474664-2026 - Състезателна процедура
Полша – Превозни средства за оказване на помощ – Dostawa 5 ambulansów ratunkowych, 6 ambulansów transportowych i 1 ambulansu bariatrycznego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa 5 ambulansów ratunkowych, 6 ambulansów transportowych i 1 ambulansu bariatrycznego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 5 ambulansów ratunkowych, 6 ambulansów transportowych i 1 ambulansu bariatrycznego, w tym: Część 1 – dostawa 5 ambulansów ratunkowych Część 2 – dostawa 6 ambulansów transportowych Część 3 – dostawa 1 ambulansu bariatrycznego
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34114100 Превозни средства за оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Описаниеdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Варианти
Описание на опциитеnie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
Заглавиеdostawa 6 ambulansów transportowych
Описаниеdostawa 6 ambulansów transportowych
Обособена позицияLOT-0003
Заглавиеdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
Описаниеdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114100 Pohotovostní vozidla
5. Část
ČástLOT-0001
Názevdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Popisdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
Názevdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
Popisdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34114100 Udrykningskøretøjer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titeldostawa 5 ambulansów ratunkowych
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
Titeldostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
LosLOT-0003
474664-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114100 Οχήματα εκτάκτου ανάγκης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλοςdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
474664-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
Titledostawa 5 ambulansów ratunkowych
Options
Description of the optionsnie dotyczy
LotLOT-0002
LotLOT-0003
Titledostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34114100 Avariiautod
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusnie dotyczy
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
474664-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114100 Hälytysajoneuvot
Kuvausdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Optiot
Optioiden kuvausnie dotyczy
474664-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114100 Véhicules de secours
Titredostawa 5 ambulansów ratunkowych
Description des optionsnie dotyczy
Titredostawa 1 ambulansu bariatrycznego
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114100 Interventna vozila
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Zemlja: Poljska
Opće informacije
474664-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34114100 Autoveicoli di soccorso
5. Lotto
LottoLOT-0001
Titolodostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opzioni
Descrizione delle opzioninie dotyczy
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
474664-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114100 Avarinės transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasnie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
474664-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114100 Avārijas transportlīdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsnie dotyczy
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
474664-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114100 Pojazdy pogotowia
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytułdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opisdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opcje
Opis opcjinie dotyczy
Część zamówieniaLOT-0002
Opisdostawa 6 ambulansów transportowych
Część zamówieniaLOT-0003
Tytułdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
Opisdostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114100 Veículos de emergência
5. Lote
LoteLOT-0001
Títulodostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opções
Descrição das opçõesnie dotyczy
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
474664-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34114100 Vehicule de urgenţă
Titludostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opțiuni
Descrierea opțiunilornie dotyczy
Titludostawa 1 ambulansu bariatrycznego
474664-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114100 Intervencijska vozila
5. Sklop
SklopLOT-0001
Naslovdostawa 5 ambulansów ratunkowych
Opis možnostinie dotyczy
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
474664-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativennie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003