See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I - remont pomp typu P2BA Część II - remont pomp typu P3CC Część III - remont pomp typu PSZ-65 Część IV - remont pomp typu PSZ-125 Część V - remont pompy typu PSZ-150 Część VI - remont pompy typu OS-200/2 Część VII - remont pompy typu OS-200/4 Część VIII - remont pompy typu WPW-250/8 Część IX - remont pompy typu BS 2400, Część X - remont pomp typu 250Z2K-12 Część XI - remont pompy typu CAPRARI KCM 080LP+016520X3/5EO Część XII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 NG/018042N1 Część XIII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 RD+051042N1/RFC Część XIV - remont pompy typu CAPRARI KCM 150RA+062040N1/4 Część XV - remont pompy Flyght BS 2640 MT Część XVI - remont pomp Flyght 3202.090/180 Część XVII - remont pompy typu OW-250/8 Część XVIII - remont pompy typu OW-200/6 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Ogłoszenie wstępne
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50511000 Услуги по ремонт и поддържане на помпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XVIII - remont pompy typu OW-200/6 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XVIII - remont pompy typu OW-200/6 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I - remont pomp typu P2BA dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I - remont pomp typu P2BA dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część II - remont pomp typu P3CC dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część II - remont pomp typu P3CC dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część III - remont pomp typu PSZ-65 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część III - remont pomp typu PSZ-65 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część IV - remont pomp typu PSZ-125 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część IV - remont pomp typu PSZ-125 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część V - remont pompy typu PSZ-150 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część VI - remont pompy typu OS-200/2 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część V - remont pompy typu PSZ-150 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część VII - remont pompy typu OS-200/4 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część VII - remont pompy typu OS-200/4 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część VIII - remont pompy typu WPW-250/8 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część IX - remont pompy typu BS 2400 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część VIII - remont pompy typu WPW-250/8 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część X - remont pomp typu 250Z2K-12 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część X - remont pomp typu 250Z2K-12 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XI - remont pompy typu CAPRARI KCM 080LP+016520X3/5EO dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 NG/018042N1 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 NG/018042N1 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XIII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 RD+051042N1/RFC dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XIV - remont pompy typu CAPRARI KCM 150RA+062040N1/4 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XIII - remont pompy typu CAPRARI KCM 150 RD+051042N1/RFC dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XV - remont pompy Flyght BS 2640 MT dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XIV - remont pompy typu CAPRARI KCM 150RA+062040N1/4 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XVI - remont pomp Flyght 3202.090/180 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XV - remont pompy Flyght BS 2640 MT dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XVII - remont pompy typu OW-250/8 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Описание: „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część XVII - remont pompy typu OW-250/8 dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Ogłoszenie wstępne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50511000 Opravy a údržba čerpadel
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Los: LOT-0004
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Los: LOT-0005
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Los: LOT-0006
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Los: LOT-0007
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Los: LOT-0008
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Los: LOT-0009
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Los: LOT-0010
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Los: LOT-0011
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Los: LOT-0012
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Los: LOT-0013
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Los: LOT-0014
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Los: LOT-0015
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Los: LOT-0016
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Los: LOT-0017
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Los: LOT-0018
Interne Kennung: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: Ogłoszenie wstępne
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50511000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αντλιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Ogłoszenie wstępne
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50511000 Repair and maintenance services of pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Lot: LOT-0008
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Lot: LOT-0009
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Lot: LOT-0010
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Lot: LOT-0011
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Lot: LOT-0012
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Lot: LOT-0013
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Lot: LOT-0014
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Lot: LOT-0015
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Lot: LOT-0016
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Lot: LOT-0017
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Lot: LOT-0018
Internal identifier: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Ogłoszenie wstępne
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50511000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Lote: LOT-0005
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Lote: LOT-0006
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Lote: LOT-0007
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Lote: LOT-0008
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Lote: LOT-0009
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Lote: LOT-0010
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Lote: LOT-0011
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Lote: LOT-0012
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Lote: LOT-0013
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Lote: LOT-0014
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Lote: LOT-0015
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Lote: LOT-0016
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Lote: LOT-0017
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Lote: LOT-0018
Identificador interno: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-CZOK-0069/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: Ogłoszenie wstępne
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50511000 Pumpade remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0069/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Perustelu nopeutetun menettelyn käytölle: Ogłoszenie wstępne
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50511000 Pumppujen korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0069/26 Część X
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Justification de la procédure accélérée: Ogłoszenie wstępne
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50511000 Services de réparation et d'entretien de pompes
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Identifiant interne: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: Ogłoszenie wstępne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: Ogłoszenie wstępne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50511000 Usluge popravaka i održavanja crpki
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-CZOK-0069/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: Ogłoszenie wstępne
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50511000 Servizi di riparazione e manutenzione di pompe
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
Lotto: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Lotto: LOT-0018
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Pagreitintos procedūros pagrindimas: Ogłoszenie wstępne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50511000 Siurblių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Ogłoszenie wstępne
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50511000 Sūkņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Ogłoszenie wstępne
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Ogłoszenie wstępne
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Justificarea procedurii accelerate: Ogłoszenie wstępne
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50511000 Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część VIII
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XIII
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Identificator intern: ZP-CZOK-0069/26 Część XVII
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0069/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Odôvodnenie zrýchleného postupu: Ogłoszenie wstępne
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50511000 Opravy a údržba čerpadiel
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Časť: LOT-0018
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-CZOK-0069/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Obrazložitev za pospešen postopek: Ogłoszenie wstępne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50511000 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Ogłoszenie wstępne
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XVIII
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część I
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część II
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część III
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część IV
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część V
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część VI
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część VII
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część IX
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część X
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XI
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XII
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XIV
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XV
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: ZP-CZOK-0069/26 Część XVI
Del (anbudsområde): LOT-0018