See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: 25PRO006 - Materiali per Traumatologia Generale, Bacino, Sterno e Coste
Описание: 25PRO006 - Materiali per Traumatologia Generale, Bacino, Sterno e Coste
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141700 Ортопедични принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.01
Обособена позиция: LOT-0002
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.03
Обособена позиция: LOT-0003
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.04
Обособена позиция: LOT-0004
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.05
Обособена позиция: LOT-0005
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.06
Обособена позиция: LOT-0006
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.07
Обособена позиция: LOT-0007
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.08
Обособена позиция: LOT-0008
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.09
Обособена позиция: LOT-0009
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.10
Обособена позиция: LOT-0010
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.11
Обособена позиция: LOT-0011
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.12
Обособена позиция: LOT-0012
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.13
Обособена позиция: LOT-0013
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.14
Обособена позиция: LOT-0014
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.15
Обособена позиция: LOT-0015
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.16
Обособена позиция: LOT-0016
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.17
Обособена позиция: LOT-0017
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.18
Обособена позиция: LOT-0018
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.19
Обособена позиция: LOT-0019
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.20
Обособена позиция: LOT-0020
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.21
Обособена позиция: LOT-0021
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.22
Обособена позиция: LOT-0022
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.23
Обособена позиция: LOT-0023
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.24
Обособена позиция: LOT-0024
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.25
Обособена позиция: LOT-0025
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.26
Обособена позиция: LOT-0026
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.27
Обособена позиция: LOT-0027
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.28
Обособена позиция: LOT-0028
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.29
Обособена позиция: LOT-0029
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.30
Обособена позиция: LOT-0030
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.31
Обособена позиция: LOT-0031
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.32
Обособена позиция: LOT-0032
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.33
Обособена позиция: LOT-0033
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.34
Обособена позиция: LOT-0034
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.35
Обособена позиция: LOT-0035
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.36
Обособена позиция: LOT-0036
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.37
Обособена позиция: LOT-0037
Описание: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141700 Ortopedické doplňky
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.01
Část: LOT-0002
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.03
Část: LOT-0003
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.04
Část: LOT-0004
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.05
Část: LOT-0005
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.06
Část: LOT-0006
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.07
Část: LOT-0007
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.08
Část: LOT-0008
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.09
Část: LOT-0009
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.10
Část: LOT-0010
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.11
Část: LOT-0011
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.12
Část: LOT-0012
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.13
Část: LOT-0013
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.14
Část: LOT-0014
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.15
Část: LOT-0015
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.16
Část: LOT-0016
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.17
Část: LOT-0017
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.18
Část: LOT-0018
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.19
Část: LOT-0019
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.20
Část: LOT-0020
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.21
Část: LOT-0021
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.22
Část: LOT-0022
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.23
Část: LOT-0023
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.24
Část: LOT-0024
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.25
Část: LOT-0025
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.26
Část: LOT-0026
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.27
Část: LOT-0027
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.28
Část: LOT-0028
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.29
Část: LOT-0029
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.30
Část: LOT-0030
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.31
Část: LOT-0031
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.32
Část: LOT-0032
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.33
Část: LOT-0033
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.34
Část: LOT-0034
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.35
Část: LOT-0035
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.36
Část: LOT-0036
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.37
Část: LOT-0037
Popis: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141700 Ortopædiske artikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.01
Delkontrakt: LOT-0002
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.03
Delkontrakt: LOT-0003
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.04
Delkontrakt: LOT-0004
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.05
Delkontrakt: LOT-0005
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.06
Delkontrakt: LOT-0006
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.07
Delkontrakt: LOT-0007
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.08
Delkontrakt: LOT-0008
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.09
Delkontrakt: LOT-0009
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.10
Delkontrakt: LOT-0010
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.11
Delkontrakt: LOT-0011
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.12
Delkontrakt: LOT-0012
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.13
Delkontrakt: LOT-0013
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.14
Delkontrakt: LOT-0014
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.15
Delkontrakt: LOT-0015
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.16
Delkontrakt: LOT-0016
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.17
Delkontrakt: LOT-0017
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.18
Delkontrakt: LOT-0018
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.19
Delkontrakt: LOT-0019
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.20
Delkontrakt: LOT-0020
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.21
Delkontrakt: LOT-0021
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.22
Delkontrakt: LOT-0022
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.23
Delkontrakt: LOT-0023
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.24
Delkontrakt: LOT-0024
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.25
Delkontrakt: LOT-0025
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.26
Delkontrakt: LOT-0026
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.27
Delkontrakt: LOT-0027
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.28
Delkontrakt: LOT-0028
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.29
Delkontrakt: LOT-0029
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.30
Delkontrakt: LOT-0030
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.31
Delkontrakt: LOT-0031
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.32
Delkontrakt: LOT-0032
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.33
Delkontrakt: LOT-0033
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.34
Delkontrakt: LOT-0034
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.35
Delkontrakt: LOT-0035
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.36
Delkontrakt: LOT-0036
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.37
Delkontrakt: LOT-0037
Beskrivelse: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.01
Los: LOT-0002
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.03
Los: LOT-0003
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.04
Los: LOT-0004
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.05
Los: LOT-0005
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.06
Los: LOT-0006
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.07
Los: LOT-0007
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.08
Los: LOT-0008
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.09
Los: LOT-0009
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.10
Los: LOT-0010
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.11
Los: LOT-0011
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.12
Los: LOT-0012
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.13
Los: LOT-0013
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.14
Los: LOT-0014
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.15
Los: LOT-0015
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.16
Los: LOT-0016
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.17
Los: LOT-0017
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.18
Los: LOT-0018
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.19
Los: LOT-0019
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.20
Los: LOT-0020
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.21
Los: LOT-0021
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.22
Los: LOT-0022
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.23
Los: LOT-0023
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.24
Los: LOT-0024
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.25
Los: LOT-0025
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.26
Los: LOT-0026
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.27
Los: LOT-0027
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.28
Los: LOT-0028
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.29
Los: LOT-0029
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.30
Los: LOT-0030
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.31
Los: LOT-0031
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.32
Los: LOT-0032
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.33
Los: LOT-0033
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.34
Los: LOT-0034
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.35
Los: LOT-0035
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.36
Los: LOT-0036
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.37
Los: LOT-0037
Beschreibung: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141700 Ορθοπεδικά υλικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.01
Παρτίδα: LOT-0002
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.03
Παρτίδα: LOT-0003
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.04
Παρτίδα: LOT-0004
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.05
Παρτίδα: LOT-0005
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.06
Παρτίδα: LOT-0006
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.07
Παρτίδα: LOT-0007
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.08
Παρτίδα: LOT-0008
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.09
Παρτίδα: LOT-0009
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.10
Παρτίδα: LOT-0010
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.11
Παρτίδα: LOT-0011
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.12
Παρτίδα: LOT-0012
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.13
Παρτίδα: LOT-0013
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.14
Παρτίδα: LOT-0014
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.15
Παρτίδα: LOT-0015
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.16
Παρτίδα: LOT-0016
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.17
Παρτίδα: LOT-0017
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.18
Παρτίδα: LOT-0018
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.19
Παρτίδα: LOT-0019
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.20
Παρτίδα: LOT-0020
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.21
Παρτίδα: LOT-0021
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.22
Παρτίδα: LOT-0022
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.23
Παρτίδα: LOT-0023
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.24
Παρτίδα: LOT-0024
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.25
Παρτίδα: LOT-0025
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.26
Παρτίδα: LOT-0026
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.27
Παρτίδα: LOT-0027
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.28
Παρτίδα: LOT-0028
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.29
Παρτίδα: LOT-0029
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.30
Παρτίδα: LOT-0030
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.31
Παρτίδα: LOT-0031
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.32
Παρτίδα: LOT-0032
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.33
Παρτίδα: LOT-0033
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.34
Παρτίδα: LOT-0034
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.35
Παρτίδα: LOT-0035
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.36
Παρτίδα: LOT-0036
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.37
Παρτίδα: LOT-0037
Περιγραφή: ID.25PRO006- Lotto n.38
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: ID.25PRO006- Lotto n.01
Lot: LOT-0002
Description: ID.25PRO006- Lotto n.03
Lot: LOT-0003
Description: ID.25PRO006- Lotto n.04
Lot: LOT-0004
Description: ID.25PRO006- Lotto n.05
Lot: LOT-0005
Description: ID.25PRO006- Lotto n.06
Lot: LOT-0006
Description: ID.25PRO006- Lotto n.07
Lot: LOT-0007
Description: ID.25PRO006- Lotto n.08
Lot: LOT-0008
Description: ID.25PRO006- Lotto n.09
Lot: LOT-0009
Description: ID.25PRO006- Lotto n.10
Lot: LOT-0010
Description: ID.25PRO006- Lotto n.11
Lot: LOT-0011
Description: ID.25PRO006- Lotto n.12
Lot: LOT-0012
Description: ID.25PRO006- Lotto n.13
Lot: LOT-0013
Description: ID.25PRO006- Lotto n.14
Lot: LOT-0014
Description: ID.25PRO006- Lotto n.15
Lot: LOT-0015
Description: ID.25PRO006- Lotto n.16
Lot: LOT-0016
Description: ID.25PRO006- Lotto n.17
Lot: LOT-0017
Description: ID.25PRO006- Lotto n.18
Lot: LOT-0018
Description: ID.25PRO006- Lotto n.19
Lot: LOT-0019
Description: ID.25PRO006- Lotto n.20
Lot: LOT-0020
Description: ID.25PRO006- Lotto n.21
Lot: LOT-0021
Description: ID.25PRO006- Lotto n.22
Lot: LOT-0022
Description: ID.25PRO006- Lotto n.23
Lot: LOT-0023
Description: ID.25PRO006- Lotto n.24
Lot: LOT-0024
Description: ID.25PRO006- Lotto n.25
Lot: LOT-0025
Description: ID.25PRO006- Lotto n.26
Lot: LOT-0026
Description: ID.25PRO006- Lotto n.27
Lot: LOT-0027
Description: ID.25PRO006- Lotto n.28
Lot: LOT-0028
Description: ID.25PRO006- Lotto n.29
Lot: LOT-0029
Description: ID.25PRO006- Lotto n.30
Lot: LOT-0030
Description: ID.25PRO006- Lotto n.31
Lot: LOT-0031
Description: ID.25PRO006- Lotto n.32
Lot: LOT-0032
Description: ID.25PRO006- Lotto n.33
Lot: LOT-0033
Description: ID.25PRO006- Lotto n.34
Lot: LOT-0034
Description: ID.25PRO006- Lotto n.35
Lot: LOT-0035
Description: ID.25PRO006- Lotto n.36
Lot: LOT-0036
Description: ID.25PRO006- Lotto n.37
Lot: LOT-0037
Description: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141700 Material ortopédico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.01
Lote: LOT-0002
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.03
Lote: LOT-0003
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.04
Lote: LOT-0004
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.05
Lote: LOT-0005
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.06
Lote: LOT-0006
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.07
Lote: LOT-0007
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.08
Lote: LOT-0008
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.09
Lote: LOT-0009
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.10
Lote: LOT-0010
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.11
Lote: LOT-0011
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.12
Lote: LOT-0012
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.13
Lote: LOT-0013
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.14
Lote: LOT-0014
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.15
Lote: LOT-0015
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.16
Lote: LOT-0016
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.17
Lote: LOT-0017
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.18
Lote: LOT-0018
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.19
Lote: LOT-0019
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.20
Lote: LOT-0020
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.21
Lote: LOT-0021
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.22
Lote: LOT-0022
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.23
Lote: LOT-0023
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.24
Lote: LOT-0024
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.25
Lote: LOT-0025
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.26
Lote: LOT-0026
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.27
Lote: LOT-0027
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.28
Lote: LOT-0028
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.29
Lote: LOT-0029
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.30
Lote: LOT-0030
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.31
Lote: LOT-0031
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.32
Lote: LOT-0032
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.33
Lote: LOT-0033
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.34
Lote: LOT-0034
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.35
Lote: LOT-0035
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.36
Lote: LOT-0036
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.37
Lote: LOT-0037
Descripción: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141700 Ortopeedilised tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.01
Osa: LOT-0002
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.03
Osa: LOT-0003
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.04
Osa: LOT-0004
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.05
Osa: LOT-0005
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.06
Osa: LOT-0006
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.07
Osa: LOT-0007
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.08
Osa: LOT-0008
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.09
Osa: LOT-0009
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.10
Osa: LOT-0010
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.11
Osa: LOT-0011
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.12
Osa: LOT-0012
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.13
Osa: LOT-0013
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.14
Osa: LOT-0014
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.15
Osa: LOT-0015
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.16
Osa: LOT-0016
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.17
Osa: LOT-0017
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.18
Osa: LOT-0018
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.19
Osa: LOT-0019
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.20
Osa: LOT-0020
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.21
Osa: LOT-0021
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.22
Osa: LOT-0022
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.23
Osa: LOT-0023
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.24
Osa: LOT-0024
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.25
Osa: LOT-0025
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.26
Osa: LOT-0026
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.27
Osa: LOT-0027
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.28
Osa: LOT-0028
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.29
Osa: LOT-0029
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.30
Osa: LOT-0030
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.31
Osa: LOT-0031
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.32
Osa: LOT-0032
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.33
Osa: LOT-0033
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.34
Osa: LOT-0034
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.35
Osa: LOT-0035
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.36
Osa: LOT-0036
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.37
Osa: LOT-0037
Kirjeldus: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141700 Ortopediatarvikkeet
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.01
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.03
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.04
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.05
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.06
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.07
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.08
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.09
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.10
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.11
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.12
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.13
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.14
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.15
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.16
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.17
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.18
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.19
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.20
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.21
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.22
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.23
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.24
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.25
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.26
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.27
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.28
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.29
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.30
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.31
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.32
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.33
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.34
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.35
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.36
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.37
Kuvaus: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141700 Fournitures orthopédiques
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141700 Ortopedske potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.01
Grupa: LOT-0002
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.03
Grupa: LOT-0003
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.04
Grupa: LOT-0004
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.05
Grupa: LOT-0005
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.06
Grupa: LOT-0006
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.07
Grupa: LOT-0007
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.08
Grupa: LOT-0008
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.09
Grupa: LOT-0009
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.10
Grupa: LOT-0010
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.11
Grupa: LOT-0011
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.12
Grupa: LOT-0012
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.13
Grupa: LOT-0013
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.14
Grupa: LOT-0014
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.15
Grupa: LOT-0015
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.16
Grupa: LOT-0016
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.17
Grupa: LOT-0017
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.18
Grupa: LOT-0018
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.19
Grupa: LOT-0019
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.20
Grupa: LOT-0020
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.21
Grupa: LOT-0021
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.22
Grupa: LOT-0022
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.23
Grupa: LOT-0023
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.24
Grupa: LOT-0024
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.25
Grupa: LOT-0025
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.26
Grupa: LOT-0026
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.27
Grupa: LOT-0027
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.28
Grupa: LOT-0028
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.29
Grupa: LOT-0029
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.30
Grupa: LOT-0030
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.31
Grupa: LOT-0031
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.32
Grupa: LOT-0032
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.33
Grupa: LOT-0033
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.34
Grupa: LOT-0034
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.35
Grupa: LOT-0035
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.36
Grupa: LOT-0036
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.37
Grupa: LOT-0037
Opis: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141700 Ortopédiai kellékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.01
Rész: LOT-0002
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.03
Rész: LOT-0003
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.04
Rész: LOT-0004
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.05
Rész: LOT-0005
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.06
Rész: LOT-0006
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.07
Rész: LOT-0007
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.08
Rész: LOT-0008
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.09
Rész: LOT-0009
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.10
Rész: LOT-0010
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.11
Rész: LOT-0011
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.12
Rész: LOT-0012
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.13
Rész: LOT-0013
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.14
Rész: LOT-0014
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.15
Rész: LOT-0015
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.16
Rész: LOT-0016
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.17
Rész: LOT-0017
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.18
Rész: LOT-0018
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.19
Rész: LOT-0019
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.20
Rész: LOT-0020
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.21
Rész: LOT-0021
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.22
Rész: LOT-0022
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.23
Rész: LOT-0023
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.24
Rész: LOT-0024
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.25
Rész: LOT-0025
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.26
Rész: LOT-0026
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.27
Rész: LOT-0027
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.28
Rész: LOT-0028
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.29
Rész: LOT-0029
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.30
Rész: LOT-0030
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.31
Rész: LOT-0031
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.32
Rész: LOT-0032
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.33
Rész: LOT-0033
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.34
Rész: LOT-0034
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.35
Rész: LOT-0035
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.36
Rész: LOT-0036
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.37
Rész: LOT-0037
Leírás: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141700 Materiale ortopedico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.01
Lotto: LOT-0002
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.03
Lotto: LOT-0003
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.04
Lotto: LOT-0004
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.05
Lotto: LOT-0005
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.06
Lotto: LOT-0006
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.07
Lotto: LOT-0007
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.08
Lotto: LOT-0008
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.09
Lotto: LOT-0009
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.10
Lotto: LOT-0010
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.11
Lotto: LOT-0011
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.12
Lotto: LOT-0012
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.13
Lotto: LOT-0013
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.14
Lotto: LOT-0014
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.15
Lotto: LOT-0015
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.16
Lotto: LOT-0016
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.17
Lotto: LOT-0017
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.18
Lotto: LOT-0018
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.19
Lotto: LOT-0019
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.20
Lotto: LOT-0020
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.21
Lotto: LOT-0021
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.22
Lotto: LOT-0022
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.23
Lotto: LOT-0023
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.24
Lotto: LOT-0024
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.25
Lotto: LOT-0025
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.26
Lotto: LOT-0026
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.27
Lotto: LOT-0027
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.28
Lotto: LOT-0028
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.29
Lotto: LOT-0029
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.30
Lotto: LOT-0030
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.31
Lotto: LOT-0031
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.32
Lotto: LOT-0032
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.33
Lotto: LOT-0033
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.34
Lotto: LOT-0034
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.35
Lotto: LOT-0035
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.36
Lotto: LOT-0036
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.37
Lotto: LOT-0037
Descrizione: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141700 Ortopēdijas materiāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.01
Daļa: LOT-0002
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.03
Daļa: LOT-0003
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.04
Daļa: LOT-0004
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.05
Daļa: LOT-0005
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.06
Daļa: LOT-0006
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.07
Daļa: LOT-0007
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.08
Daļa: LOT-0008
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.09
Daļa: LOT-0009
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.10
Daļa: LOT-0010
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.11
Daļa: LOT-0011
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.12
Daļa: LOT-0012
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.13
Daļa: LOT-0013
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.14
Daļa: LOT-0014
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.15
Daļa: LOT-0015
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.16
Daļa: LOT-0016
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.17
Daļa: LOT-0017
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.18
Daļa: LOT-0018
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.19
Daļa: LOT-0019
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.20
Daļa: LOT-0020
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.21
Daļa: LOT-0021
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.22
Daļa: LOT-0022
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.23
Daļa: LOT-0023
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.24
Daļa: LOT-0024
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.25
Daļa: LOT-0025
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.26
Daļa: LOT-0026
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.27
Daļa: LOT-0027
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.28
Daļa: LOT-0028
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.29
Daļa: LOT-0029
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.30
Daļa: LOT-0030
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.31
Daļa: LOT-0031
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.32
Daļa: LOT-0032
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.33
Daļa: LOT-0033
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.34
Daļa: LOT-0034
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.35
Daļa: LOT-0035
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.36
Daļa: LOT-0036
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.37
Daļa: LOT-0037
Apraksts: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141700 Fornimenti ortopaediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.01
Lott: LOT-0002
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.03
Lott: LOT-0003
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.04
Lott: LOT-0004
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.05
Lott: LOT-0005
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.06
Lott: LOT-0006
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.07
Lott: LOT-0007
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.08
Lott: LOT-0008
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.09
Lott: LOT-0009
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.10
Lott: LOT-0010
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.11
Lott: LOT-0011
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.12
Lott: LOT-0012
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.13
Lott: LOT-0013
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.14
Lott: LOT-0014
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.15
Lott: LOT-0015
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.16
Lott: LOT-0016
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.17
Lott: LOT-0017
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.18
Lott: LOT-0018
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.19
Lott: LOT-0019
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.20
Lott: LOT-0020
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.21
Lott: LOT-0021
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.22
Lott: LOT-0022
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.23
Lott: LOT-0023
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.24
Lott: LOT-0024
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.25
Lott: LOT-0025
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.26
Lott: LOT-0026
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.27
Lott: LOT-0027
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.28
Lott: LOT-0028
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.29
Lott: LOT-0029
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.30
Lott: LOT-0030
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.31
Lott: LOT-0031
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.32
Lott: LOT-0032
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.33
Lott: LOT-0033
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.34
Lott: LOT-0034
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.35
Lott: LOT-0035
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.36
Lott: LOT-0036
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.37
Lott: LOT-0037
Deskrizzjoni: ID.25PRO006- Lotto n.38
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141700 Orthopedische benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.01
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.03
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.04
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.05
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.06
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.07
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.08
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.09
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.10
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.11
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.12
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.13
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.14
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.15
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.16
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.17
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.18
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.19
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.20
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.21
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.22
Perceel: LOT-0022
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.23
Perceel: LOT-0023
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.24
Perceel: LOT-0024
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.25
Perceel: LOT-0025
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.26
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.27
Perceel: LOT-0027
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.28
Perceel: LOT-0028
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.29
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.30
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.31
Perceel: LOT-0031
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.32
Perceel: LOT-0032
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.33
Perceel: LOT-0033
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.34
Perceel: LOT-0034
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.35
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.36
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.37
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: ID.25PRO006- Lotto n.38
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141700 Wyroby ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Część zamówienia: LOT-0033
Część zamówienia: LOT-0034
Część zamówienia: LOT-0035
Część zamówienia: LOT-0036
Część zamówienia: LOT-0037
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.01
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.03
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.04
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.05
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.06
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.07
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.08
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.09
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.10
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.11
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.12
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.13
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.14
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.15
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.16
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.17
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.18
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.19
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.20
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.21
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.22
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.23
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.24
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.25
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.26
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.27
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.28
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.29
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.30
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.31
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.32
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.33
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.34
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.35
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.36
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.37
Descrição: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141700 Accesorii ortopedice
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.01
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.03
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.04
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.05
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.06
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.07
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.08
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.09
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.10
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.11
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.12
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.13
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.14
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.15
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.16
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.17
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.18
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.19
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.20
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.21
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.22
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.23
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.24
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.25
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.26
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.27
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.28
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.29
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.30
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.31
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.32
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.33
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.34
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.35
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.36
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.37
Descriere: ID.25PRO006- Lotto n.38
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141700 Ortopedske priprave
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Sklop: LOT-0037