2. Процедура
Процедура
Заглавие: Eesti keele B2 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Описание: Koolituse eesmärk on koolitatavate eesti keele B2 tasemeeksamiks ettevalmistamine. Koolitatavad on suutelised pärast koolituse läbimist sooritama keeleoskustaseme eksami. Keeleoskustasemed vastavad Euroopa keeleõppe raamdokumendile. Koolituse sihtrühm on Eesti Töötukassa poolt suunatud isikud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311173-0000
Вид процедура: Друга едноетапна процедура
Основни характеристики на процедурата: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80400000 Образование за възрастни и други образователни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 311173-0000
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
5. Část
Část: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311173-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311173-0000
Είδος διαδικασίας: Άλλη διαδικασία ενός σταδίου
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80400000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης ενηλίκων και άλλες εκπαιδευτικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 311173-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 311173-0000
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80400000 Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311173-0000
Menetluse liik: Muu üheetapiline menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80400000 Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 311173-0000
Menettelyn tyyppi: Muu yksivaiheinen menettely
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80400000 Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 311173-0000
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80400000 Services d'éducation des adultes et autres services d'enseignement
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 311173-0000
An cineál nóis imeachta: Nós imeachta aonchéime eile
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 311173-0000
Vrsta postupka: Ostali postupci od jedne faze
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80400000 Usluge obrazovanja odraslih i druge usluge obrazovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 311173-0000
Tipo di procedura: Altra procedura a fase unica
Caratteristiche principali della procedura: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80400000 Servizi di istruzione per adulti e altri servizi di istruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 311173-0000
Pirkimo būdas: Kita vieno etapo procedūra
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 80400000 Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 311173-0000
Procedūras veids: Cita vienpakāpes procedūra
Procedūras galvenās iezīmes: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80400000 Pieaugušo izglītības un citi izglītības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 311173-0000
Tip ta’ proċedura: Proċedura oħra bi stadju wieħed
Elementi prinċipali tal-proċedura: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80400000 Servizzi ta' l-edukazzjoni għall-adulti u oħrajn
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 311173-0000
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 311173-0000
Rodzaj procedury: Inna procedura jednoetapowa
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80400000 Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Outro processo de fase única
Principais características do processo: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80400000 Serviços de ensino para adultos e outros serviços relacionados com educação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 311173-0000
Tip de procedură: Altă procedură cu o singură etapă
Principalele caracteristici ale procedurii: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80400000 Servicii de educare a adulţilor şi alte servicii de învăţământ
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 311173-0000
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000