See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji z podziałem na zadania
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji z podziałem na zadania
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Czajka”
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Czajka”
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2 Serwisowanie urządzeń do dezodoryzacji PHOTOWENT, CARBOWENT dla Zakładu "Czajka"
Описание: Serwisowanie urządzeń do dezodoryzacji PHOTOWENT, CARBOWENT dla Zakładu "Czajka"
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3 Serwisowanie mobilnego zamgławiacza preparatów antyodorowych ELEFANTE dla Zakładu "Czajka"
Описание: Serwisowanie mobilnego zamgławiacza preparatów antyodorowych ELEFANTE dla Zakładu "Czajka"
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4 Serwisowanie instalacji dezodoryzacji w STUOŚ dla Zakładu "Czajka"
Описание: Serwisowanie instalacji dezodoryzacji w STUOŚ dla Zakładu "Czajka"
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji - Układ Przesyłowy ul. Farysa dla Zakładu "Czajka"
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji - Układ Przesyłowy ul. Farysa dla Zakładu "Czajka"
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Południe”
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Południe”
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Dębe”
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Dębe”
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Pruszków”
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Pruszków”
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie 9 Serwisowanie instalacji do dezodoryzacji dla Zakładu „Sieci Kanalizacyjnej” w obiektach St.P.K. Moczydło, St.P.K. Powiśle I, St.P.K. Powiśle II oraz St.K.P. Wolicka
Описание: Serwisowanie instalacji do dezodoryzacji dla Zakładu „Sieci Kanalizacyjnej” w obiektach St.P.K. Moczydło, St.P.K. Powiśle I, St.P.K. Powiśle II oraz St.K.P. Wolicka
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie 10 Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Sieci Kanalizacyjnej” w obiektach „Saska Kępa II”, „Żerań I”, „Powiśle II”, „Nowodwory” (Przepompownia), „Nowodwory”(Komory)
Описание: Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji dla Zakładu „Sieci Kanalizacyjnej” w obiektach „Saska Kępa II”, „Żerań I”, „Powiśle II”, „Nowodwory” (Przepompownia), „Nowodwory”(Komory)
Вътрешен идентификатор: 00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.10
472292-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
5. Část
ČástLOT-0001
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
ČástLOT-0006
ČástLOT-0007
ČástLOT-0008
ČástLOT-0009
ČástLOT-0010
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50000000 Remondi- ja hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Warszawa
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Riik: Poola
Üldine teave
472292-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
An áit feidhmíochta
Baile: Warszawa
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
472292-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.9
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznaka00987/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 zad.10
472292-2026 - Verseny
Lengyelország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Serwisowanie instalacji i urządzeń do dezodoryzacji z podziałem na zadania
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
RészLOT-0007
RészLOT-0008
RészLOT-0009
RészLOT-0010
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Warszawa
Valsts: Polija
Vispārīga informācija
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Plaats van uitvoering
Stad: Warszawa
Land: Polen
Algemene informatie
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Locul de executare
Localitate: Warszawa
Țara: Polonia
Informații generale
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
Miesto plnenia
Mesto: Warszawa
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie