2. Процедура
Процедура
Заглавие: Termopesu ostmine
Описание: Politseiametnikele villa- ja võrkpesu ostmine. Täpsem info toodud tehnilistes kirjeldustes ning muudes hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308511-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18310000 Долни дрехи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Termopesu ostmine
Intern ID: 308511-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18310000 Underbeklædning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
472139-2026 - Wettbewerb
Estland – Unterwäsche – Termopesu ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTermopesu ostmine
Interne Kennung308511-0000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAvatud hankemenetlus
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
5. Los
LosLOT-0000
Title: Termopesu ostmine
Internal identifier: 308511-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18310000 Underwear
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Termopesu ostmine
Identificador interno: 308511-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18310000 Ropa interior
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Termopesu ostmine
Sisäinen tunniste: 308511-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18310000 Alusvaatteet
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Termopesu ostmine
Identifiant interne: 308511-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18310000 Sous-vêtements
472139-2026 - Iomaíocht
An Eastóin – Underwear – Termopesu ostmine
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealTermopesu ostmine
Aitheantóir inmheánach308511-0000
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaAvatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18310000 Underwear
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Termopesu ostmine
Interna identifikacijska oznaka: 308511-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18310000 Rublje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Termopesu ostmine
Identificativo interno: 308511-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18310000 Biancheria intima
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Termopesu ostmine
Vidaus identifikatorius: 308511-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18310000 Apatiniai drabužiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Termopesu ostmine
Identifikatur intern: 308511-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18310000 Ħwejjeġ ta' taħt
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18310000 Roupa interior
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 308511-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 18310000 Lenjerie de corp
2. Postup
Postup
Názov: Termopesu ostmine
Interný identifikátor: 308511-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18310000 Spodná bielizeň
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 308511-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18310000 Spodnje perilo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 308511-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18310000 Underkläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000