See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Contratación, por lotes, do servizo de control de calidade das obras de construción de 6 edificios para 200 vivendas de promoción pública (VPP) nas parcelas M-IIIB-3, M-IIIB-4, M-IIIB-14, M-IIIB-16, M-IIIB-18 e M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Описание: O obxecto do contrato son os servizos de control de calidade das obras de construción de 6 edificios para 200 vivendas de promoción pública (VPP) nas parcelas M-IIIB-3, M-IIIB-4, M-IIIB-14, M-IIIB-16, M-IIIB-18 e M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
Вътрешен идентификатор: LOTES 2026/030_CC
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71600000 Услуги по технически изпитания, услуги по анализ и консултантски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Lote 1: PO-2026/040_CC: Control de calidade para as obras de construción de dous edificios para 41 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes e rochos nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Описание: Control de calidade para as obras de construción de dous edificios para 41 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes e rochos nas parcelas M-IIIB-16 e M-IIIB-18 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra).
Вътрешен идентификатор: Lote 1: PO-2026/040_CC
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 2: PO-2026/050_CC: Control de calidade para as obras de construción dun edificio para 26 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Описание: Control de calidade para as obras de construción dun edificio para 26 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais na parcela M-IIIB-14 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Вътрешен идентификатор: Lote 2: PO-2026/050_CC
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 3: PO-2026/060_CC: Control de calidade para as obras de construción de 55 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Описание: Control de calidade para as obras de construción de 55 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Вътрешен идентификатор: Lote 3: PO-2026/060_CC
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 4: PO-2026/070_CC: Control de calidade para as obras de construción de dous edificios para 78 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Описание: Control de calidade para as obras de construción de dous edificios para 78 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas M-IIIB-3 e M-IIIB-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra).
Вътрешен идентификатор: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Procedure
Procedure
Intern ID: LOTES 2026/030_CC
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71600000 Tekniske undersøgelser, analyser og rådgivning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: Lote 1: PO-2026/040_CC
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Lote 2: PO-2026/050_CC
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Lote 3: PO-2026/060_CC
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOTES 2026/030_CC
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71600000 Υπηρεσίες τεχνικών δοκιμών, ανάλυσης και παροχής συμβουλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lote 1: PO-2026/040_CC
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lote 2: PO-2026/050_CC
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lote 3: PO-2026/060_CC
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lote 4: PO-2026/070_CC
Internal identifier: LOTES 2026/030_CC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: Lote 1: PO-2026/040_CC
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Lote 2: PO-2026/050_CC
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Lote 3: PO-2026/060_CC
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: LOTES 2026/030_CC
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71600000 Servicios de ensayo, análisis y consultoría técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: Lote 1: PO-2026/040_CC
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Lote 2: PO-2026/050_CC
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Lote 3: PO-2026/060_CC
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LOTES 2026/030_CC
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71600000 Tehnilise teimimise, analüüsi- ja nõuandeteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: Lote 1: PO-2026/040_CC
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Lote 2: PO-2026/050_CC
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Lote 3: PO-2026/060_CC
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: LOTES 2026/030_CC
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71600000 Tekniset testaus-, analysointi- ja neuvontapalvelut
Sisäinen tunniste: Lote 1: PO-2026/040_CC
Sisäinen tunniste: Lote 2: PO-2026/050_CC
Sisäinen tunniste: Lote 3: PO-2026/060_CC
Sisäinen tunniste: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: LOTES 2026/030_CC
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71600000 Services d'essais techniques, services d'analyses et services de conseil
Identifiant interne: Lote 1: PO-2026/040_CC
Identifiant interne: Lote 2: PO-2026/050_CC
Identifiant interne: Lote 3: PO-2026/060_CC
Identifiant interne: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LOTES 2026/030_CC
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: Lote 1: PO-2026/040_CC
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Lote 2: PO-2026/050_CC
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Lote 3: PO-2026/060_CC
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: LOTES 2026/030_CC
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71600000 Usluge tehničkog ispitivanja, analize i savjetovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: Lote 1: PO-2026/040_CC
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Lote 2: PO-2026/050_CC
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Lote 3: PO-2026/060_CC
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: LOTES 2026/030_CC
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71600000 Műszaki vizsgálati, elemzési és tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: Lote 1: PO-2026/040_CC
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Lote 2: PO-2026/050_CC
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Lote 3: PO-2026/060_CC
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: LOTES 2026/030_CC
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: Lote 1: PO-2026/040_CC
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Lote 2: PO-2026/050_CC
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Lote 3: PO-2026/060_CC
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: LOTES 2026/030_CC
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71600000 Servizzi ta' ttestjar, analiżi u konsulenza teknika
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: Lote 1: PO-2026/040_CC
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Lote 2: PO-2026/050_CC
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Lote 3: PO-2026/060_CC
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71600000 Serviços técnicos de ensaio, análise e consultoria
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: LOTES 2026/030_CC
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71600000 Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LOTES 2026/030_CC
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71600000 Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: Lote 1: PO-2026/040_CC
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Lote 2: PO-2026/050_CC
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Lote 3: PO-2026/060_CC
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Lote 4: PO-2026/070_CC
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: LOTES 2026/030_CC
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71600000 Storitve tehničnega testiranja, analize in svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: Lote 1: PO-2026/040_CC
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Lote 2: PO-2026/050_CC
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Lote 3: PO-2026/060_CC
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Lote 4: PO-2026/070_CC