473096-2026 - Състезателна процедура
Полша – Превозни средства със специално предназначение – Zakup ambulansów wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup ambulansów wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 6 ambulansów medycznych z napędem 4x4 spełniających wymagania normy PN-EN 1789+A2 lub normy równoważnej, wraz z wyposażeniem medycznym spełniającym wymagania normy PN-EN 1865 lub normy równoważnej. Zakup ambulansów wraz z wyposażeniem medycznym (Pakiety 1–5) dofinansowany będzie z dotacji celowej przyznanej przez Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach środków zaplanowanych w budżecie Województwa Podkarpackiego na 2026 rok., PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE- Przez przedmiotowe środki dowodowe należy rozumieć środki służące potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub opisie kryteriów oceny ofert, lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia. a) Zamawiający żąda złożenia innych, niż etykieta i certyfikat, przedmiotowych środków dowodowych na mocy art. 106 ustawy Pzp. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest złożyć wraz z oferta następujący przedmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, tj. oświadczenie potwierdzające, że oferowany pojazd odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, tj szczegółowe dane jakościowe, techniczne i użytkowe świadczące o wymaganych przez Zamawiającego parametrach oferowanego pojazdu, zgodnie z - Załącznik nr 2 A do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 1 - Załącznik nr 2 B do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 2 - Załącznik nr 2 C do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 3 - Załącznik nr 2 D do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 4 - Załącznik nr 2 E do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 5, - Załącznik nr 2 F do SWZ (zestawienie parametrów technicznych stanowiący równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) dla Pakiet 6, Przedmiotowe środki dowodowe należy złożyć w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, że służą one potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) Przedmiotowe środki dowodowe służą potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego i będą oceniane na podstawie ich treści na dzień składania ofert. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia w następujących terminach, liczonych od dnia zawarcia umowy: Pakiet 1 – 20 dni kalendarzowych, Pakiet 2 – 20 dni kalendarzowych, Pakiet 3 – 60 dni kalendarzowych, Pakiet 4 – 60 dni kalendarzowych. Pakiet 5 - 60 dni kalendarzowych. Pakiet 6 - 60 dni kalendarzowych W ramach dodatkowego kryterium oceny ofert Wykonawca może zadeklarować skrócenie terminu realizacji przedmiotu zamówienia. Oświadczenie w tym zakresie należy złożyć w formularzu ofertowym stanowiącym odpowiednio: Załącznik nr 1A – dla Pakietu 1, Załącznik nr 1B – dla Pakietu 2, Załącznik nr 1C – dla Pakietu 3 , Załącznik nr 1D – dla Pakietu 4, Załącznik nr 1E – dla Pakietu 5, Załącznik nr 1F – dla Pakietu 6, do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zadeklarowany przez Wykonawcę krótszy termin realizacji będzie brany pod uwagę przy ocenie ofert w ramach przyjętego kryterium „termin dostawy”. Zamawiający wymaga, aby wybrany Wykonawca zawarł umowę na warunkach określonych w projekcie umowy PPU, stanowiącym: Załącznik nr 9 do SWZ wspólny dla wszystkich części (pakietów) W przypadku zawarcia umowy na Pakiet 6 zapisy dotyczące dofinansowania ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego na 2026 r. oraz logo nie będą miały zastosowania i zostaną usunięte. Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zawiera załącznik nr 9 - § 10 Termin związania ofertą 90 dni - tj. do dnia 11.11.2026r.
Вътрешен идентификаторWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение
Допълнителна класификация (cpv): 34114121 Линейки, 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet 1 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 ambulansu medycznego z napędem 4x4 spełniającego wymagania normy PN-EN 1789+A2 lub normy równoważnej, wraz z wyposażeniem medycznym spełniającym wymagania normy PN-EN 1865 lub normy równoważnej. Zakup ambulansu wraz z wyposażeniem medycznym dofinansowany będzie z dotacji celowej przyznanej przez Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach środków zaplanowanych w budżecie Województwa Podkarpackiego na 2026 rok.,
Основна класификация (cpv): 34114100 Превозни средства за оказване на помощ
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPakiet 2 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPakiet 3 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPakiet 4 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPakiet 5 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPakiet 6 - Dostawa 1 ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 ambulansu medycznego z napędem 4x4 spełniającego wymagania normy PN-EN 1789+A2 lub normy równoważnej, wraz z wyposażeniem medycznym spełniającym wymagania normy PN-EN 1865 lub normy równoważnej.
473096-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114000 Ειδικά οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34114121 Ασθενοφόρα, 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114100 Οχήματα εκτάκτου ανάγκης
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
ΠαρτίδαLOT-0006
473096-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114121 Sanitetska vozila, 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 34114100 Interventna vozila
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
GrupaLOT-0006
473096-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114000 Különleges célú járművek
További osztályozás (cpv): 34114121 Ambulanciás járművek, 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 34114100 Sürgősségi járművek
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
473096-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34114000 Autovetture speciali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34114121 Ambulanze, 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione principale (cpv): 34114100 Autoveicoli di soccorso
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
473096-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas, 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114100 Avārijas transportlīdzekļi
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
DaļaLOT-0006
473096-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWSPR.ZP. 262 – 1 / 5 / 2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114000 Vetturi speċjalizzati
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34114121 Ambulanzi, 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114100 Vetturi ta' l-emerġenza
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006