472173-2026 - Състезателна процедура
Полша – Химически реактиви – Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej, biochemii z immunochemią, hematologii, koagulologii i równowagi kwasowo-zasadowej (RKZ) na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej, biochemii z immunochemią, hematologii, koagulologii i równowagi kwasowo-zasadowej (RKZ) na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej, biochemii z immunochemią, hematologii, koagulologii i równowagi kwasowo-zasadowej (RKZ) na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Produkty lecznicze objęte zamówieniem podzielone są na pięć (5) grup (pakietów) stanowiących odrębne części zamówienia: Część 1. Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej Część 2. Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą wirówki i aparatu do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii Część 3. Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu hematologii Część 4. Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu koagulologii Część 5. Dostawa odczynników, kontroli oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą 2 aparatów do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo–zasadowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Załącznikach nr 1A-5A i 1B-5B do Formularza oferty.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia (Części 1) jest Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu analityki ogólnej dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis określono w Załącznikach nr 1A i 1B do Formularza oferty.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą wirówki i aparatu do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia (Części 2) jest Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą wirówki i aparatu do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis określono w Załącznikach nr 2A i 2B do Formularza oferty.
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu hematologii
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia (Części 3) jest Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu hematologii dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis określono w Załącznikach nr 3A i 3B do Formularza oferty.
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu koagulologii
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia (Części 4) jest Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania badań z zakresu koagulologii dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis określono w Załącznikach nr 4A i 4B do Formularza oferty.
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеDostawa odczynników, kontroli oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą 2 aparatów do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo–zasadowej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia (Części 5) jest Dostawa odczynników, kontroli oraz płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą 2 aparatów do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo–zasadowej dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis określono w Załącznikach nr 5A i 5B do Formularza oferty.
See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
472173-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
472173-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
Osa: LOT-0001
Optiot:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696300 Réactifs chimiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
472173-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
472173-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696300 Reaġenti kimiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
472173-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696300 Chemische reagentia
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
472173-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696300 Reactivi chimici
LotLOT-0001
Opțiuni
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
472173-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
472173-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005