2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan ZGK
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan w ZGK Sp. z o.o. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przebudowa sieci w Gminie Psary” dofinansowanego w ramach priorytetu FESL.02.00-Fundusze Europejskie na zielony rozwój, działanie FESL.02.11 Infrastruktura wodno-kanalizacyjna programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). W ramach zamówienia Zamawiający wyodrębnił dwie części, z których jedna obejmuje wdrożenie systemu informacji geograficznej, a druga wdrożenie systemu do zdalnego odczytu wodomierzy i systemu typu SCADA. Szczegóły dotyczące postępowania i zamówienia uregulowane zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także SWZ) i jej załącznikach, które udostępnione są na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339318
Вътрешен идентификатор: ZGK/198/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 48900000 Други софтуерни пакети и операционни системи, 48219000 Други видове софтуерни пакети за мрежи, 38421100 Водомери, 32230000 Предавателни апарати за радиоизлъчване с вграден приемателен апарат, 51210000 Услуги по инсталиране на уреди и апарати за измерване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1: Wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS)
Описание: Przedmiotem zamówienia w ramach tej części jest wdrożenie GIS odpowiedzialnego między innymi za ewidencję, mapowanie oraz prezentację graficzną, w tym prezentację na mapie całości wdrażanej sieci i infrastruktury. Szczegóły dotyczące postępowania i zamówienia uregulowane zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także SWZ) i jej załącznikach, które udostępnione są na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339318
Вътрешен идентификатор: ZGK/198/2026 część 1
Допълнителна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 48900000 Други софтуерни пакети и операционни системи, 48219000 Други видове софтуерни пакети за мрежи
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2: Wdrożenie systemu i budowa infrastruktury do zdalnego odczytu wodomierzy
Описание: Przedmiotem zamówienia w ramach tej części jest wdrożenie systemu i budowa infrastruktury do zdalnego odczytu wodomierzy oraz systemu typu SCADA. Celem zamówienia jest uzyskanie możliwości monitorowania stanu sieci, zdalny przesył danych i kontrolowanie stanu poszczególnych sekcji i całej sieci. Szczegóły dotyczące postępowania i zamówienia uregulowane zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także SWZ) i jej załącznikach, które udostępnione są na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339318
Вътрешен идентификатор: ZGK/198/2026 część 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZGK/198/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 48219000 Ποικίλα πακέτα λογισμικού δικτύωσης, 38421100 Μετρητές νερού, 32230000 Συσκευές ραδιοφωνικής εκπομπής με συσκευές λήψης, 51210000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού μέτρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZGK/198/2026 część 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 48219000 Ποικίλα πακέτα λογισμικού δικτύωσης
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZGK/198/2026 część 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZGK/198/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 48219000 Miscellaneous networking software package, 38421100 Water meters, 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus, 51210000 Installation services of measuring equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZGK/198/2026 część 1
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 48219000 Miscellaneous networking software package
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZGK/198/2026 część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZGK/198/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos, 48219000 Paquetes de software diversos de conexión en red, 38421100 Contadores de agua, 32230000 Radiotransmisores con receptor, 51210000 Servicios de instalación de equipo de medida
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZGK/198/2026 część 1
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos, 48219000 Paquetes de software diversos de conexión en red
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZGK/198/2026 część 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZGK/198/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 72263000 Tarkvara rakendusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid, 48219000 Mitmesugused võrgutarkvara paketid, 38421100 Veemõõtjad, 32230000 Raadio saateaparatuur koos vastuvõtuseadmega, 51210000 Mõõteseadmete paigaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZGK/198/2026 część 1
Täiendav liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid, 48219000 Mitmesugused võrgutarkvara paketid
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ZGK/198/2026 część 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZGK/198/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nature complémentaire du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 48900000 Logiciels et systèmes informatiques divers, 48219000 Logiciels réseau divers, 38421100 Compteurs à eau, 32230000 Appareils émetteurs de radio avec appareils récepteurs, 51210000 Services d'installation de matériel de mesure
Identifiant interne: ZGK/198/2026 część 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 48900000 Logiciels et systèmes informatiques divers, 48219000 Logiciels réseau divers
Identifiant interne: ZGK/198/2026 część 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZGK/198/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Cineál breise an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZGK/198/2026 część 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZGK/198/2026 część 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZGK/198/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Dodatna priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi, 48219000 Programski paket za razno umrežavanje, 38421100 Vodomjeri, 32230000 Radijski odašiljači s prijamnikom, 51210000 Usluge instaliranja mjerne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZGK/198/2026 część 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi, 48219000 Programski paket za razno umrežavanje
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZGK/198/2026 część 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZGK/198/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 48900000 Különféle szoftvercsomagok és számítógépes rendszerek, 48219000 Különféle hálózati szoftvercsomagok, 38421100 Vízmérő órák, 32230000 Rádióadó-készülékek vevőkészülékkel, 51210000 Mérőberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ZGK/198/2026 część 1
További osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 48900000 Különféle szoftvercsomagok és számítógépes rendszerek, 48219000 Különféle hálózati szoftvercsomagok
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: ZGK/198/2026 część 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZGK/198/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe, 48219000 Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych, 38421100 Wodomierze, 32230000 Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą, 51210000 Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZGK/198/2026 część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe, 48219000 Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZGK/198/2026 część 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Natureza adicional do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 72263000 Serviços de implementação de software
Classificação adicional (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos, 48219000 Pacote de software para ligações diversas em rede, 38421100 Contadores de água, 32230000 Aparelhos emissores de rádio com receptor incorporado, 51210000 Serviços de instalação de equipamento para medição
Classificação adicional (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos, 48219000 Pacote de software para ligações diversas em rede
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZGK/198/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72263000 Storitve izvajanja programske opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi, 48219000 Programski paketi za razna omrežja, 38421100 Števci za vodo, 32230000 Radijski oddajniki z vgrajenim sprejemnikom, 51210000 Storitve inštalacije merilne opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi, 48219000 Programski paketi za razna omrežja
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZGK/198/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72263000 Programimplementation
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 48219000 Diverse programvara för nätverk, 38421100 Vattenmätare, 32230000 Radiosändare med mottagare, 51210000 Installation av mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZGK/198/2026 część 1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 48219000 Diverse programvara för nätverk
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ZGK/198/2026 część 2