See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izbira izvajalcev za izvedbo gradbenih del na področju Elektra Ljubljana d.d.
Описание: Naročnik Elektro Ljubljana d.d. vabi ponudnike k predložitvi pisne ponudbe za »Izbiro izvajalcev za izvedbo gradbenih del na področju Elektra Ljubljana d.d.«, skladno z zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila. Naročnik bo v skladu s 40. in 48. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/2015 s spremembami; v nadaljevanju: ZJN-3) izvedel odprti postopek s sklenitvijo okvirnega sporazuma.
Вътрешен идентификатор: JN2026/026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Bolj zahtevna dela
Описание: Namen postopka javnega naročila je skleniti okvirni sporazum z več ponudniki, ki bodo v tem postopku oddali dopustne ponudbe za sklenitev okvirnega sporazuma in bodo izbrani na podlagi meril za izbor. Okvirni sporazum bo sklenjen za obdobje 36 mesecev. Naročnik lahko z enostranskim obvestilom podanim najkasneje 2 meseca pred potekom veljavnosti okvirnega sporazuma podaljša veljavnost okvirnega sporazuma, največ za 24 mesecev. Naveden okvirni sporazum bo predstavljal pravno podlago za oddajo posameznega naročila, in sicer lahko naročnik vsakič, ko ima za to izpolnjene pogoje za oddajo posameznega naročila za posamezni sklop, pozove vse ponudnike, s katerimi bo imel sklenjen okvirni sporazum za ta sklop, k oddaji ponudbe. Na podlagi vsakokratnega povpraševanja bo posamezno naročilo oddano ponudniku, ki bo skladno z merili predložil najugodnejšo ponudbo, s katerim bo tudi sklenjena pogodba ali izdana naročilnica. Dela, ki se bodo oddajala preko naročila, bodo praviloma obsegala: izgradnjo elektro kabelske kanalizacije, gradbena dela pri gradnji in vzdrževanju nadzemnih in podzemnih (kabelskih) omrežij (izkopi in izdelave temeljev pri postavljanju lesenih in betonskih oporišč-drogov, izkopi za polaganje kablovodov in ozemljitev, …), gradbena dela za postavitev montažnih ohišij transformatorskih postaj (TP) in obnovo obstoječih objektov TP, gradbeno obrtniška dela z dobavo opreme in materiala ter gradbena dela za nujno odpravo okvar na el. omrežju v primeru izrednih razmer (havarije, defekti). Javno naročilo je razdeljeno na 3 sklope, in sicer: - sklop 1: »Bolj zahtevna dela« (obsežnejše in tehnološko zahtevnejše gradnje, gradnje na zahtevnejših terenih, gradnje z zahtevnejšimi varnostnimi in prometno varnostnimi ukrepi: npr. izgradnja zahtevnejše večcevne kabelske kanalizacije s kabelskimi jaški, pilotiranje- temeljenje, postavitev zagatnic, izvedba vodenih vrtanj, asfaltiranje občinskih in državnih cest, …), - sklop 2: »Manj zahtevna dela« (manj obsežne in tehnološko manj zahtevne gradnje: npr. zemeljska in gradbena dela za podzemno kabelsko omrežje, za nadzemno omrežje pri postavitvi lesenih in betonskih drogov, za izvedbo ozemljitev, krajše in manj zahtevne trase EKK s kabelskimi jaški, asfaltiranje občinskih in državnih cest, …), - sklop 3: »Enostavna dela« (npr. zemeljska in gradbena dela za krajše in tehnično nezahtevne trase podzemnega kabelskega omrežja, za postavitev manjšega števila lesenih in betonskih drogov, za izvedbo ozemljitev, krajše do 4 cevne kabelske kanalizacije, izkopi jam in vgradnja predfabriciranih kabelskih jaškov, krpanje asfaltiranih prekopov občinskih cest,…) Naročnik se ne zavezuje, da bo za vsako naročilo gradnje, ki izpolnjuje kriterije iz prejšnjega odstavka, pridobival ponudbe v okviru tega javnega naročila oz. zgolj s strani podpisnikov okvirnega sporazuma, ampak lahko eno ali več posameznih naročil odda v okviru ločenega naročila oz. oddajo posameznih del izvzame iz okvirnega sporazuma. Naročnik se ne zavezuje oddati določenega minimalnega števila povpraševanj oz. posameznih naročil, saj je število bodočih povpraševanj in naročil objektivno nedoločljivo in je odvisno od višine zagotovljenih sredstev, potreb naročnika ter hitrosti pridobitve predpisane dokumentacije. Naročnik bo oddajal naročila po posameznih objektih, skladno s projektno dokumentacijo. Naročnik bo v okviru predmetnega javnega naročila lahko oddajal tudi naročila za potrebe projekta oziroma programa, ki se financira s sredstvi EU, in sicer zlasti GreenSwitch ter za potrebe izvedbe projekta v okviru izvajanja Mehanizma za okrevanje in odpornost ter tudi morebitnega drugega projekta, ki se financira s sredstvi EU ali drugimi javnimi sredstvi.
Вътрешен идентификатор: 507700
Допълнителна класификация (cpv): 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Manj zahtevna dela
Вътрешен идентификатор: 507701
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Enostavna dela
Вътрешен идентификатор: 507702
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN2026/026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Bolj zahtevna dela
Interní identifikátor: 507700
Další klasifikace (cpv): 45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Část: LOT-0002
Název: Manj zahtevna dela
Interní identifikátor: 507701
Část: LOT-0003
Název: Enostavna dela
Interní identifikátor: 507702
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN2026/026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Bolj zahtevna dela
Intern ID: 507700
Supplerende klassifikation (cpv): 45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Manj zahtevna dela
Intern ID: 507701
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Enostavna dela
Intern ID: 507702
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN2026/026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 507700
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 507701
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 507702
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN2026/026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Bolj zahtevna dela
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507700
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Manj zahtevna dela
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507701
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Enostavna dela
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507702
Internal identifier: JN2026/026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bolj zahtevna dela
Internal identifier: 507700
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Lot: LOT-0002
Title: Manj zahtevna dela
Internal identifier: 507701
Lot: LOT-0003
Title: Enostavna dela
Internal identifier: 507702
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN2026/026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Bolj zahtevna dela
Sisäinen tunniste: 507700
Lisäluokitus (cpv): 45200000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Manj zahtevna dela
Sisäinen tunniste: 507701
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Enostavna dela
Sisäinen tunniste: 507702
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN2026/026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Titre: Bolj zahtevna dela
Identifiant interne: 507700
Nomenclature complémentaire (cpv): 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
Titre: Manj zahtevna dela
Identifiant interne: 507701
Titre: Enostavna dela
Identifiant interne: 507702
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN2026/026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Bolj zahtevna dela
Interna identifikacijska oznaka: 507700
Dodatna klasifikacija (cpv): 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Grupa: LOT-0002
Naslov: Manj zahtevna dela
Interna identifikacijska oznaka: 507701
Grupa: LOT-0003
Naslov: Enostavna dela
Interna identifikacijska oznaka: 507702
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN2026/026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Bolj zahtevna dela
Identificativo interno: 507700
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile
Lotto: LOT-0002
Titolo: Manj zahtevna dela
Identificativo interno: 507701
Lotto: LOT-0003
Titolo: Enostavna dela
Identificativo interno: 507702
474528-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsJN2026/026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsBolj zahtevna dela
Iekšējais identifikators507700
Papildu klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
DaļaLOT-0002
NosaukumsManj zahtevna dela
Iekšējais identifikators507701
DaļaLOT-0003
NosaukumsEnostavna dela
Iekšējais identifikators507702
474528-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJN2026/026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
TitluBolj zahtevna dela
Identifikatur intern507700
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
LottLOT-0002
TitluManj zahtevna dela
Identifikatur intern507701
LottLOT-0003
TitluEnostavna dela
Identifikatur intern507702
Interne identificatiecode: JN2026/026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 507700
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 507701
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 507702
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN2026/026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Titlu: Bolj zahtevna dela
Identificator intern: 507700
Clasificare suplimentară (cpv): 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Titlu: Manj zahtevna dela
Identificator intern: 507701
Titlu: Enostavna dela
Identificator intern: 507702