2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA DO KWP W GDAŃSKU 19 SZT. POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH SEGMENTU C W POLICYJNEJ WERSJI OZNAKOWANY Z UKŁADEM HYBRYDOWYM TYPU HEV
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa do KWP w Gdańsku 19 szt. pojazdów samochodowych segmentu C w policyjnej wersji oznakowany z układem hybrydowym typu HEV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na dwa zadania zawiera załącznik nr 12 do SWZ . Specyfikację techniczną przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Określenie wymagań: a) obejmujących aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufności informacji, zgodnie z art. 96, ww. ustawy 0 - nie 1 - tak Ograniczenie zanieczyszczeń środowiska poprzez dopuszczenie do postepowania tylko pojazdów wyposażonych w silnik z hybrydowym układem napędowym typu HEV. Na potwierdzenie spełnienia tej klauzuli Wykonawca zobowiązany jest na etapie składania oferty przetargowej do złożenia w dokumentacji kopii świadectwa zgodności WE dla pojazdu zasilanego silnikiem z napędem hybrydowym HEV oraz pojazdu w wersji z silnikiem wyłącznie spalinowym. Powyższe dokumenty posłużą do wyliczenia zysku ekologicznego żądanego do uzyskania. Pojazdy winny spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Pojazdy winny być zbudowane z wykorzystaniem pojazdów bazowych posiadających homologację wystawioną zgodnie z Ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2024.1251 t.j.) lub Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/858 z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów silnikowych i ich przyczep oraz układów, komponentów i oddzielnych zespołów technicznych przeznaczonych do tych pojazdów, zmieniające rozporządzenie (WE) nr 715/2007 i (WE) 595/2009 oraz uchylające dyrektywę 2007/46/WE (Dz. Urz. UE. L Nr 151, str. 1 z późn zm.). Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34110000 Леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: nie dotyczy
474583-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34110000 Sõiduautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34110000 Voitures particulières
Description des options: nie dotyczy
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
474583-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34110000 Keleiviniai automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasnie dotyczy
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: nie dotyczy
474583-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjinie dotyczy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34110000 Autoturisme
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nie dotyczy
474583-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostinie dotyczy
474583-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativennie dotyczy