See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mokymo priemonių turinio parengimo paslaugos (1–4 klasės)(Atviras konkursas)
Описание: Mokymo priemonių turinio parengimo paslaugos (1–4 klasių mokiniams). Tai NŠA Moodle aplinkoje esančių skaitmeninių lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo priemonių lituanistinio švietimo įstaigoms parengimas leidybai pagal Lituanistinio švietimo integruotą programą, kuri apibrėžia 7–10 metų (1–4 klasių) mokinių, kuriems teikiamas lituanistinis švietimas užsienyje, ugdymo turinio apimtį bei ugdymo gaires, kultūrinės kompetencijos ir komunikavimo lietuvių kalba pasiekimus, pagrįstus kalbos mokėjimo lygiais.
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Perkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80521000 Услуги, свързани с програми за обучение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo mokymo priemonės 1 kl.,7 m., vaikams, A1–A2, leidybai parengimo paslaugos
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo mokymo priemonės 2 kl., 8 m., vaikams, A1–A2, leidybai parengimo paslaugos
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo mokymo priemonės 3 klasei, 9 m., vaikams, A2–B1, leidybai parengimo paslaugos
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo mokymo priemonės 4 klasei, 10 m., vaikams, A2–B1, leidybai parengimo paslaugos
Вътрешен идентификатор: 4
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80521000 Servicios de programación de la formación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80521000 Koolitusprogrammid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80521000 Koulutusohjelmat
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Perkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80521000 Services relatifs aux programmes de formation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 4
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80521000 Usluge povezane s programom izobrazbe
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80521000 Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80521000 Servizzi ta' programmi tat-taħriġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80521000 Usługi opracowywania programów szkoleniowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80521000 Serviços relacionados com programas de formação
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80521000 Servicii privind programele de formare
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80521000 Školiace programy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80521000 Storitve, povezane s programi usposabljanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80521000 Utbildningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4