See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA MATERIAŁÓW SPECJALISTYCZNYCH D-Ś I KRYMINALISTYCZNYCH ŻW II (SPECJALIST., D-Ś, LABORAT., BHP)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów specjalistycznych D-Ś i kryminalistycznych ŻW (specjalist., D-Ś, laborat., BHP)
Вътрешен идентификатор: RZP/11/OZŻW/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35200000 Полицейско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Testy do wykrywania narkotyków, zabezpieczania śladów i pojemniki na mocz
Описание: dostawa testów do wykrywania narkotyków, zabezpieczania śladów i pojemników na mocz
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2: Worki, plomby, taśmy
Описание: dostawa worków, plomb, taśm
Вътрешен идентификатор: Część 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3: Koperty i folie bąbelkowe
Описание: dostawa kopert i folii bąbelkowych
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4: Materiały laboratoryjne
Описание: dostawa materiałów laboratoryjnych
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5: Materiały jednorazowe i daktyloskopijne
Описание: dostawa materiałów jednorazowych i daktyloskopijnych
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6: Wzorce substancji psychoaktywnych
Описание: Dostawa wzorców substancji psychoaktywnych
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Описание: Dostawa wzorców alkoholi
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8: Odczynniki chemiczne
Описание: Dostawa odczynników chemicznych
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Описание: Dostawa materiałów BHP
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Описание: Dostawa sprzętu D-Ś
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11: Walizki, zestawy do zdjęć i stolik do daktyloskopowania
Описание: Dostawa walizek, zestawów do zdjęć i stolików do daktyloskopowania
Вътрешен идентификатор: Część 11
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: RZP/11/OZŻW/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35200000 Policejní vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Popis: dostawa worków, plomb, taśm
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Popis: Dostawa wzorców alkoholi
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Popis: Dostawa odczynników chemicznych
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Popis: Dostawa materiałów BHP
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Popis: Dostawa sprzętu D-Ś
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: Część 11
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RZP/11/OZŻW/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35200000 Udstyr til politiet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Beskrivelse: dostawa worków, plomb, taśm
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Beskrivelse: Dostawa wzorców alkoholi
Intern ID: Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Beskrivelse: Dostawa materiałów BHP
Intern ID: Część 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Beskrivelse: Dostawa sprzętu D-Ś
Intern ID: Część 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: Część 11
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RZP/11/OZŻW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Dostawa wzorców alkoholi
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Dostawa materiałów BHP
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Dostawa sprzętu D-Ś
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część 11
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZP/11/OZŻW/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35200000 Αστυνομικός εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Περιγραφή: dostawa worków, plomb, taśm
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Περιγραφή: Dostawa wzorców alkoholi
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Περιγραφή: Dostawa materiałów BHP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Περιγραφή: Dostawa sprzętu D-Ś
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Internal identifier: RZP/11/OZŻW/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35200000 Police equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Description: Dostawa wzorców alkoholi
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Description: Dostawa materiałów BHP
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Description: Dostawa sprzętu D-Ś
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Część 11
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: RZP/11/OZŻW/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35200000 Equipo para policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Descripción: Dostawa wzorców alkoholi
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Descripción: Dostawa materiałów BHP
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Descripción: Dostawa sprzętu D-Ś
Identificador interno: Część 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Część 11
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RZP/11/OZŻW/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35200000 Poliisin varusteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Część 1
Osa: LOT-0002
Kuvaus: dostawa worków, plomb, taśm
Sisäinen tunniste: Część 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Część 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: Część 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: Część 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: Część 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Kuvaus: Dostawa wzorców alkoholi
Sisäinen tunniste: Część 7
Osa: LOT-0008
Kuvaus: Dostawa odczynników chemicznych
Sisäinen tunniste: Część 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Kuvaus: Dostawa materiałów BHP
Sisäinen tunniste: Część 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Kuvaus: Dostawa sprzętu D-Ś
Sisäinen tunniste: Część 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: Część 11
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RZP/11/OZŻW/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35200000 Policijska oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Opis: dostawa worków, plomb, taśm
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Opis: Dostawa wzorców alkoholi
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Grupa: LOT-0008
Opis: Dostawa odczynników chemicznych
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Opis: Dostawa materiałów BHP
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Opis: Dostawa sprzętu D-Ś
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RZP/11/OZŻW/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35200000 Rendőrségi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie nr 2: Worki, plomby, taśmy
Leírás: dostawa worków, plomb, taśm
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Cím: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Leírás: Dostawa wzorców alkoholi
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie nr 8: Odczynniki chemiczne
Leírás: Dostawa odczynników chemicznych
Belső azonosító: Część 8
Rész: LOT-0009
Cím: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Leírás: Dostawa materiałów BHP
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Cím: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Leírás: Dostawa sprzętu D-Ś
Belső azonosító: Część 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Część 11
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RZP/11/OZŻW/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35200000 Policijos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Aprašymas: dostawa worków, plomb, taśm
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Aprašymas: Dostawa wzorców alkoholi
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Aprašymas: Dostawa materiałów BHP
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Aprašymas: Dostawa sprzętu D-Ś
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Część 11
Iekšējais identifikators: RZP/11/OZŻW/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35200000 Policijas aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Apraksts: dostawa worków, plomb, taśm
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Apraksts: Dostawa wzorców alkoholi
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Apraksts: Dostawa materiałów BHP
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Apraksts: Dostawa sprzętu D-Ś
Iekšējais identifikators: Część 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Część 11
473131-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internRZP/11/OZŻW/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35200000 Apparat tal-pulizija
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść 1
LottLOT-0002
TitluZadanie nr 2: Worki, plomby, taśmy
Deskrizzjonidostawa worków, plomb, taśm
Identifikatur internCzęść 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść 3
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść 4
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść 5
LottLOT-0006
Identifikatur internCzęść 6
LottLOT-0007
TitluZadanie nr 7: Wzorce alkoholi
DeskrizzjoniDostawa wzorców alkoholi
Identifikatur internCzęść 7
LottLOT-0008
TitluZadanie nr 8: Odczynniki chemiczne
Identifikatur internCzęść 8
LottLOT-0009
TitluZadanie nr 9: Materiały BHP
DeskrizzjoniDostawa materiałów BHP
Identifikatur internCzęść 9
LottLOT-0010
TitluZadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
DeskrizzjoniDostawa sprzętu D-Ś
Identifikatur internCzęść 10
LottLOT-0011
Identifikatur internCzęść 11
Interne identificatiecode: RZP/11/OZŻW/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35200000 Uitrusting voor de politie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Dostawa wzorców alkoholi
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Dostawa materiałów BHP
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Dostawa sprzętu D-Ś
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35200000 Equipamento para a polícia
Descrição: dostawa worków, plomb, taśm
Descrição: Dostawa wzorców alkoholi
Descrição: Dostawa materiałów BHP
Descrição: Dostawa sprzętu D-Ś
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RZP/11/OZŻW/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35200000 Echipament de poliţie
Identificator intern: Część 1
Descriere: dostawa worków, plomb, taśm
Identificator intern: Część 2
Identificator intern: Część 3
Identificator intern: Część 4
Identificator intern: Część 5
Identificator intern: Część 6
Titlu: Zadanie nr 7: Wzorce alkoholi
Descriere: Dostawa wzorców alkoholi
Identificator intern: Część 7
Identificator intern: Część 8
Titlu: Zadanie nr 9: Materiały BHP
Descriere: Dostawa materiałów BHP
Identificator intern: Część 9
Titlu: Zadanie nr 10: Sprzęt D-Ś
Descriere: Dostawa sprzętu D-Ś
Identificator intern: Część 10
Identificator intern: Część 11
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RZP/11/OZŻW/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35200000 Policijska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RZP/11/OZŻW/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Dostawa wzorców alkoholi
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Dostawa materiałów BHP
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Dostawa sprzętu D-Ś
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11