz Zamawiającego w postępowania administracyjnych w procesie przygotowania i wykonania inwestycji, w szczególności o wydanie decyzji o ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagana), zatwierdzenie projektu budowlanego i udzielenie pozwolenia na budowę, udzielenie pozwolenia na użytkowanie – wszystkie wraz z opiniami i uzgodnieniami 5) kontrolowanie i monitorowanie procesu zbierania materiałów i informacji do dokumentacji projektowej oraz przygotowania branżowego zespołu projektowego wraz z wymaganymi uprawnieniami, a także nadzór nad zgodnością dokumentacji projektowej i kosztorysowej z założeniami Programu Funkcjonalno- Użytkowego, przepisami powszechnie obowiązującymi, zasadami sztuki i Polskimi Normami. 6) Monitorowanie Wykonawcy co do terminowości jego wykonania zgodnie z umową zawartą z Zamawiającym oraz informowanie Zamawiającego o postępach prac w terminach i w zakresie uzgodnionym z Zamawiający 7) Osobisty udział (nie zdalnie) chyba, że Zamawiający postanowi inaczej: a) w naradach konsultacyjnych i radach budowy b) w przekazaniu i odbiorze terenu budowy c) w odbiorach koncepcji i dokumentacji oraz ich wcześniejszych uzgodnieniach d) w odbiorach przerobów oraz wykonanych prac (częściowych i końcowych) e) w ustaleniach konieczności i wad lub usterek f) w odbiorach po usuwaniu wad lub wykonawstwie zastępczym g) w prowadzonej budowie, poprzez wizyty (minimum raz w tygodniu) nadzorcze na terenie budowy -obecność wymagana jest dla odpowiednio umocowanego przedstawiciela nadzoru, który będzie przygotowany merytorycznie i branżowo do tematów, które będą aktualnie wymagały analizy; nie jest konieczny udział zawsze całego zespołu nadzoru. Pozostałe opisano w SWZ.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji
472031-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71700000 Overvågning og kontrol
Supplerende klassifikation (cpv): 71247000 Byggeledelse, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
472031-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71700000 Monitoring and control services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
LotLOT-0001
Options
472031-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71700000 Servicios de monitorización y control
Clasificación adicional (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
472031-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71700000 Seire- ja kontrollimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji
472031-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71700000 Tarkkailu- ja valvontapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
Optiot
472031-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71700000 Usluge praćenja i nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
472031-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71700000 Servizi di monitoraggio e controllo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71247000 Supervisione di lavori di costruzione, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
472031-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71700000 Uzraudzības un kontroles pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
472031-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
472031-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71700000 Monitorovacie a kontrolné skúšky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71247000 Dohľad nad stavebnými prácami, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
472031-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71700000 Storitve spremljanja in nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadziranje gradbenega dela, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
SklopLOT-0001