2. Процедура
Процедура
Заглавие: V 00905 – obnova HW vybavení technologického centra města Uherské Hradiště
Описание: Předmětem zakázky je dodávka hardware (3x server pro virtualizaci, 1x server pro backup, 1x hardened repository server a 2x SAN switch), blíže specifikovaného v technické specifikaci (viz příloha č. 4 zadávací dokumentace), a to vč. zprovoznění a nastavení nových virtualizačních serverů, kompletní migrace VMware na nové servery včetně všech virtuálních serverů, zprovoznění a nastavení nových SAN switchů, zprovoznění a nastavení nového backup serveru a hardened repository serveru a migrace stávající instalace zálohovacího SW Veeam Backup na nový server.
Вътрешен идентификатор: V 00905
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти, 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
474303-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungV 00905
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: V 00905
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: V 00905
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 32420000 Matériel de réseau
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: V 00905
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
474303-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsV 00905
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
474303-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internV 00905
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 32420000 Apparat tan-network
5. Lott
LottLOT-0001
Interne identificatiecode: V 00905
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten, 32420000 Netwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: V 00905
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 32420000 Urządzenia sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: V 00905
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48820000 Servidores
Classificação adicional (cpv): 72263000 Serviços de implementação de software, 32420000 Equipamento de rede
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: V 00905
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 72263000 Servicii de aplicare de software, 32420000 Echipament de reţea
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: V 00905
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Storitve izvajanja programske opreme, 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
474303-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareV 00905
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 72263000 Programimplementation, 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001