See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Tehnička promatranja objekata u hidroelektranama
Описание: Tehnička promatranja objekata u hidroelektranama
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71631400 Услуги по технически контрол и проверка на строителни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Mjerenje kontaktnih pritisaka na betonskim objektima PP HE Sjever
Описание: Mjerenje kontaktnih pritisaka na betonskim objektima PP HE Sjever
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Obrada i interpretacija rezultata tehničkih promatranja objekata hidroelektrana PP HE Sjever
Описание: Obrada i interpretacija rezultata tehničkih promatranja objekata hidroelektrana PP HE Sjever
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Tehničko promatranje objekata u PP HE Zapad
Описание: Tehničko promatranje objekata u PP HE Zapad
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Tehnička promatranja objekata u PP HE Jug
Описание: Tehnička promatranja objekata u PP HE Jug
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26-4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Tehnička promatranja objekata - brana HE Lešće
Описание: Tehnička promatranja objekata - brana HE Lešće
Вътрешен идентификатор: 27-V-19/26-5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71631400 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης τεχνικών έργων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26-1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26-2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26-3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26-4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-V-19/26-5
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 27-V-19/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631400 Technical inspection services of engineering structures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 27-V-19/26-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 27-V-19/26-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 27-V-19/26-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 27-V-19/26-4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 27-V-19/26-5
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 27-V-19/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71631400 Servicios de inspección técnica de estructuras de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 27-V-19/26-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 27-V-19/26-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 27-V-19/26-3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 27-V-19/26-4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 27-V-19/26-5
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 27-V-19/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71631400 Ehitustarindite tehnilise ülevaatuse teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 27-V-19/26-1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 27-V-19/26-2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 27-V-19/26-3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 27-V-19/26-4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 27-V-19/26-5
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631400 Rakenteiden tekniset tarkastuspalvelut
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26-1
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26-2
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26-3
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26-4
Sisäinen tunniste: 27-V-19/26-5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 27-V-19/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71631400 Services de contrôle technique d'ouvrages de génie civil
Identifiant interne: 27-V-19/26-1
Identifiant interne: 27-V-19/26-2
Identifiant interne: 27-V-19/26-3
Identifiant interne: 27-V-19/26-4
Identifiant interne: 27-V-19/26-5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26-4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 27-V-19/26-5
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 27-V-19/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71631400 Gépészeti szerkezetekkel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 27-V-19/26-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 27-V-19/26-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 27-V-19/26-3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 27-V-19/26-4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 27-V-19/26-5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71631400 Inžinerinių konstrukcijų techninės inspekcijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26-4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 27-V-19/26-5
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631400 Inženiertehnisko konstrukciju tehniskās pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26-1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26-2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26-3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26-4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 27-V-19/26-5
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71631400 Serviços técnicos de inspecção de estruturas de engenharia
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 27-V-19/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71631400 Servicii de inspecţie tehnică a lucrărilor publice
Identificator intern: 27-V-19/26-1
Identificator intern: 27-V-19/26-2
Identificator intern: 27-V-19/26-3
Identificator intern: 27-V-19/26-4
Identificator intern: 27-V-19/26-5
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631400 Technická inšpekcia inžinierskych stavieb
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Varaždinska županija (HR062)
Krajina: Chorvátsko
Doplňujúce informácie: HE Varaždin, HE Čakovec i HE Dubrava
Predpokladané trvanie
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 27-V-19/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71631400 Storitve tehničnih pregledov gradbenih inženirskih objektov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 27-V-19/26-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 27-V-19/26-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 27-V-19/26-3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 27-V-19/26-4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 27-V-19/26-5
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 27-V-19/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 27-V-19/26-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 27-V-19/26-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 27-V-19/26-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 27-V-19/26-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 27-V-19/26-5