472040-2026 - Състезателна процедура
Полша – Дидактично оборудване – DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „ZAWODY PRZYSZŁOŚCI” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0017/24-00
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „ZAWODY PRZYSZŁOŚCI” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0017/24-00
Вътрешен идентификаторZSTI.220.1.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39162100 Дидактично оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 zamówienia: Drony
ОписаниеCzęść 1 zamówienia: Drony Drony (2 szt)
Вътрешен идентификаторcz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Допълнителна класификация (cpv): 30100000 Офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на компютри, принтери и мебели
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 2 zamówienia: Oprogramowanie Adobe
ОписаниеCzęść 2 zamówienia: Oprogramowanie Adobe Oprogramowanie ADOBE MASTER COLLECTION CS6 WIN BOX – licencja wieczysta (17 szt.)
Вътрешен идентификаторcz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
ОписаниеCzęść 3 zamówienia: klawiatury Klawiatury (15 szt.)
Вътрешен идентификаторcz. 3 - ZSTI.220.1.2026
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39162100 Vybavení pro výuku
Místo plnění
Obec: Łódź
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Łódź (PL711)
Země: Polsko
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZSTI.220.1.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39162100 Undervisningsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Drony
Intern ID: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Supplerende klassifikation (cpv): 30100000 Kontormaskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke computere, printere og møbler
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Intern ID: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZSTI.220.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Los: LOT-0002
Interne Kennung: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Los: LOT-0003
Interne Kennung: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZSTI.220.1.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść 1 zamówienia: Drony
Sisemine tunnuscz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Täiendav liigitus (cpv): 30100000 Kontorimasinad, -seadmed ja -tarvikud, v.a arvutid, printerid ja mööbel
OsaLOT-0002
Sisemine tunnuscz. 2 - ZSTI.220.1.2026
OsaLOT-0003
PealkiriCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Sisemine tunnuscz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZSTI.220.1.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162100 Opetuslaitteet
Ilmoituksen nimiCzęść 1 zamówienia: Drony
Sisäinen tunnistecz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Lisäluokitus (cpv): 30100000 Toimistokoneet, -laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta tietokoneita, tulostimia ja kalusteita
Sisäinen tunnistecz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Ilmoituksen nimiCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Sisäinen tunnistecz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZSTI.220.1.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39162100 Matériel pédagogique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1 zamówienia: Drony
Identifiant interne: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Nomenclature complémentaire (cpv): 30100000 Machines, matériel et fournitures de bureau, excepté ordinateurs, imprimantes et meubles
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Lot: LOT-0003
Titre: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Identifiant interne: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZSTI.220.1.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39162100 Teaching equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1 zamówienia: Drony
Aitheantóir inmheánach: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Aicmiú breise (cpv): 30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Aitheantóir inmheánach: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZSTI.220.1.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1 zamówienia: Drony
Interna identifikacijska oznakacz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Dodatna klasifikacija (cpv): 30100000 Uredski strojevi, oprema i potrepštine osim računala, pisača i namještaja
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakacz. 2 - ZSTI.220.1.2026
GrupaLOT-0003
NaslovCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Interna identifikacijska oznakacz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZSTI.220.1.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések
5. Rész
RészLOT-0001
CímCzęść 1 zamówienia: Drony
Belső azonosítócz. 1 - ZSTI.220.1.2026
További osztályozás (cpv): 30100000 Irodai gépek, berendezések és kellékek, a számítógépek, a nyomtatók és a bútorzat kivételével
RészLOT-0002
Belső azonosítócz. 2 - ZSTI.220.1.2026
RészLOT-0003
CímCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Belső azonosítócz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZSTI.220.1.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloCzęść 1 zamówienia: Drony
Identificativo internocz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30100000 Macchine per ufficio, attrezzature e forniture, esclusi i computer, le stampanti e i mobili
LottoLOT-0002
Identificativo internocz. 2 - ZSTI.220.1.2026
LottoLOT-0003
TitoloCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Identificativo internocz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZSTI.220.1.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162100 Mokymo priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść 1 zamówienia: Drony
Vidaus identifikatoriuscz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30100000 Biuro mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus kompiuterius, spausdintuvus ir baldus
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriuscz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriuscz. 3 - ZSTI.220.1.2026
Iekšējais identifikators: ZSTI.220.1.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część 1 zamówienia: Drony
Iekšējais identifikators: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Papildu klasifikācija (cpv): 30100000 Biroja tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot datorus, printerus un mēbeles
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZSTI.220.1.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162100 Apparat tat-tagħlim
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść 1 zamówienia: Drony
Identifikatur interncz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30100000 Tagħmir ta' l-uffiċċju, tagħmir u provvisti għajr kompjuters, printers u għamara
LottLOT-0002
Identifikatur interncz. 2 - ZSTI.220.1.2026
LottLOT-0003
TitluCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Identifikatur interncz. 3 - ZSTI.220.1.2026
Interne identificatiecode: ZSTI.220.1.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Aanvullende classificatie (cpv): 30100000 Kantoormachines, -uitrusting en -benodigdheden, uitgez. computers, printers en meubilair
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
472040-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZSTI.220.1.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść 1 zamówienia: Drony
Wewnętrzny identyfikatorcz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30100000 Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorcz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCzęść 3 zamówienia: Klawiatury
Wewnętrzny identyfikatorcz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZSTI.220.1.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162100 Equipamento de ensino
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1 zamówienia: Drony
Identificador interno: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Classificação adicional (cpv): 30100000 Máquinas, equipamento e material de escritório, excepto computadores, impressoras e mobiliário
Lote: LOT-0002
Identificador interno: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Lote: LOT-0003
Título: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Identificador interno: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZSTI.220.1.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39162100 Material pedagogic
Titlu: Część 1 zamówienia: Drony
Identificator intern: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Clasificare suplimentară (cpv): 30100000 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Identificator intern: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Titlu: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Identificator intern: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZSTI.220.1.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1 zamówienia: Drony
Interný identifikátor: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30100000 Kancelárske stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou počítačov, tlačiarní a nábytku
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Interný identifikátor: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZSTI.220.1.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162100 Oprema za poučevanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Część 1 zamówienia: Drony
Notranji identifikator: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Dodatna klasifikacija (cpv): 30100000 Pisarniški stroji, oprema in potrebščine, razen računalnikov, tiskalnikov in pohištva
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Sklop: LOT-0003
Naslov: Część 3 zamówienia: Klawiatury
Notranji identifikator: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZSTI.220.1.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162100 Undervisningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: cz. 1 - ZSTI.220.1.2026
Ytterligare klassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: cz. 2 - ZSTI.220.1.2026
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: cz. 3 - ZSTI.220.1.2026